• Informacje na temat:

  farbowanie jajek

Artykuły na temat: farbowanie jajek
 • Jak chronić włosy farbowane?

  Zacznij od odpowiedniego przygotowania włosów do farbowania. Jeżeli chcesz, aby wyglądały zdrowo i pięknie, zadbaj o ich stan jeszcze przed nałożeniem koloru. Co pomoże? Właściwa dieta, regenerujące maski i pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami, które odbudowują i chronią zniszczone pasma włosów. Jeśli końcówki są bardzo rozdwojone, przed farbowaniem warto je podciąć. Aby kolor spełniał...

 • Jajko - wymarzony kosmetyk dla włosów

  ...-karotenu, kwasu foliowego, żelaza, fosforu, kwasów tłuszczowych. Wszystkie te składniki to idealna kompozycja dla zdrowych, pięknych włosów. Ważne zasady Każdy domowy kosmetyk z jajek trzeba(...) spowoduje, że białko zetnie się i trudno będzie pozbyć się go z włosów. Gdy przeszkadza ci specyficzny, intensywny zapach surowych jajek, do każdego przygotowanego kosmetyku dodaj łyżkę soku...

 • Mam prosty i sprawdzony sposób na błyskawiczne obranie jajka na twardo.

 • Włosy: Prawda i mity

  Czy naprawdę farbowanie i używanie suszarki osłabia ich kondycję, a podcinanie i szczotkowanie im służy? Czy włosy trzeba myć dwa razy? Rozprawiamy się z popularnymi mitami o ich pielęgnacji.

 • Gołąbki z mięsem i pieczarkami

  Aby liście kapusty dobrze się zwijały, należy ściąć ich twardą część i nakładać nadzienie od strony łodygi. Gołąbki można obwiązać nitką, ale koniecznie białą, bo inne mogą farbować!

 • Włosy łamliwe i kruche. Jak o nie dbać?

  Ciągłe zmiany temperatur, promieniowanie UV, suszenie, prostowanie, modelowanie, farbowanie – to tylko niektóre czynniki, które mogą sprawić, że słowy będą łamliwe i przesuszone. Dlatego tak ważna jest codzienna, kompleksowa pielęgnacja, która nie tylko zregeneruje uszkodzenia, ale także wzmocni włosy i skórę głowy.

 • Glamour w koszyczku

  Crafts Gloss Enamel Finish lub inny lakier akrylowy końcowy do decoupage) w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Możesz stosować tę metodę do nabłyszczania różnych jajek. Naturalne wzory i odcienie jajek pozwolą uzyskać zróżnicowane efekty po farbowaniu, jeszcze większą różnorodność możesz uzyskać używając jajek różnej wielkości.

 • Groźne farby do pisanek

  Niemieccy eksperci ostrzegają przed tradycyjnym malowaniem jajek - przeprowadzili oni badania kilkudziesięciu różnych produktów do farbowania skorupek i okazało się, że wiele z nich jest szkodliwych dla zdrowia.

 • Pisanka nie jedno ma imię i oblicze

  Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji zdobienia wielkanocnych jaj. Kraszanki zwane też malowankami lub byczkami powstają poprzez gotowanie lub moczenie jajek w barwniku. Wprawdzie(...). Pisankę wielobarwną uzyskuje się poprzez stopniowe zdejmowanie wosku i kilkukrotne farbowanie. W efekcie powstają kolorowe wzory na czarnym tle. Oklejanki - ten rodzaj "pisanek" typowy jest dla regionu...

 • Nowe szampony od Barwy

  Dobry szampon, stosowany regularnie, sprawia, że włosy staja się mocne, lekkie i podatne na układanie.

Dyskusje na temat: farbowanie jajek
 • Jak zafarbować jajka ?

  Jakie znacie NATURALNE sposoby na farbowanie jajek na wielkanoc ? (oprócz sposobu z łupinami cebuli - ten znam )