• Informacje na temat:

  efekt jojo jak uniknąć

Artykuły na temat: efekt jojo jak uniknąć
 • Jak zadbać o skórę po odchudzaniu?

  Odchudzanie bardzo często łączy się z nieprzyjemnymi dla naszej skóry skutkami. Utrata jędrności, nadmiar skóry i rozstępy to zmora wszystkich kobiet, które tracą zbędne kilogramy w zbyt szybkim tempie. Jak sobie z tym poradzić?

 • Jak schudnąć bez wizyty u dietetyka?

  Agata Zimnicka doradziła, jak skutecznie schudnąć bez udziału dietetyka, aby uniknąć efektu jojo. Specjalistka podsunęła również kilka prostych pomysłów na poprawienie jakości menu.

 • Pożegnaj zbędne kilogramy na zawsze

  Zaczyna się od mocnego postanowienia: zrzucę zbędne kilogramy. Ale potem, z reguły jest już tylko gorzej. Zapał do żmudnej diety i ćwiczeń szybko mija. Wracają stare nawyki. Podpowiadamy co zrobić, aby skutecznie się odchudzić i uniknąć efektu jojo.

 • Jesteś otyła? Wiemy, jak ci pomóc

  ...​Zmagasz się z nadwagą lub jesteś otyła? Potrzebujesz zrzucić kilkadziesiąt kilogramów i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Lato - wbrew pozorom - to najlepszy czas, aby zacząć dbać o siebie.

 • Szachownica na pogodę w kratkę

  Na wybiegi wdarła się pod koniec ubiegłego roku. Najwyraźniej jej kariera nabiera wiosennego rozpędu - kratka. Jak łączyć ją z modnymi w tym sezonie pastelami? Jak nosić w miejskim zgiełku? Z jakimi dodatkami komponować? Oto propozycje, które przykuły naszą uwagę.

 • Skuteczna dieta oparta na genach

  Skąd wiedzieć, co jeść, by chudnąć, a czego unikać? Jak działa metabolizm, czy masz skłonność do tycia, jakie grożą ci choroby? Odpowiedzi są w… genach!

 • Uzdrawiająca kuracja dr Dąbrowskiej

  ..., zwykle nie mają tych objawów. Jak wrócić do zbilansowanej diety i uniknąć efektu jojo? Podczas półgłodówki w szybkim tempie można zrzucić nawet 20 kilogramów, więc ryzyko jest ogromne. "Wychodzenie z postu to drugi etap kuracji. Powinien trwać miesiąc, niezależnie od długości kuracji. Stopniowo zwiększamy dzienną dawkę kalorii. W przeciwnym razie czeka nas efekt jojo. W trakcie pierwszych siedmiu...

 • Katarzyna Bosacka na diecie pudełkowej za... 6 zł dziennie

  ...edukacyjnym, który krok po kroku pokaże, co zrobić, żeby wytrwać na tej diecie, żeby nie była koszmarem, żeby schudnąć raz na zawsze, żeby uniknąć efektu jojo. To nie jest wyścig, to jest walka o zdrowie(...) tak. Jak zmienia się organizm i jego funkcjonowanie podczas trwania tej diety? - Po dwóch miesiącach diety - najprostszej na świecie, składającej się z pięciu posiłków dziennie z polskich, lokalnych...

 • Idealna cera podczas wakacji

  ...pielęgnacji. Żeby uniknąć "efektu jojo" po powrocie z wakacji (skóra zareaguje na opalanie i brak odpowiedniego oczyszczania zwiększeniem produkcji sebum), myj buzię każdego wieczora przy pomocy(...)Nie chcę być jak spieczony rak, Natalia 15 lat IN Wzmocniona ochrona Wysoki filtr to podstawa, bo do twojej buzi promienie słoneczne mają najłatwiejszy dostęp. Nie zamierzamy cię straszyć...

Wideo na temat: efekt jojo jak uniknąć
 • Drastyczne zmiany diety szkodzą

  Agata Ziemnicka doradziła, jak skutecznie schudnąć bez udziału dietetyka, aby uniknąć efektu jojo. Specjalistka podsunęła również kilka prostych pomysłów na poprawienie jakości menu.

 • Zaplanuj swoje menu na cały dzień

  Agata Ziemnicka doradziła, jak skutecznie schudnąć bez udziału dietetyka, aby uniknąć efektu jojo. Specjalistka podsunęła również kilka prostych pomysłów na poprawienie jakości menu.

Dyskusje na temat: efekt jojo jak uniknąć
 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Podczas odchudzania to trzeba niestety odżywiać się racjonalnie, nie warto tylko głodować bo efekt jojo będzie murowany. Można spróbować wesprzeć się Foreverslim to szybciej się spali zbędne kilogramy.

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Ja już wiem co robiłam źle. Ale wcześniej byłam głupia! Myslałam, że głodząc się skutecznie się odchudzę. No i coś schudłam, ale potem wystapił efekt jojo. Historia stara jak świat ale ludzie wciąż się na to nabierają :(. Po tym błedzie spróbowałam z ćwiczeniami i suplementem Mojito Slim i był juz duzo lepszy efekt. Jak w maju schudłam 5 kilogramów, tak do tej pory one nie wróciły do mnie. jestem

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Zgadza się co do opinii o Foreverslimie.Są to pierwsze tabletki dzięki którym moja waga spadła i co najważniejsze po skończonej kuracji nie pojawił się efekt jo-jo.A o to chodzi w odchudzaniu.

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Rzeczywiście i tempo odchudzania i ilośc kilogramów którą można zgubić stosując Foreverslim jest imponująca.Wiem coś na ten temat bo mi udało się zrzucić 15 kg w niecałe trzy miesiące.Ja przedłużyłam kuracje bo chciałam mieć pewność że efekt jo-jo mnie nie dopadnie.

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Ja jak już skończyłam karmić piersią to zaczęłam biegać i pić AquaSlim. Muszę przyznać, że efekt był stosunkowo szybki i na pewno zadowalający :)

 • Re: Jak uniknąć efektu jo-jo?

  Efekt jojo jest skutkiem każdej "diety" krótkoterminowej. Jeśli natomiast wprowadzimy nowy styl życia i stałą zmianę sposobu odżywiania, nie ma ryzyka, że nagle powrócimy do dawnych nawyków i rzucimy się na niezdrowe, kaloryczne jedzenie po wyczekiwanym zakończeniu diety.

 • hej

  hej

  najprostsza rada, stara jak świat aby schudnąć i uniknąć efektu jojo... to ruch i jeszcze raz ruch!!A jak się dołączy do tego jedzenie z głową to efekt murowany!Trzeba tylko zaangażować silna wolę i wziąć się za te zbędne wałeczki tłuszczyku:)....