• Informacje na temat:

  e papierosy

Artykuły na temat: e papierosy
 • Pożegnać papierosy

  ...jego rzucania. Dodatkowo bliscy na pewno okażą ci wsparcie i zrozumienie.  Pozbądź się pokus Wyrzuć wszystkie papierosy: sprawdź kieszenie, torebki, szafki. Unikaj spotkań w miejscach ze strefami...

 • Moda na papierosy przemija?

  Co by było, gdyby papierosy miały mniej nikotyny? To ona powoduje uzależnienie od papierosów. Czy jeśli w papierosach będzie jej mniej, będzie też mniej uzależnionych? Eksperci twierdzą, że na pewno zmniejszy się liczba palaczy i wypalanych papierosów.

 • Sprzątanie szkodzi jak... papierosy

  U kobiet, które sprzątają w domu lub pracują jako sprzątaczki widać pogorszenie pracy płuc, związane prawdopodobnie z wdychaniem oparów środków czyszczących. Takie niepokojące informacje przynosi w najnowszym numerze czasopismo "American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine". Badacze z Uniwersytetu w Bergen w Norwegii przyznają przy tym, że efekt może dotyczyć także mężczyzn, ale trudno go zauważyć, bo mężczyźni... sprzątają znacznie rzadziej.

 • Żegnajcie papierosy

  Dlaczego rzucanie palenia jest tak trudne i co zrobić, żeby raz na zawsze uwolnić się od nikotyny, pytamy Dorotę Mierzejewską, terapeutkę uzależnienia nikotynowego, superwizora metody behawioralno- -poznawczej Free Forever.

 • Solarium jak papierosy czy alkohol - tylko dla pełnoletnich?

  "Skoro nie pozwalamy dzieciom palić papierosów, dlaczego mielibyśmy zgadzać się na opalanie pod lampami UV" - tak wymóg sprawdzania dowodów osobistych w solarium, który być może już niedługo zostanie wprowadzony, komentuje dermatolog, dr Monika Heisig.

 • E-papierosy tak szkodliwe jak tradycyjne?

  E-papierosy nie są bezpieczniejsze od zwykłych - pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców Veterans Affairs San Diego Healthcare System. Testy laboratoryjne wykonane na kulturach komórek z użyciem stosowanych w e-papierosach preparatów pokazały, że mogą one prowadzić do uszkodzeń DNA komórek i ewentualnego rozwoju choroby nowotworowej nawet jeśli nie zawierają nikotyny. Pisze o tym...

 • Palisz papierosy? A czy wiesz, że…?

  ...zachodzi jedynie w czasie użytkowania tradycyjnych papierosów. Elektroniczne papierosy nie wytwarzają tlenku węgla.  E-papierosy to elektryczne urządzenia przekształcające znajdujący się w pojemniku płyn(...) niż w przypadku standardowych papierosów. Co ważne, elektroniczne papierosy nie emitują strumienia bocznego. Jak dowodzi centrum badawcze Światowej Organizacji Zdrowia Institutu Català d’Oncologia...

 • Czy e-papierosy są mniej szkodliwe od tradycyjnych?

  O e-papierosach przez lata mówiło się jako o nadziei dla nałogowych palaczy, którzy bezskutecznie próbują zerwać z uzależnieniem. Jednak czy elektroniczne papierosy naprawdę są mniej szkodliwe od tych tradycyjnych?

 • Elektroniczne papierosy: Moda czy droga do nałogu?

  Katarzyna Adamiak, sprzedawczyni z małej miejscowości na Pomorzu zarzeka się, że na e-papierosy patrzeć już nie może. Wszystko po tym, jak przesadziła z nikotyną. Kryzys przyszedł niespodziewanie(...) uwierzyć, że to nie szkodzi. A można to często usłyszeć od sprzedawców, którzy w ten sposób zachwalają swój towar. Tymczasem elektroniczne papierosy wzięła ostatnio pod lupę Światowa Organizacja Zdrowia...

