• Informacje na temat:

  ekologia zasady

Artykuły na temat: ekologia zasady
 • Reduce, reuse, recycle, czyli o ekologii i oszczędzaniu

  ...dobrą wiadomość. Jeśli będziesz żyć zgodnie z zasadą "reduce, reuse, recycle" ekologia szybko wejdzie ci w krew. A ty, zupełnie przy okazji, zaoszczędzisz trochę pieniędzy. Reduce, czyli(...) rezygnują z podróży), żeby aktywnie chronić przyrodę. Suma drobnych działań może dać naprawdę wielki efekt, który odczuje również wasz portfel. Ekologia? My jesteśmy na tak!

 • Życie w harmoni z natura polega przede wszystkim na ochronie otaczającego nas środowiska. Juz ludzie pierwotni stanowili naturalną część natury i wykorzystywali...

 • Ekologia? To się naprawdę opłaca!

  Ekonomia i ekologia idą w parze! Obie wszak dotyczą oszczędzania. Nie tylko pieniędzy, ale i... środowiska. Zadbaj więc o stan portfela oraz natury!

 • Electrolux: Odkurzacze Green Collection

  Szwedzka marka Electrolux od lat dba o środowisko naturalne, działając w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Dowodem tego jest linia odkurzaczy Green Collection, które zostały wykonane z przetworzonego plastiku. W ten sposób marka przyczynia się do szerzenia dobrych praktyk w zakresie ekologii.

 • Eko w Twoim życiu – czas na „szanujący środowisko” samochód

  Codziennie dbasz o to, by żyć zgodnie z zasadami opierającymi się na ekologii. Segregujesz śmieci, zakupy nosisz w wiklinowym koszu, konsekwentnie uczulasz dzieci na kwestię oszczędzania energii i wody podczas porannej i wieczornej toalety.

 • Od 1 lipca 2013 r. zmieniają się zasady gospodarowania odpadami. Teraz możesz zdecydować, czy chcesz je segregować. Sprawdź, co zyskujesz.

 • Darowizna bez podatku - jak skutecznie ją przekazać

  Nieodpłatnie możesz przekazać coś ze swojego majątku krewnym, bliskim lub nawet organizacji. Poznaj ważne zasady, jakim podlegają takie darowizny.

 • Dorota Gardias na wakacjach

  Kilka dni temu Dorota Gardias wraz z córką wyjechała na egzotyczne wakacje.

 • Cztery postanowienia noworoczne odnośnie szafy

  Jak radzi magazyn "Elle", noworoczne postanowienia powinny odnosić się także do naszych ubrań i szafy. Zwycięsko wejdziemy w Nowy Rok, wprowadzając te cztery zasady. Po pierwsze: kupuj mniej. To bardzo ważna zasada. Zwłaszcza że wraz z rozwojem fast-fashion i dostępności zakupów online często kupujemy więcej niż to konieczne. Dziewiąty biały T-shirt? Czwarta kwiatowa spódnica? To prawda, że są...

 • Lagom - mniej znaczy więcej

  Choć hygge jeszcze nie zagrzało dobrze miejsca w naszych domach i stylu życia, eksperci już przewidują kolejny trend - lagom. To szwedzkie słowo oznacza w wolnym tłumaczeniu "odpowiednią ilość", a w stylu życia może znaczyć tyle, co "mniej znaczy więcej".

Wideo na temat: ekologia zasady
 • Honorata Skarbek. Nowa płyta w tym roku!

  Jak Honorata Skarbek i Kasia Cichopek promują ekologiczny styl życia? Zapytała o to gwiazdy Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Jak wokalistka znajduje czas na wspieranie akcji promujących ekologię? Skarbek zdradziła też, jak przebiega praca nad jej nową płytą. - Jestem wychowana, żeby żyć w zgodzie z naturą - podkreśliła Cichopek. Jak aktorka wpaja swoim dzieciom zasady dbania

Dyskusje na temat: ekologia zasady
 • Czy ktoś ma podobny problem?? Pomóżcie proszę.

  myje śmieci przed wyżuceniem! Bo jak twierdzi, tak nakazuje ekologia i dodaje, nie jest to jego wymysł. Nie wiedziałam skąd mamy takie niebotyczne rachunki za wodę, teraz już wiem.. Oczywiście(...) są czynnosci które mogłyby być wykonywane raz na tydzień. I gdy mu o tym mówię, zasypuje mnie toną argumentów że się mylę. Myślałam że tylko w domu ma takie dziwne zasady ale nie! W pracy to samo