• Informacje na temat:

  eo chlopcy

Artykuły na temat: eo chlopcy
 • Poznajecie tego chłopca?

  Polska gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Wiecie już, kto to?

 • Był sobie chłopiec

  Przyjaźń jest wtedy, gdy ze strony drugiego człowieka nie spodziewam się zagrożenia: ja nie krzywdzę i on nie krzywdzi - mówi aktor Krzysztof Stelmaszyk. O tym, czy można bez cienia erotyzmu przyjaźnić się z kobietą i jak z czułością podchodzić do samego siebie, rozmawiamy z okazji premiery filmu Po prostu przyjaźń.

 • Chłopcy, których kocham, Anna Ciarkowska

  Odkąd pamięta, pisała do szuflady. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie doświadczenia, którymi mogłaby obdzielić kilka osób.

 • Candice Swanepoel urodzi chłopca

  27-letnia supermodelka ogłosiła, że wraz z narzeczonym Hermannem Nicolim wrześniu przywita na świecie syna.

 • Jak dorastają niegrzeczni chłopcy

  Mają charakter, własne zdanie i często grają wbrew regułom. Za to ich lubimy, czasem, w duchu, podziwiamy. Dariusz Michalczewski, Wojciech Mazolewski i Łukasz Nowicki opowiadają o punkcie przełomowym w życiu, kiedy oprócz realizacji pasji ważne stało się jeszcze coś więcej.

 • Niegrzeczny chłopiec polskiej mody

  - Uważaj, bo się doigrasz – miała powiedzieć mu żona, gdy oznajmił, że stara się o posadę w Modzie Polskiej. Kary za brawurę nie było. Była za to oszałamiająca kariera i nieformalny tytuł „Największego Projektanta PRL”. O życiu i twórczości jednej z najważniejszych postaci w historii polskiej mody można przeczytać w książce „Antkowiak. Niegrzeczny chłopiec polskiej mody”, która właśnie trafiła do księgarń.

 • ​Chłopiec z Aleppo, który namalował wojnę

  Poruszająca relacja wojny domowej w Syrii opowiedziana słowami czternastolatka.

 • W Nepalu dziewczynka to upokorzenie, chłopiec - duma

  Reportaż "Burka w Nepalu nazywa się sari" Edyty Stępczak to wstrząsająca opowieść o życiu kobiet w Nepalu. Kilkuletnie córki mają szczęście, jeśli trafią na służbę do właściciela ziemskiego - tysiące dziewczynek umiera w okresie niemowlęcym z powodu zaniedbania, a liczba aborcji płodów żeńskich wciąż rośnie. Poniżej publikujemy fragmenty książki.

 • Wyglądałam jak chłopiec

  Miała też więcej kolegów niż koleżanek. "Ale płci przeciwnej się nie podobałam. Z krótkimi włosami i bez biustu nie miałam do nich z czym startować", żartuje Ewa.

 • Irina Shayk chciała być chłopcem

  30-letnia rosyjska modelka - która spotyka się z Bradley Cooperem, a wcześniej była w związku z Cristiano Ronaldo - nie uważała siebie za "ładną", kiedy była nastolatką i była pewna, że nikomu się nie spodoba.

Zdjęcia na temat: eo chlopcy
Wideo na temat: eo chlopcy
 • Kelly Clarkson urodzi chłopca!

  Kelly Clarkson zdradziła płeć dziecka, którego się spodziewa. Na swoim Instagramie piosenkarka opublikowała zdjęcie 16-miesięcznej córeczki, opatrzone podpisem: „Rivers będzie miała małego braciszka”. Clarkson o swojej drugiej ciąży poinformowała podczas koncertu. Wokalistka rozpłakała się podczas występu i wyznała publiczności, że jest "totalnie w ciąży”. Ojcem dziecka jest mąż artystki, Brandon Blackstock.(CNN Newsource/x-news)

 • Radosław Majdan o synach: Chłopcy bardzo lubią szkołę

  Wakacje się skończyły, czas wrócić do szkoły. Jak przygotowują się na pierwsze lekcje synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? - Chłopcy bardzo lubią szkołę, chodzą do francuskiej, a tam jest trochę inaczej - powiedział Radosław. - Czasem jest problem z Tadziem i jego pobudką, bo lubi pospać - dodał.

 • Kim Kardashian urodzi chłopca?

  Kim Kardashian spodziewa się chłopca? Zagraniczne media rozpisują się już o płci drugiego dziecka celebrytki i Kanye Westa. Dziennikarze z magazynu "US Weekly" donoszą, że po wizycie u swojego lekarza Kim dowiedziała się, że urodzi synka. Niedawno jedna z kolorowych gazet donosiła, że Kardashian i West spodziewają się bliźniąt. Celebrytka odniosła się do plotek i skomentowała sensacyjne doniesienia. Na swoim Twitterze napisała, że jak dotąd nikomu nie zdradziła płci dziecka. Zdementowała...

Dyskusje na temat: eo chlopcy