• Informacje na temat:

  fajka wodna

Artykuły na temat: fajka wodna
 • Wodne szaleństwo w Egipcie

  Monumentalne piramidy, zabytki pamiętające czasy faraonów, bezkresna pustynia okraszona gdzieniegdzie zielonymi oazami... Myślisz, że wczasy w Egipcie to oferta nie dla ciebie? Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz!

 • Szisza nie lepsza niż papierosy

  Szisza to fajka wodna, w której pali się aromatyzowany tytoń. Dym przedostaje się przez ozdobny pojemnik z wodą, a wdycha się go ze specjalnego węża. Pochodząca z krajów arabskich szisza zyskała(...) często przeświadczenie, że jest ona mniej szkodliwa niż papierosy. Wiele osób, wychodzących wieczorem do baru z sziszą jest przeświadczonych, że fajka ta stanowi bezpieczną alternatywę dla papierosów...

 • Tunezja: Zew Sahary

  ...w centrum miasta, a sklepy na nim są rozmieszczone według branż. Na wczasach w Tunezji warto kupować wyroby ze skóry i ceramikę. Inną typową pamiątką jest fajka wodna, czyli popularna w Tunezji szisza...

 • Riwiera Turecka

  Słońce i ciepłe morze, a wokół zabytki pamiętające czasy średniowiecznych sułtanów. Do tego niezbyt drogo. To dobra propozycja na urlop!

 • Wakacje 1939 nad Bałtykiem

  ..., a stołowali się po playboyowsku w przystaniach... Zatem pod datą 13 czerwca, poniedziałek, Stryjeńska notuje wydatki: "mapa wodna 4,50 brulion, pas korkowy 6 zł dorożka na przystań 1 zł...

 • Jawa: Wyspa uśmiechniętych ludzi

  Jeśli uważasz, że życie z dnia na dzień nie ma sensu, nie rozumiesz jak można chcieć mieć tylko tyle, ile wystarczy do skromnego życia, uwielbiasz narzekać i nienawidzisz, kiedy ludzie uśmiechają się do ciebie bez powodu - nie czytaj tego tekstu. I nie jedź na Jawę.

 • Tak się bawią Arabowie!

  Wieści ze świata arabskiego docierają do nas przy okazji zamieszek, zamachów i wojen. Najczęściej są one krwawe i napawają grozą, ale niewiele mówią o codziennym życiu Arabów, które pozostaje dla nas tajemnicze, jak ukryta za zasłoną twarz saudyjskiej kobiety. A jak bawią się Arabowie? Jakie są ich rozrywki i jak spędzają czas wolny? Czy są towarzyscy i stać ich na spontaniczną zabawę?

 • Jedziemy do Kairu

  Egipskie piramidy i skarby faraonów przyjemnie podziwia się właśnie o tej porze roku, kiedy nie doskwiera upał (od października do kwietnia utrzymuje się tu temperatura 18 - 30 stopni C) i nie przeszkadzają tłumy turystów.

 • Stambuł tańczy na dachu

  W Stambule można nocą tańczyć na dachu lub na wyspie pośrodku Bosforu. Albo zjeść kolacje z widokiem na całe miasto. A śniadanie – na promie na Wyspy Książęce. Miasto między Europą i Azją to doskonały adres dla sybaryty.

 • Na tropie nieznanych zwierząt

  Na niezmierzonych obszarach Turcji i Kirgizji ciągle można napotkać nieznane nauce gatunki flory i fauny. Ich tropem podążali członkowie Śląskiego Towarzystwa Entomologicznego i Działu Przyrody Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu. Efekty wypraw mozna oglądać na wystawie "Na tropie nieznanych zwierząt".

Dyskusje na temat: fajka wodna
 • Re: Facet z papierosem. Obrzydliwy, czy seksowny?

  A to może fajka wodna z aromatycznymi tytoniami? I nie śmierdzi.:)

 • BYWASZ W SHISHA-BARACH? NIE WIESZ CO KUPIĆ NA ŚWIĘTA? WEJDŹ

  Często bywasz w shisha-barach? Lubisz wyciszyć się , zrelaksować paląc fajkę wodną ze swoją 2gą połówką bądź z przyjaciółmi? Nie przepłacaj! Święta to niepowtarzalna okazja żeby sprawić sobie własną shishe i wyciszyć się w zaciszu własnego domu ;) WEJDŹ ---> http://allegro.pl/fajka-wodna-shisha-mitsuba-74-cm-3miasto-i1369409151.html

 • Re: Fakty i mity o e-papierosach

  Piszcie, co chcecie, ale z moich obserwacji i doświadczeń orzekam, że z pośród tych wszystkich form "nikotyzowania" się najzdrowsza, jest fajka wodna. Wiele razy próbowałem palić różne e papierochy i niestety, ale ich drażniący dym, jest na tyle drażniący, że dopiero po jednym dniu przestaje mnie gardło piec a kaszel słabnie. Ogólny dyskomfort, jaki odczuwam po e-papierosie mija dopiero po

 • -

  -

  mój ulubiony prezent, który dałam ukochanemu, to mała rzeźbiona fajka wodna... nie palimy papierosów, ale fajeczkę od wielkiego święta kurzymy:)))