• Informacje na temat:

  efektywny trening

Artykuły na temat: efektywny trening
 • Weekendowy trening równie efektywny co systematyczne ćwiczenia

  Osoby aktywne fizyczne jedynie w weekendy korzystają z ćwiczeń w takim samym stopniu jak ci, którzy ćwiczą regularnie. Badacze uspokajają, że rekreacyjne formy sportu są równie korzystne dla naszego zdrowia jak codzienny trening.

 • 9 zasad efektywnego treningu

  Chodzisz codziennie na treningi, trzymasz się kurczowo diety, a do tego co chwila spoglądasz w lustro, by określić czy ciało już zaczyna się zmieniać? Wchodzisz na wagę, a tu pomimo wysiłku i wylanego potu waga ani drgnie? Być może jest to spowodowane tym, że o poprawności wykonywanych ćwiczeń i racjonalnym żywieniu nie wiesz jeszcze wszystkiego…

 • HIIT - trening jednominutowy daje niesamowite efekty

  Super krótkie treningi to jeden z moich ulubionych tematów. Pisałam już o treningach siedmiominutowych, sześciominutowych, czterominutowych a nawet jednominutowych. Są atrakcyjne, bo nie wymagają wiele czasu, ale wymagają wysiłku.

 • Trening nordic walking w czterech krokach

  ...i borykających się z problemami zdrowotnymi oraz ludzi młodych i sportowców. - Trening nordic walking jest dobry dla osób w każdym wieku, a zarazem może być niebywale efektywny. Jednak, aby był skuteczny, należy się do niego odpowiednio przygotować - przekonuje Justyna Kowalczyk, która wspólnie z Akademią Zdrowia Santandera promuje tę dyscyplinę sportu wśród Polaków. Aby trening nordic walking...

 • Trening bez węglowodanów?

  ...treningu, ochotnicy dostawali napój zawierający ketony lub placebo. Napoje wyglądały i smakowały tak samo. Drugą dawkę uczestnicy dostawali zaraz po starcie (napój nie jest dostępny w sprzedaży, był on(...) problemów żołądkowo-jelitowych po wypiciu suplementów z ketonami. Jeden z nich zgłosił tak silne wymioty, że nie mógł wziąć udziału w treningu. W przypadku innych występowały łagodne mdłości lub odruch...

 • Trening interwałowy

  Najwyższa pora zerwać z monotonnym kardio i urozmaicić twój program w elementy treningu interwałowego. To wspaniała alternatywa, by osiągnąć w krótkim czasie szczupłą sylwetkę, kondycję i spalić kolejnych kilkaset kalorii w ciągu jednego treningu!

 • 5 zasad efektywnego i bezpiecznego treningu

  By nasze treningi przybliżały nas do założonego wcześniej celu, były bezpieczne i nie groziły kontuzjami, powinniśmy poznać kilka zasad dobrego fitnessu.

 • Trend fitness 2017 - trening ciała i umysłu

  Nowy rok przynosi wiele postanowień o aktywności fizycznej, a branża fitness wychodzi im naprzeciw. Nadchodzący rok zapowiada połączenie treningu ciała i umysłu - ćwiczenia będą przeplatane medytacją.

 • Trening siłowy - dlaczego kobiety nie powinny go unikać?

  Ostatnich pięć lat w branży fitness pokazało, że zdecydowany prym wiodą ćwiczenia aerobowe. Eksperci zachęcają jednak, aby nie rezygnować z treningu siłowego, do którego w szczególności namawiają kobiety.

 • Konrad Gaca poleca - zdrowe śniadanie przed porannym treningiem

  Wysiłek fizyczny rozbudza nasz metabolizm. Ale pamiętajmy, że tylko odpowiednie podejście do treningu zagwarantuje nam sukces. Trening na czczo może wpłynąć na naszą niekorzyść, dlaczego? Ponieważ spalamy mięśnie, a nie tłuszcz! Dlatego śniadanie to podstawa!

Wideo na temat: efektywny trening
 • Co jest najważniejsze podczas treningu?

  Jak skutecznie ćwiczyć brzuch? Efektywny trening w magazynie „Pożegnanie z Wagą” zaprezentował trener personalny Tomasz Stańczyk. Czy systematyczność jest najważniejsza podczas wykonywania ćwiczeń? (źródło: TVN Meteo Active/x-news)

 • Fitmania: Najczęściej popełniane błędy na siłowni

  Dzisiaj porozmawiamy o pięciu najczęstszych błędach popełnianych na siłowni. Te cenne wskazówki pomogą wam wykonać trening w taki sposób, by był najbardziej efektywny. Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.

 • Fitmania: Najczęściej popełniane błędy na siłowni

  Dzisiaj porozmawiamy o pięciu najczęstszych błędach popełnianych na siłowni. Te cenne wskazówki pomogą wam wykonać trening w taki sposób, by był najbardziej efektywny. Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.

Dyskusje na temat: efektywny trening