• Informacje na temat:

  eksperymenty dla dzieci

Artykuły na temat: eksperymenty dla dzieci
 • Mój sukces to dzieci

  Od ponad 20 lat sprawdza się w roli dziennikarki informacyjnej. Dorota Gawryluk ma w mediach ugruntowaną pozycję, lecz jak przyznaje, największą wartością jest dla niej rodzina i wychowywanie dwójki dzieci.

 • Małe dzieci doceniają dobre intencje

  Jak podaje "Psychological Science", małe dzieci doceniają dobre intencję innych, nawet jeśli nie przynoszą im one oczekiwanych korzyści.

 • Rodzic na miarę dziecka

  Badacze z University of Exeter postanowili przetestować hipotezę, że dzieci matek, które przekroczyły lub jeszcze nie osiągnęły optymalnego wieku rozrodczego, są w jakiś sposób poszkodowane.

 • Moje dziecko? Nie wierzę!

  Córka Ewy na szkolnej wycieczce zrobiła striptiz dla kolegów. Córka Magdy cięła się żyletką, córka Edyty zaciągała długi u sąsiadów, by płacić za nocne gry na komputerze. A syn Danuty przez całe gimnazjum eksperymentował z narkotykami. Co łączy te historie? Dzieci pochodzą z "dobrych domów", a ich matki dowiedziały się o wszystkim przez przypadek.

 • Wakacyjna szkoła narkomanów

  ...10 proc. polskich gimnazjalistów ma już za sobą pierwsze eksperymenty z narkotykami. Zanim rozpocznie się rok szkolny, będzie ich jeszcze więcej, bo wakacje to czas, który szczególnie sprzyja narkotykowej inicjacji. Tymczasem terapeuci ostrzegają: po narkotyki sięgają nawet... sześcioletnie dzieci! Co powinni wiedzieć rodzice, by uchronić swoje pociechy?

 • ...od poprzedniej, a najczęściej jeszcze gorsza. Moje dzieci niestety mają wątpliwy zaszczyt być królikami doświadczalnymi. Najstarsza w połowie pierwszej klasy liceum dowiedziała się, ze będzie(...) na moją córkę- nie żebym się bała o jej możliwości i szanse na studiowanie, tylko po co kolejny stres? Po co nowa matura? Po co dwukrotnie już zmieniane lektury? Środkowe dziecię z kolei jako...

 • 10 kobiet, bez których świat nie byłby taki, jakim go znasz

  To mężczyźni rządzą światem, wyznaczając granice państw, odkrywając matematyczne wzory, przeprowadzając eksperymenty myślowe o kotach równocześnie martwych i żywych. A kobiety? Wpływały i wpływają na wyobraźnię i losy nie tylko innych kobiet. Zmieniają świat i wyobrażenie o nim, choć najczęściej bez spektakularnych zdarzeń z pierwszych stron gazet. Oto subiektywna lista kobiet, bez których świat...

 • Millie Bobby Brown – dwunastolatka, która podbija świat!

  Tego lata serialowy przebój jest jeden: „Stranger Things”. Stworzona przez Matta i Rossa Dufferowie historia o dzieciach, które w niezwykły sposób zostały wplątane w eksperymenty prowadzone przez amerykański rząd w latach 80. Równolegle do samego serialu, furorę robi też dziewczyna, grająca jego główną bohaterkę: dwunastoletnia Millie Bobby Brown.

 • Kino, muzeum, filharmonia: Nie ma nudy, jest zabawa

  Parki, place zabaw, festyny, pikniki, wycieczki – latem nie ma problemów ze znalezieniem miejsc, w których dzieci i rodzice mogą się dobrze razem bawić. Jesienią i zimą, kiedy pogoda nie rozpieszcza, można siedzieć w domu i ratować się książkami „1000 pomysłów na deszczowy dzień” lub rozejrzeć za miejscami, które oferują ciekawe zajęcia dla dzieci.

 • Lubię łamać bariery!

  Wciąż szuka swojego miejsca w show-biznesie. Nie boi się młodszej konkurencji, gorących scen w sypialni i... kredytu we frankach. Uwielbia eksperymenty i wyprawy w nieznane. SHOW opowiada, jak został modelem w Korei.

Dyskusje na temat: eksperymenty dla dzieci
 • Re: Wasze najdziwniejsze eksperymenty kulinarne...

