• Informacje na temat:

  farbowanie materialu

Artykuły na temat: farbowanie materialu
 • Piękne i gęste włosy - jak je pielęgnować, by im nie zaszkodzić?

  Częste farbowanie, stosowanie preparatów stylizujących, a także modelowanie z użyciem urządzeń termicznych sprawia, że coraz trudniej jest nam utrzymać piękny, zdrowy wygląd włosów. Jak je pielęgnować, by im nie zaszkodzić?

 • Lubisz, gdy znaczna część twojej garderoby to rzeczy wyjątkowe, najlepiej własnoręcznie przez ciebie wykonane? Często farbujesz ubrania, zmieniasz dodatki albo wycinasz w różnych starych ciuchach dziury czy frędzle? Jeśli nawet zwykłe T-shirty, które wiszą w twojej szafie, mają dla ciebie wartość sentymentalną – zabierz się za kolejne przeróbki i zamień je w coś zupełnie wyjątkowego. Oto pomysły, jak możemy przerobić starą koszulkę w zupełnie nowy ciuch.

 • Metamorfozy włosów, które osiągnięto niewielkim kosztem. Musisz to zobaczyć!

  ...kosmetyk -  Koloryzujące Odżywki Ultra Color. To produkty z pogranicza dwóch kategorii: koloryzacji oraz pielęgnacji. Nowy kolor w 3 minuty! Choć na przestrzeni ostatnich lat farbowanie włosów(...) wariantach kolorystycznych. Taka szeroka gama (od chłodnych blondów po burgundy) sprawia, że każda Polka może szybko i bez szwanku odświeżyć swój look. Łatwe i błyskawiczne "farbowanie"  dzięki...

 • Co robić, by ubrania nie zniszczyły się w praniu

  Zafarbowana bluzka, wyciągnięty, zmechacony sweter... Możesz uchronić swoje rzeczy przed zniszczeniem.

 • Suknie ślubne od Roberta Kupisza

  Znany z oryginalnych projektów i kolekcji Robert Kupisz tym razem proponuje swoim klientkom nietypową suknię ślubną Together Forever.

 • Podarujmy drugie życie zwykłej bluzce, ozdabiając ją.

 • Zafarbowana bluzka, wyciągnięty, zmechacony sweter... Możesz uchronić swoje rzeczy przed zniszczeniem.

 • Droższe, ale czy lepsze?

  Kupujemy designerski ciuch i zadowoleni wychodzimy ze sklepu w przekonaniu, że nabyliśmy rzecz dobrej jakości. Drogo, bo drogo, ale wierzymy, że kapitalizm wycenia rzeczy według ich prawdziwej wartości.

 • Tunika idealna na plażę

  Co robić, jeśli nie chcemy zbytnio spalić skóry na słońcu podczas pobytu na plaży? Idealnym rozwiązaniem będzie tunika: trochę etniczna, trochę glamour, często z nadrukiem. Za jej pomocą zmienisz swój plażowy look. W tym sezonie zapominamy o pareo, zabieramy za to tunikę.

 • Podzielmy ubrania na białe, kolorowe i ciemne. Uchroni to je z jednej strony przed farbowaniem i blaknięciem z drugiej. Sprawdzajmy, czy na metce ubrania nie ma oznaczenia, by nie prać go w pralce lub nie poddawać wirowaniu. Sprawdzajmy też zalecaną temperaturę. Skontrolujmy przed praniem, czy ubranie nie ma plam. Rzeczy z tłustymi zaciekami polejmy płynem do naczyń i odłóżmy na kilkanaście...

Zdjęcia na temat: farbowanie materialu