 • Papierosy i zła dieta: Paradontoza murowana

  Dużo palimy, szybko żyjemy, nie zwracamy uwagi na dietę, a wszystko to odbija się na naszym zdrowiu, zwłaszcza na stanie jamy ustnej. Według różnych statystyk od około 70 do aż 90 procent dorosłych Polaków cierpi na paradontozę, nic dziwnego, skoro jak podaje OECD do dentysty chodzimy średnio raz w roku.

Zdjęcia na temat: e papierosy
Wideo na temat: e papierosy
 • Papierosy przeszkodą w samorealizacji?

  Jak skutecznie rzucić palenie? O czym należy pamiętać, by sobie nie zaszkodzić? O tym, jakie są zalety odstawienia papierosów. Opowiedzieli o tym pulmonolog dr Tadeusz Zielonka oraz aktorka Izabela Trojanowska.

 • Frytki szkodzą tak samo, jak papierosy?

  Ziemniak zawiera najwięcej skrobi, z której pod wpływem smażenia powstają akrylamidy - substancje, z których produkuje się plastik, papier czy gumę. Poziom akrylamidu we frytce przekracza ponad tysiąc razy dopuszczalne normy spożycia tej trucizny. Zjedzenie jednej frytki szkodzi podobnie, jak wypalenie jednego papierosa.

 • E-papierosy a zdrowie

  Coraz więcej kobiet zapada na raka płuc. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: e papierosy
 • Re: Facet z papierosem. Obrzydliwy, czy seksowny?

  Żeby jeszcze nie śmierdziały. Te papierosy

 • Re: Pożegnać papierosy

  Jak pożegnać papierosy? Papierosy żegnamy słowami "żegnaj", "do zobaczenia", "trzymaj się", "no to na razie" lub innymi zwrotami powszechnie używanymi w podobnych sytuacjach. Jeśli papierosy są produkcji zagranicznej, w dobrym tonie jest użycie słów pożegnania w odpowiednim języku.

 • Re: Jak rzucić palenie?

  Faktycznie, e-papierosy często pomagają rzucić palenie. Gdybym nałogowo paliła na pewno bym spróbowała takiego rozwiązania, tym bardziej, że nie jest to jakiś bardzo drogi wydatek. Tutaj http://www.wapershop.pl można kupić zarówno elektroniczne papierosy jak i liquidy.

 • Re: Moda na papierosy przemija?

  To naprawdę trzeba mieć coś nie tak z głową aby palić papierosy.

 • Re: Co na prezent dla taty?

  Może pali papierosy bądź e-papierosy? Jakiś stylowy zestawik od tabaque, bo mają fajne wzory, albo może potrzebuje nowego telefonu? Wtedy proponuję podskoczyć do teletorium i obejrzeć proponowane modele - na pewno coś doradzą na miejscu :)

 • Re: Moda na papierosy przemija?

  Palącej papierosy mogę co najwyżej wsadzić w paszczu. Całować się z popielniczką nie będę

 • Re: prezent na dzień ojca

  Jeśli pali papierosy lub e-papierosa to można rozejrzeć się w sklepie reddog.pl - bardzo duży wybór świetnych zestawów. Na prezent idealne.

 • Re: Pożegnać papierosy

  Byłem na dobrej drodze do rzucenia - przeszedłem na e-papierosy i stopniowo się ograniczałem. Ale żeście sk^%*#syny akurat zabronili sprzedaży wysyłkowej liqudów...

 • Re: Rzucam palenie !!!!potrzebuje Motywacji!!!!

  Policz ile pieniędzy wydajesz w roku na papierosy - na pewno Cię to zmotywuje :D Bez palenia też by tyle wydawał na inne bzdury :) poczytaj http://master-coach.pl/ ciekawie rozprawia o tym

 • Re: Pożegnać papierosy

  Mój dziadek się dusił - lekarz zalecił zero papierosów. Jego metoda to szklanka zimnej wody na stole i mała łyżeczka i jak chciało się zapalić to zamiast łyżeczka wody i takim sposobem wreszcie odstawił papierosy.