  Mnie zaskoczyła oferta jednej z pizzerii ... niby dla dzieci - pizza z czekoladą - nie przemawia do mnie absolutnie

 • Re: Polska szkoła przeciąża dzieci?

  Eksperymenty często są koszmarem, szczególnie dla królików doświadczalnych. No ale cóż, wszystko w imię "dobrej zmiany".

 • Re: Kate i William opublikowali nowe zdjęcia dzieci

  a zaledwie wygodne dla nich informacje. Ojciec Alfiego przez 15 miesięcy, gdy chłopiec przebywał w szpitalu proponował lekarzom, aby zmienić sposoby leczenia malca. Lekarze tylko udawali(...) były eksperymenty medyczne. Wskazują na liczne siniaki i ślady po wkłuciach na ciele chłopca. Według nich, szpital nie chce wydać chłopca, ponieważ do zakończenia badań niezbędna jest sekcja zwłok, która

 • Re: Krajobraz po rozwodzie

  bardziej jak kiedykolwiek obarcza mężczyznę sprawami wychowawczymi. Tak więc nie tylko zarabianie i dbanie o dobro rodziny ale także o wychowanie dzieci na każdym poziomie rozwoju. t dla tego faceci(...) rób tak albo inaczej ze strony żony a potem żądanie o więcej ze strony dzieci. No bo przecież nie kazali co ich mieć. A co do seksu to wolny facet częściej sobie poużywa jak żonaty bo przynajmniej

 • Re: Wielozadaniowa

  Śmieszny pogląd, bo moim zdaniem, to kobiety ciągle od siebie tyle wymagają. Drogie panie, jeśli chcecie mieć dzieci, to zrezygnujcie z kariery, przynajmniej na parę lat, a jeśli chcecie być kobietami sukcesu, nie decydujcie się na dzieci, bo nic wam z tego nie wyjdzie. Nikt od was nic nie wymaga i wy same nie gadajcie głupot o tym, jakie to wasze byty są straszne, bo same tego chcecie. A nawet

 • Zacofani psycholodzy

  dzieci. Powstają szkoły, klasy, grupy oferujące specjalistyczny sposób nauki dla takich dzieci. NIKT nie faszeruje tych dzieci zatruwającymi organizm środkami farmakologicznymi. W żadnej polskiej uczelni(...) wiedzy. Nie pozwalajcie bezwiednie na tragiczne eksperymenty na waszych dzieciach. W Polsce temat dzieci INDYGO nie istnieje, sami musicie o to zadbać.

 • Re: Bajkowa miłość jest dobra dla dzieci

  ochoty, ani czasu na eksperymenty w moim życiu. Nie wiem, czy będzie tak "zawsze" ale smutne jest to, że My kobiety po rozwodach - mamy trudniej, ktoś kto spłacał byłego męża, partnera, myślę, że wie

 • Jeśli narodziny dziecka są przyczyną rozpadu...

  jaka masz relacje, czy dobra, czy zla, rob dzieci i wowczas sie zobaczy co z tego wyniknie ??? Mnie wydaje sie ze nie powinno byc nawet miejsca na eksperymenty na tym polu (!!!) ...i jezeli taki zwiazek rozpada sie po urodzeniu dziecka, tym gorzej dla samego dziecka i w takim wypadku lepiej zeby go nie bylo!

 • Re: Dzieciństwo krótsze o rok

  Pamiętacie awanturę o mundurki. Teraz gdy sprawa jest naprawdę poażna nikt nawet nie piśnie. Znowu jakiś nawiedzony cymbał robi eksperymenty na dzieciach.Szkoła i9 nauczeciele są DLA dzieci a nie na odwrót.

 • szowinista to malo powiedziane...

  .."Nidgy w życiu nie ośmieliłbym sie zaproponowac żonie tego co robię z innymi kobietami. To po prostu eksperymenty."...NO TAK, BO ONA POTEM CALUJE TWOJE DZIECI NA DOBRANOC???!!!!...z tego wnioskuje, ze eksperymenty to nie dla Twoje zony, z nia tylko raz w tygodniu i "po bozemu"...mam nadzieję, ze ONA tez ma cos na boku i bawi sie doskonale...bo jej mąż to taki nudziarz:))))pozdrawiam