• Informacje na temat:

  dziennikarstwo

Artykuły na temat: dziennikarstwo
 • Biblia dziennikarstwa

  Biblia dziennikarstwa - gromadzi teksty najwybitniejszych postaci polskiego dziennikarstwa.

 • Kinga Rusin: Nie można marnować czasu

  Kinga Rusin o nauce i dziennikarstwie opowiada krótko. - Dziennikarstwo to taki zawód, którego człowiek uczy się non stop, cały czas się musi uczyć. Każdy mój wyjazd traktuję też jako rodzaj nauki, pogłębiania wiedzy o świecie. Myślę, że na tym to polega, ze jeśli chcemy coś osiągnąć i się rozwijać, nie możemy przestać się uczyć - powiedziała dziennikarka.

 • Najlepsze teksty na długi weekend

  Dużo, krótko i szybko - w tych czasach dziennikarstwo internetowe można by sprowadzić jedynie do tych trzech słów. Ale w redakcji portalu Interia zawsze staramy się znaleźć czas i chęci na pisanie o tym, co nas porusza.

 • Jak nie zostać kulturystą

  Przez całe dzieciństwo myślał tylko o sporcie. Studiował wychowanie fizyczne, ale wciągnęło go dziennikarstwo. Okazało się dobrym wyborem. Dzięki niemu poznał kandydatkę na miss, a zarazem miłość życia!

 • Trendy sylwestrowo-noworoczne

  Wierzę, że nadchodzący sezon będzie szalenie eklektyczny - tak zapowiedziała trendy na sezon 2017/ 2018 Lynn Yaeger, legenda dziennikarstwa i redaktor mody magazynu Vogue i Vogue.com, która odwiedziła Dom Mody Klif w Warszawie.

 • Monika Olejnik: Polityka to nie wszystko

  Politycy się jej boją, widzowie i słuchacze cenią, lubią a czasem nie znoszą. Jaka jest naprawdę Monika Olejnik? Tylko w SHOW żelazna dama polskiego dziennikarstwa jakiej nie znacie.

 • Kobiece spojrzenie

  Była pionierką w zdominowanym przez mężczyzn dziennikarstwie sportowym, ale nie miała taryfy ulgowej. Dziś wiedzy zazdroszczą jej nie tylko kobiety.

 • Agnieszka Jastrzębska: Mężczyźni są niezwykle wybredni

  O pierwszych krokach w dziennikarstwie, sekretach pewnej redakcji przy Górnośląskiej, pisaniu przebojów dla Edyty Górniak i bywaniu na 200 imprezach w ciągu roku. Prowadząca program „Kto poślubi mojego syna” – Agnieszka Jastrzębska.

 • Elżbieta Dzikowska: Naprawdę nie ma się czego bać

  - To, że jestem kobietą, nie miało w moim zawodzie znaczenia. Nigdy nie czułam, że jest mi trudniej (...). Zawsze pracowałam zgodnie z zasadami dziennikarstwa, chociaż, nie przeczę, moje metody były czasami bardzo wymyślne - mówi Elżbieta Dzikowska.

 • Valérie Trierweiler - bunt pierwszej damy

  Przychodząc do pałacu prezydenckiego, Valérie dokładnie wie, kim nie chce być. Na pewno nie zadowoli się tradycyjną rolą reprezentacyjną. Nie porzuci dziennikarstwa, nie będzie finansowo zależna od swojego partnera prezydenta, nie będzie żyła na koszt podatników. Przejmuje formułę zapożyczoną od Danielle Mitterrand, która była dla niej wzorem: „Nie będę figurantką”. Po czym dodaje, nieco wyniośle: „Mogę reprezentować Francję, uśmiechać się, kiedy trzeba, ale o niczym więcej nie ma mowy

Wideo na temat: dziennikarstwo
 • Co mężczyźni wiedzą o kobietach?

  Jacek Szmidt, redaktor naczelny Twojego STYLU, o tym, jak się robi kobiecą prasę, co to znaczy: kobiecy styl dziennikarstwa oraz czym jest luksus i jak go prezentować.

 • Kinga Rusin: Cały czas robię notatki

  Kinga Rusin o nauce i dziennikarstwie. - Dziennikarstwo to taki zawód, którego człowiek uczy się non stop, cały czas się musi uczyć.

 • Joanna Racewicz kolejną ofiarą kierownictwa TVP?

  Kolejna wielka gwiazda będzie musiała pożegnać się ze sprawowaną przez siebie funkcją, po tym, jak w telewizji publicznej zmieniło się kierownictwo. Joanna Racewicz, bo o niej mowa, zamieni niebawem newsroom na ciepłą kanapę w programie ''Pytanie na Śniadanie'', gdzie ma wcielić się w rolę prowadzącej. W przeszłości dziennikarstwo informacyjne, na rozrywkowe zamieniło także kilka innych znanych

Dyskusje na temat: dziennikarstwo