• Informacje na temat:

  edycja tekstu

Artykuły na temat: edycja tekstu
 • 10. edycja Festiwalu Twórczości Korowód

  "Fundacja Piosenkarnia Anny Treter" zaprasza na 10. edycję festiwalu Twórczości Korowód, która będzie miała szczególnie uroczysty, jubileuszowy charakter. Styl.pl jest patronem medialnym.

 • Rusza III edycja Wydziału Sztuki w Mieście

  ...prace w galeriach w całym mieście oraz zupełnie niezwykłych przestrzeniach. Festiwal potrwa do 19 czerwca, towarzyszyć mu będą liczne atrakcje. III edycja Wydziału Sztuki w Mieście to cykl wystaw i towarzyszących im wydarzeń, które organizują studenci i wykładowcy Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Tegoroczna edycja festiwalu będzie się odbywać w dniach 12-19

 • "Plastiki", czyli co zobaczysz w lustrze

  Premiera "Plastików" w reż. Grzegorza Wiśniewskiego nie tylko otworzyła 9. edycję Festiwalu Boska Komedia. To też pierwszy spektakl wystawiony w krakowskim Teatrze im. J. Słowackiego po zmianie dyrekcji. Wybór dramatu na tę okazje był znaczący - Grzegorzewski sięgnął po tekst Mayenburga, gdzie jedna postać diametralnie odwraca losy pozostałych bohaterów.

 • Świat kultury i sztuki w "Projekcie Lady"

  Ten tydzień dziewczęta będą miały wypełniony po brzegi kulturą i sztuką. W drugiej edycji są uczestniczki, które posiadają i rozwijają swoje artystyczne pasje. Dwie z nich kochają muzykę i chciałyby z nią związać swoją przyszłość. Julka Jaroszewska śpiewa, a Paulina "Pyśka“ Radzikowska rapuje i pisze teksty. Dzięki programowi "Projekt Lady“ spełnią swoje muzyczne marzenia. Trafią do profesjonalnego hip-hopowego studia. Jakie emocje będą im towarzyszyć? Jak widzą swoją dalszą drogę...

 • Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier

  Tydzień Kultury Bez Barier) pokazały, że jest to inicjatywa przyjęta z wielkim zainteresowaniem zarówno instytucji, których z roku na rok przybywa, jak i samych uczestników. Przed nami piąta edycja...

 • Polak wszystkich przeskoczy

  Ważne odkrycia naukowe. Sportowe rekordy. Główne nagrody na festiwalach teatralnych, filmowych, designu. Wspaniale, ale największą wygraną Polaków jest pozbycie się kompleksów. I poczucie dumy, które zaczyna nas zbiorowo ogarniać. Uwaga, tekst może zawierać śladowe ilości patosu!

 • Festiwal 3x3. w Poznaniu

  Gaba Kulka, Agata Zubel, Jakub Jakowicz i Arte dei Suonatori, czyli muzyczna wieża Babel. Rusza druga edycja Festiwalu 3x3. 30 października koncert w Poznaniu.

 • Festiwal „Dźwięki Północy”

  ...34. edycja Festiwalu „Dźwięki Północy” odbędzie się w Gdańsku w dniach 4-8 lipca. W ramach festiwalu organizowane są koncerty, warsztaty tańca, śpiewu, rękodzieła, zabawy taneczne, projekcje filmów, spotkania i prezentacje. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • "11 Festiwal Twórczości Korowód"

  To już 11. edycja "Festiwalu Twórczości Korowód", na którą zaprasza "Fundacja Piosenkarnia Anny Treter". Kolejny raz adresujemy go do artystów i twórców, którzy skupiają się na piosence autorskiej, wykonywanej po polsku, a także do licznego i wiernego nam od lat grona słuchaczy, którzy kochają wartościowe piosenki i wykonujących je najwybitniejszych polskich artystów.

 • Aż 500 brandów objęła XI edycja rankingu Top Marka, przygotowanego przez magazyn „Press” i agencję informacyjną „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Wśród 50 analizowanych branż znalazły się m.in.: kosmetyczna, farmaceutyczna oraz sieci aptek i drogerii. W tych sektorach zwyciężyły marki: Nivea, Polpharma oraz Rossmann.