• Informacje na temat:

  ekonomiczna jazda samochodem

Artykuły na temat: ekonomiczna jazda samochodem
 • Samochód do jazdy w mieście: Jak znaleźć idealny?

  W wielu polskich miastach brakuje miejsca do rozbudowy sieci jezdni tak, by każdy mógł przemieszczać się wygodnie, nie tracąc czasu na stanie w korkach. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w Warszawie i Łodzi, które regularnie pojawiają się w czołówkach najbardziej zatłoczonych miast Europy.

 • Stylowy Fiat 500: Zgrabny samochód do zadań specjalnych

  ...się szczególnie tym z was, które lubią luksus: chromowane elementy, doskonałej jakości skóra, modne tkaniny - to wszystko sprawia, że  jazda kultowym Fiatem 500 jest jeszcze przyjemniejsza.  Szereg(...) z jazdy Samochodem poruszałam się przede wszystkim po mieście, przejechałam także trasę Warszawa-Kraków. Samochód jest zwrotny, przyjemnie się prowadzi, szybko osiąga optymalną prędkość. Choć jest...

 • Bezpieczny samochód rodzinny

  ...i w dłuższych wypadach. Prawdziwym bestsellerem w segmencie samochodów rodzinnych od lat jest ŠKODA FABIA.  Dlaczego? Ponieważ jest przestronna, ekonomiczna i przede wszystkim bezpieczna zarówno dla kierowcy(...) bezpieczeństwa jazdy, częścią systemu EPS jest hamulec antykolizyjny. To system, który rozpoznaje, czy przed samochodem nie doszło do kolizji. Jeżeli ją wykryje, zaczyna dohamowywać pojazd, by nie doszło do...

 • Samochód, który podkreśla kobiecy urok

  ...podczas parkowania. Dzięki wizualnym i dźwiękowym ostrzeżeniom informuje on kierowcę o ewentualnych zagrożeniach. Ekonomiczna i dynamiczna Co do tego, że Peugeot 208 jest typowo miejskim autem...

 • Kobiecy Samochód Roku 2014

  Kobiecy Samochód Roku - edycja 2014. Kobiecy, czyli jaki? Piękny? Czy także wyrafinowany, a więc świetnie wyposażony, komfortowy?

 • Pasja życia to twoja rodzona siostra? Słowo "sukces" nie ma przed tobą tajemnic, a osiąganie celów i spełnianie marzeń to twój chleb powszedni? Jeśli tak - weź udział w konkursie! Podziel się z nami swoją niezwykłą historią i koniecznie dołącz zdjęcie. Możesz wygrać sesję zdjęciową w magazynie SHOW lub inne atrakcyjne nagrody. Sprawdź!

 • Ewa Gawryluk: jestem ostrożnym kierowcą, ale nie safandułą

  Dla aktorki idealny samochód to taki, który ma dobrą cenę oraz zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest również kolor. Ewa Gawryluk uważa się za uważnego, ale sprawnego kierowcę. Z biegiem lat nauczyła się także opanowywać nerwy za kierownicą.

 • Wygląd Night Eagle zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz jest dość surowy. Jednak już sam matowy ciemny lakier nadwozia nazwany przez producenta Volcano Sand (wulkaniczny piasek) intryguje. Dominującymi kolorami w środku pozostają odcienie czerni, które świetnie kontrastują z tapicerką w kolorze, przez projektantów nazwanym... barwą kory. "Nocny orzeł" jest więc stylowym samochodem dla każdej...

 • Eksploatacja auta – jak oszczędzić czas i pieniądze?

  Eksploatacja samochodu nie musi kosztować majątku, wystarczy rozsądnie zaplanować wydatki. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić od razu oraz jak zyskać w perspektywie kolejnych lat.

 • Jak kupować nowe auto

  Zdecyduj się na jazdę próbną, sprecyzuj wymagania, dopasuj wyposażenie dodatkowe i koniecznie zapytaj o przedłużoną gwarancję - dzięki temu masz pewność, że kupisz dokładnie taki samochód, jak chciałaś.