• Informacje na temat:

  edukacja ekologiczna

Artykuły na temat: edukacja ekologiczna
 • Rodzinne niedziele w Lolku z nauką i zabawą

  Pub Lolek na Polu Mokotowskim organizuje cykl wydarzeń dla dzieci, który trwać będzie od 11 marca do samych wakacji. W programie przewidzianych jest mnóstwo zabaw, warsztatów i atrakcji dla najmłodszych gości. Będzie można wziąć udział w warsztatach aktorskich, zjeść chrupka, który przed chwilą miał -200°C, nauczyć się choreografii tanecznej lub wziąć udział w olimpiadzie ekologicznej.

 • Dzieciaki i Ziemia

  Postaw na ekologiczną edukację dzieci, bo przyczyni się to w przyszłości do zbudowania świadomego ekologicznie społeczeństwa.

 • Co powinien umieć sześciolatek?

  Ministerstwo Edukacji narodowej określiło tzw. podstawę programową, czyli zakres umiejętności ucznia w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

 • Eco Fashion, czyli cała Stella McCartney

  Gdy słyszymy określenie "ekologiczna moda" przed oczyma wyobraźni pojawiają się nam niemal natychmiast szarobure i ponure workowate ciuchy, niekobiece fasony, surowe tkaniny. Nic w czym można olśnić ukochanego mężczyznę, ani na czym warto by dłużej zawiesić oko.

 • Tu nie nie musisz się martwić o czystość kąpieliska i plaży ani o bezpieczeństwo swoich najbliższych.

 • Błękitna flaga 2016 - lista najczystszych plaż w Polsce

  Już wiemy, gdzie najlepiej zażywać kąpieli na upragnionych wakacjach.

 • Ekologowie zachęcają do budowania zimowych domków dla jeży

  ...- Nasza akcja to ciekawy pomysł na prowadzenie bardzo konkretnej pomocy dla zwierząt i nieszablonowej edukacji ekologicznej. Tematyką jest edukacja dotycząca środowiska i zwierząt, z którymi mamy do czynienia w miastach i na ich obrzeżach. Podczas tej edycji akcji skupiamy się na pomocy jeżom, które są wyjątkowo ciekawymi zwierzętami, a jednocześnie potrzebują naszej pomocy - podkreślił...

 • W poszukiwaniu najcieplejszych i najczystszych mórz

  19 °C w Międzyzdrojach, 25 °C w Hiszpanii, 30 °C w Tajlandii. Temperatura wody oraz jej czystość są istotne dla miłośników morskich kąpieli. Często więc takie informacje mają wpływ na wybór miejsca wakacyjnego odpoczynku. Gdzie szukać najcieplejszej i najczystszej morskiej wody?

 • Jamiego Olivera rewolucja na szkolnych stołówkach

  ...przygotowanie trwa i wymaga produktów: mięsa, warzyw, owoców. Że gotowanie to nie to samo, co włożenie  mrożonki  do mikrofalówki.  W końcu żmudna edukacja zaczęła dawać efekty. Program "Jamie w szkolnej...

 • Na urlopie pieniądze zawsze zbyt łatwo się rozchodzą... – Można nad tym zapanować, przekonuje nasza ekspertka. Odkąd Dominika przejęła kontrolę nad domowymi finansami, dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami.

Dyskusje na temat: edukacja ekologiczna
 • Re: Eko szyk Małgorzaty Kożuchowskiej

  też mam takie nawyki z tym gaszeniem światła. Gaszę je zawsze gdy tylko uznam, że powinno być zgaszone - a nie świecić. Uważam, że edukacja ekologiczna - jak choćby na temat gaszenia światła powinna odbywać sie w szkołach podstawowych, gdyż rodzice dzieci same nie zawsze mają takie nawyki do gaszenia światła, wyłączania wody. itd, itd.