• Informacje na temat:

  faktura elektroniczna

Artykuły na temat: faktura elektroniczna
 • Korzystasz z bankowości elektronicznej? Sprawdź, na co musisz uważać i jak się chronić?

  Dziś już niewiele osób trzyma oszczędności w skarpecie. W końcu dom, choćby najlepiej zabezpieczony, jest stosunkowo łatwym łupem dla złodziei. O wiele bardziej bezpiecznym sposobem na zarządzanie pieniędzmi jest korzystanie z bankowości online. Choć samo logowanie i wykonywanie operacji to proces chroniony przez liczne zabezpieczenia, przygotowane przez specjalistów, to wiele osób robi co może, by wykraść nasze hasła i tym samym zdobyć „klucz” do naszych pieniędzy.

 • Za zużytą energię jesteśmy rozliczani według tzw. prognoz. Faktury dostajemy raz na pół roku. Możemy jednak płacić inaczej!

 • Rozliczenia za prąd: Zmieniamy zasady i oszczędzamy

  Za zużytą energię jesteśmy rozliczani według tzw. prognoz. Faktury dostajemy raz na pół roku. Możemy jednak płacić inaczej!

 • 7 prostych sposobów na poprawę domowego budżetu

  Nie od dziś wiadomo, że funduszu domowego nie da się rozciągać w nieskończoność. Z dnia na dzień przybywa wydatków, a pieniędzy jest coraz mniej. Co należy zrobić, aby podreperować swój budżet domowy? Przedstawiamy mini poradnik na temat oszczędzania.

 • Dzieła polskich artystów École de Paris

  Najsłynniejsze ze środowisk sztuki początków XX wieku, w którym niebagatelny udział mieli Polacy. Międzynarodowa legenda po latach coraz bardziej doceniana w kraju. Dzieła polskich artystów École de Paris znów można zobaczyć w Warszawie. Prace m.in. Zygmunta Menkesa, Eugeniusza Zaka, Meli Muter czy Mojżesza Kislinga, pojawią się na Aukcji Sztuki Dawnej organizowanej przez DESA Unicum (2 czerwca), a już teraz można je podziwiać na wystawie przedaukcyjnej.

 • Tańszy telefon,telewizja,internet

  Umowy na takie usługi zawieramy często w pakiecie, zwykle na wiele miesięcy. Warto więc sprawdzać oferty, by przedłużając umowę lub podpisując nową, nie stracić.

 • Jak sprzedawać w sieci?

  Rozwój technologii informatycznych spowodował gwałtowny rozkwit handlu w Internecie. Nowe sklepy powstają jak grzyby po deszczu. Równie popularne są rozbudowane platformy sprzedażowe i serwisy aukcyjne. Sukcesy największych platform są spektakularne i podbudzają wyobraźnię. Jednak zbudowanie dobrego i popularnego sklepu w sieci nie jest sprawą łatwą.

 • 19 małych zmian, dzięki którym poczujesz się dużo lepiej

  Nowy Rok daje impuls, żeby zmienić coś w życiu. My podpowiadamy, jak zrobić to skutecznie.

 • Od 1 lipca obowiązywać będzie tzw. ustawa śmieciowa. Co nas czeka?

 • Zenon Martyniuk: Za życia stał się dla wielu legendą

  Zenon Martyniuk, wokalista i lider zespołu Akcent, okrzyknięty Królem Disco Polo, jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń. Uwielbiany przez jednych, krytykowany przez innych. Można go kochać lub nie, ale jednego nie można mu odebrać – ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, przypłaconej często niemałymi wyrzeczeniami.