• Informacje na temat:

  ekspozycja zdjęć

Artykuły na temat: ekspozycja zdjęć
 • Zamieściła zdjęcie bez makijażu

  Skóra aktorki jest zniszczona od słońca. Pojawiły się na niej liczne przebarwienia. Gwiazda chyba niezbyt sumiennie podchodzi do stosowania filtrów UV, a szkoda bo nadmierna ekspozycja na słońce przyspiesza starzenie. A jak wygląda Anna Dereszowska w pełnym makijażu? Porównajmy!

 • Kreatywne pomysły na zdjęcia z wakacji

  ...samych, mało interesujących ujęć. Jak wnieść odrobinę magii do naszych zdjęć z wakacji, by wzbudziły zachwyt? Mały towarzysz podróży Już na etapie pakowania, warto wziąć ze sobą coś, co ożywi nasze...

 • Caitlyn Jenner wrzuciła do sieci niepokojące zdjęcie

  Rzadko zdarza się, by najbardziej rozpoznawalne celebrytki na świecie pozwalały sobie na taką swobodę w mediach społecznościowych. Caitlyn Jenner z pewnością niemiło zaskoczyła swoich fanów. O co chodzi?

 • Słynna Jackie i jej styl na wystawie w Paryżu

  Ponad sto zdjęć Jackie Kennedy wystawionych zostanie w Galerie Joseph w Paryżu, od 2 lipca do 1 września 2019 r. Ekspozycja pozwoli odkryć wieczną klasę amerykańskiej pierwszej damy, 25 lat po jego śmierci. Jej styl był wielokrotnie kopiowany, ale trudno mu dorównać.

 • Powakacyjna rewitalizacja

  Chcemy być piękne nie tylko w każdym wieku, ale i o każdej porze roku. Po zakończeniu wakacyjnych wojaży często okazuje się, że nasza skóra jest przesuszona i, mimo stosowania kremów z filtrem, przybyło na niej kilka brązowych plamek. Dzieje się tak, gdyż nawet niewielka ekspozycja na promieniowanie UV może być szkodliwa, a słona woda i nagłe zmiany temperatur nie poprawiają sytuacji. Jak...

 • Hugh Jackman walczy z rakiem

  Gwiazdor podzielił się z fanami zdjęciami po operacji.

 • Żona Kuby Wesołowskiego w skąpym bikini

  Agnieszka Wesołowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Przy okazji chce przestrzec swoje obserwatorki przed groźnym niebezpieczeństwem.

 • Żyd, Polak, legionista 1914-1920

  Muzeum Historii Żydów Polskich zaprasza na wystawę Żyd, Polak, legionista 1914-1920. Otwarcie ekspozycji zbiega się z 100. rocznicą wybuchu I wojny światowej oraz 100. rocznicą powstania Legionów Polskich - legendarnej formacji, która przyczyniła się do odzyskania przez Polskę niepodległości. Wystawę będzie czynna w dniach 24 lipca - 3 października 2014 r.

 • Alternatywne pomysły na Sylwestra

  ...moduł Wi - Fi i odpowiednią aplikację pozwalającą na  udostępnianie pięknych zdjęć oraz filmów bez korzystania z komputera. Boisz się wody? W takim razie spędź tę noc na drzewie! Mieszkanie(...) zdjęć w jedno). Wyjazd z warsztatem Gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym i czegoś się jeszcze nauczyć przed końcem roku? Na kilkudniowych warsztatach z profesjonalistami można całkiem...

 • Domowa biblioteczka – elegancka i praktyczna

  Stosy książek, płyt, filmów czy albumów ze zdjęciami piętrzących się w różnych miejscach mieszkania to sygnał, że warto zaplanować wydzielenie dla nich specjalnej przestrzeni. Idealnym rozwiązaniem jest biblioteczka – funkcjonalna, elegancka i dodająca mieszkaniu uroku.

Zdjęcia na temat: ekspozycja zdjęć