• Informacje na temat:

  ekologia dla dzieci

Artykuły na temat: ekologia dla dzieci
 • Reni Jusis: Ekologia nie jest już postrzegana jako fanaberia zamożnych ludzi

  Dziś ekologia nie jest już postrzegana jako fanaberia zamożnych ludzi, a proekologiczne działania podejmują przeciętne polskie rodziny - oceniła znana eko-mama Reni Jusis. Jak dodała, ekologiczna świadomość Polaków wzrosła w ostatnich latach.

 • Ekologia i oszczędność w kuchni - zgrany duet w 4 prostych krokach

  ..., zwłaszcza dla odpadów zielonych. Wystarczą niewielkie pojemniki lub wiaderka - być może znajdziesz tego typu nieużywane przedmioty w swoim domu? Warto sprawdzić, czy w naszej okolicy fundacje lub instytucje (np. domy dziecka, schroniska dla zwierząt) zbierają plastikowe nakrętki. Dzięki temu możemy komuś pomóc w banalnie prosty sposób - dzięki czemuś, co i tak trafiłoby do kosza...

 • ...głównie poprzez toksyczne chemikalia wylewane do rzek. Dlatego dbajmy o to co mamy nie zanieczyszczajmy środowiska, uzywajmy naturalnych składników nie tych chemicznych ,segregujmy smieci nie wyrzucajmy ich byle gdzie. Ja staram się przestrzegać zasad ekologi i uzywać naturalnych składników w życiu codziennym i namawiam do tego innych zróbmy to dla siebie,dla rodziny, naszych dzieci. Bo jeśli my...

 • Najpiękniejsze książki dla dzieci pod choinkę – jak wybrać odpowiedni tytuł?

  Zastanawiasz się, jakie zabawki są najmodniejsze w tym sezonie? Jaki gadżet najbardziej ucieszy Twoje dziecko? Zamiast kolejnego zbędnego przedmiotu, podaruj mu książki – to czas, który spędzicie razem i historie, które zostaną z nim na zawsze. Jakie tytuły warto podarować dzieciom pod choinkę?

 • Dorota Wellman odbierze Honorową „Gwiazdę Dobroczynności”

  Już 28 stycznia 2017 roku odbędzie się VIII Bal Charytatywny i finał Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności", w którym symbolicznie nagradzamy udzielające się społecznie osoby publiczne. Tego wieczoru poznamy laureatów w czterech kategoriach: Społeczeństwo, Zdrowie, Ekologia, Pomoc Charytatywna oraz dowiemy się, kto otrzymał Nagrodę Specjalną Magazynu SHOW - partnera Plebiscytu i nagrodę Forum...

 • Dla Neokobiet nie ma rzeczy niemożliwych!

  Niedawno skończyły studia, skaczą ze spadochronem, jeżdżą w rajdach, podróżują, produkują sery, prowadzą blogi, zajmują się dziećmi i… wnukami. Dla tych kobiet życie zaczęło się po pięćdziesiątce i udowadniają, że na nic nie jest za późno.

 • Gwyneth Paltrow pokazała zdjęcie bez makijażu

  Gwyneth Paltrow słynie z zamiłowania do ekologii i zdrowego stylu życia. Aktorka na swojej stronie Goop.com zachęca wszystkich, by zmienili szkodliwe dla środowiska nawyki i wprowadzili zmiany w żywieniu czy pielęgnacji ciała.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Huczne wesele? To nie dla mnie

  ...żadnemu z nich krzywdy. Gdy program ruszał, pojawiło się wiele krytycznych uwag i głosów, że jest to ze szkodą dla dzieci. - Myślę, że przy drugiej edycji już tego nie ma. Zresztą zawsze broniłam(...) w Holandii przed tłumem ludzi. Natomiast nie była to dla mnie trauma, to było coś, co kochałam robić. Podobnie jest w przypadku tych dzieci. Wychodzą na scenę i czują się dobrze, sprawia im to frajdę...

 • Eko w Twoim życiu – czas na „szanujący środowisko” samochód

  Codziennie dbasz o to, by żyć zgodnie z zasadami opierającymi się na ekologii. Segregujesz śmieci, zakupy nosisz w wiklinowym koszu, konsekwentnie uczulasz dzieci na kwestię oszczędzania energii i wody podczas porannej i wieczornej toalety.

 • Co naprawdę jest eko i bio

  Moda na ekologię zapanowała na dobre, dlatego sprzedawcy chętnie oferują swoje towary jako „ekologiczne”. Wyjaśniamy, którym tego typu ofertom warto zaufać.

Dyskusje na temat: ekologia dla dzieci
 • Re: Po czym poznać, że jajka są świeże?

  mieszkam w małym miasteczku i wiem ,że od paru lat modna jest uprawa marchewki metodą przemysłową czyli walą chemie , nawozy itp. i rosną takie wielkie marchwie które idą na soki dla dzieci .......od(...) marchewki idą jako ekologia hehe )