• Informacje na temat:

  fajne prezenty dla mężczyzn

Artykuły na temat: fajne prezenty dla mężczyzn
 • Mężczyzna po przejściach i kobiety z przeszłością

  ...każdą wiadomość, którą wysyła mu żona Baśka (55 l.). Tak, to nadal jego żona. Nie dał jej rozwodu, o który prosiła przez kilka lat. Żeby nie wzięła ślubu z tym nowym, dla którego porzuciła rodzinę(...), choć był zdruzgotany. Przyjmował dwa razy więcej pacjentów, weekendy rezerwował dla synów. Teściowa solidarnie trzymała stronę jego i chłopców - przeprowadziła się do nich, pomagała przy wnukach...

 • 5 modnych pomysłów na gwiazdkowy upominek dla kobiety

  Kobiety kochają dobrze dobrane prezenty, zwłaszcza te, które dostają od mężczyzn. Jeżeli prezent jest nietrafiony, to dla kobiet oznacza, że darczyńca nie dość je zna i słucha. A to nienajlepszy omen. Dlatego jeżeli nie wiesz, co kupić kobiecie, zainwestuj w prezent, który zawsze się sprawdzi.

 • Natasza i Janusz: Mamy imię dla syna

  ...z przyjemnością palenia. Co pan dostał na urodziny? Owieczkę. I muszę jej teraz dokupić barana. Dziś też widzę, że cały czas ktoś daje panu prezenty. Może rozpakujemy ten od koleżanki? - Bardzo(...) tak nie pracuję. Dlaczego Natasza nie lubi pracować w Rosji? Bo to kraj kontrastów, w którym dyrektor pod teatr podjeżdża mercedesem klasy S, a w ubikacjach nie ma papieru toaletowego, tylko...

 • Każda miłość jest pierwsza

  Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. Spotykają się. Zakochują. I... bywa, że bardzo się męczą, męczą przez długi czas, jak w piosence Agnieszki Osieckiej. Co mają zrobić z tą miłością? Jak zbudować udany związek na gruzach poprzednich? Pytamy o to Małgorzatę Ohme.

 • Każdy ogon ma serce

  ...​Przytulisko dla zwierząt. Dlaczego unikamy takich miejsc? Być może boimy się smutnych psich oczu, w które przyjdzie nam zajrzeć, albo wstydzimy się rozpłakać. Z naszą czytelniczką Nikolettą Parchimowicz odwiedzamy społeczne schronisko w Celestynowie koło Otwocka. Żeby się przekonać, jak tam jest i co można zrobić, żeby choć odrobinę poprawić los jego mieszkańców.

 • Wyglądam niemodnie...

  Joannę Heidtman psychologa znamy z telewizji. A jaka jest ta prawdziwa Joanna Heidtman? Nam opowiedziała o swoich zakupach, rozterkach, górach, babci Reginie i mężczyznach.

 • Mamo, kocham tę panią

  Matka zawsze przeżywa, gdy syn odchodzi do kobiety, którą kocha. Bywa jeszcze trudniej, kiedy "tamta" jest dużo starsza. Bo przecież ona może nim rządzić, manipulować, odciąć od rodziny albo nie chcieć mieć dzieci. No i ta jej przeszłość, wiadomo jaka? Barbara i Anna znalazły się w takiej sytuacji. Ich synowie stracili głowy dla dojrzałych kobiet. Jak tu do takiej powiedzieć "córko"? I w ogóle...

 • Nie przytulaj mnie przy dzieciach

  Samotna kobieta po przejściach ma prawo się zakochać. Ale gdy przyzna się do tego swoim dzieciom, sprawa się komplikuje. Syn albo córka często nie akceptują "taty bis". Czują lojalność wobec swojego ojca, mężczyznę mamy traktują jak konkurenta, który odbiera im jej uwagę i czas. Ale jest i dobra wiadomość: z czasem wszystko się układa.

 • Jak pokonać ojcowskie kryzysy?

  Bycie dobrym tatą to wyzwanie dla każdego faceta, zwłaszcza gdy pojawiają się kłopoty. Podpowiadamy, w jaki sposób sobie z nimi radzić.

 • Czuwa nade mną Anioł Stróż...

  O podróżach, szczęściu, przezwyciężaniu własnych słabości i chwilach, dla których warto żyć opowiada Beata Pawlikowska - pisarz, podróżnik i łowca.