• Informacje na temat:

  dzień ojca

Artykuły na temat: dzień ojca
 • Ojciec śpi, nie przychodź

  Ponurą peerelowską rzeczywistość zmieniał w niekończący się karnawał. Zdzisław Maklakiewicz zagrał ponad sto ról. W większości epizodów, ale takich, które weszły do historii kina. – Tylko w jednej roli się nie sprawdził: męża i ojca - mówi jego córka Marta. Od śmierci aktora mija 40 lat.

 • Ojciec? Obecny!

  ...i ojcami jednocześnie. Z domów, w których rządziły kobiety, wyszli dorośli mężczyźni, którzy nie wiedzieli, co to znaczy "być ojcem". Kiedy im się urodziły dzieci, zajmowali się nimi w jedyny znany sobie(...) społecznego tabu. Ojca obecnego, zaangażowanego - prawdziwego macho. To nie jest "normalne" w dzisiejszych czasach: tato wraca z pracy i teraz będzie sobie czytał gazetę. Norma społeczna się zmieniła. Czy to...

 • Wyjątkowy Dzień Ojca w Drogeriach Natura!

  Jaki prezent wybrać, aby uczcić tę wyjątkową okazję i co zrobić by Dzień Ojca pozostał niezapomniany? Od 20 czerwca odwiedź Drogerie Natura i zobacz, co przygotowały dla Twojego Taty!

 • Pomysły na Dzień Ojca? - PAT&RUB podpowiada!

  Tatusiowie chronią i otaczają swe dzieci opieką. 23 czerwca, pamiętając o Dniu Ojca, dzieci mogą okazać im czułość i troskę. Nasi Ojcowie często odsuwają myśli o zadbaniu o siebie.

 • Ojciec chciał odejść pierwszy

  Jak można umrzeć w swoją rocznicę ślubu? Pomyślałam więc, że mama zawołała ojca do siebie – tak dziennikarka Urszula Chincz wspomina trudną, lecz piękną miłość rodziców. I szczerze opowiada o wybitnym ojcu Andrzeju Turskim, dziennikarzu radiowym i telewizyjnym.

 • Juan Pablo Escobar: Ojciec - czuły barbarzyńca

  Ma poczucie winy za grzechy ojca, mimo to darzy go szacunkiem. – Dla mnie zawsze będzie ukochanym tatą – mówi Juan Pablo Escobar, syn najpotężniejszego bossa narkotykowego z Medellín.

 • Jej ojciec zmarł. Po śmierci przekazano jej list

  Bailey to 21-latka ze Stanów Zjednoczonych, która pięć lat temu straciła ojca, zmarł na raka. Lecz zanim odszedł, zadbał o to, by dziewczyna na długo czuła wyjątkową więź, która ich łączyła. Bailey podzieliła się ostatnią z niespodzianek, którą dla niej przygotował.

 • Dzieci C. Cornella we wzruszającym liście do ojca

  Chris Cornell, wokalista zespołu Soundgarden i Audioslave, popełnił samobójstwo w połowie maja 2017 roku. Jego dzieci spędzają bez niego pierwszy Dzień Ojca. Z tej okazji napisały do niego wzruszające listy.

 • Monika Jaruzelska o ojcu

  Dziś po południu po długiej chorobie zmarł generał Wojciech Jaruzelski. Do końca przy łóżku ojca czuwała jego jedyna córka, Monika Jaruzelska. Niedawno do księgarń dwie książki Moniki, udzieliła też kilkunastu wywiadów. Co mówiła o ojcu?

 • Peja został ojcem

  ...uczestników. Co prawda nie odmawia sobie przeklinania, ale trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. 8 marca, w Dzień Kobiet, Andrzejewski ogłosił, że został ojcem po raz drugi. "Dziś o 20:50 na...

Wideo na temat: dzień ojca
 • Justin Timberlake świętuje dzień ojca

  Justin Timberlake w tym roku po raz pierwszy świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji muzyk pokazał się w towarzystwie swojego synka. W Stanach zjednoczonych data tego święta przypada na 21 czerwca. Artysta zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie z 2-miesieczną pociechą i opatrzył je komentarzem: "Pękam z dumy z okazji Dnia Ojca". (Źródło: CNN Newsource/x-news)

 • Gwiazdy o swoich ojcach

  Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca Pola Kukiz, Lara Gessler i Małgorzata Tomaszewska opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swoich relacjach z ojcami. Jak widzą swoich ojców? Co najbardziej w nich cenią i co im zawdzięczają? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Syn Jerzego Kryszaka idzie w ślady ojca?

  Muzyk Kamil Kryszak powiedział w "Dzień Dobry TVN", jak zaczęła się jego przygoda z muzyką. Czy ojciec Jerzy Kryszak zachęcał go do tego? - Parę lat temu nie do końca byłem zadowolony, że Kamil coraz bardziej wciąga się w gitarę - zdradził aktor i satyryk. Dlaczego? Co jego zdaniem daje muzyka? Jak czuje się w roli dziadka?

Dyskusje na temat: dzień ojca
 • Re: prezent na dzień ojca

  Jeśli chcesz w jakiś kreatywny sposób spędzić z ojcem czas to wydaje mi się, że kupno biletu na rejs po bałtyku na połów dorsza jest świetnym rozwiązaniem, ja wykorzystałem w ten sposób dzień z ojcem dzięki http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/?/linki.html

 • Re: Justin Timberlake świętuje dzień ojca

  Zaiste, najważniejsza wieść dnia!!!

 • Re: prezent na dzień ojca

  Dzień ojca coraz bliżej, macie już coś zakupionego, albo sprawdzone pomysły, które z pewnością będą Hitem? :) https://www.militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml może tu coś scyzoryk to zawsze świetny pomyłs na prezent. idealny! szczególnie na dzień Ojca. jakiś konkretny polecacie?

 • Re: prezent na dzień ojca

  Witaj! Na dzień Ojca zawsze mam problem z prezentami :P Niby nie chcę niczego drogiego, ale zawsze wychodzi inaczej... Szukam na http://www.mango.pl/produkty_tv/nowosci_tv, może też coś znajdziesz?

 • Re: Louis de Funès: Każdy dzień zaczynał od mszy świętej

  Mieszka i nie mieszka. Chrystus nie bez powodu wyrzucił kupców ze światyni twierdząc, że to Dom Jego Ojca.

 • Re: prezent na dzień ojca

  Ja kupiłam ojcu zestaw głośnomówiący od Teletorium, przydaje mu się w samochodzie :)

 • Re: Louis de Funès: Każdy dzień zaczynał od mszy świętej

  A gdzież to napisano,że wiara to łaska? Napisano: Łaską zbawieni jesteście...Boży to dar (od Boga Ojca poprzez wydanie Syna za grzeszników,którzy się nawrócą). Natomiast owocem Ducha Bożego jest właśnie wiara. Ojciec poprzez Ducha swojego,który jest w Nim obdarza wiarą w Syna i Ojca tych, którzy chcą Go poznać i uwierzyć w Zbawcę. Wiary nikomu nie odmówi, dlatego że ,,bez wiary nie można podobać

 • Re: prezent na dzień ojca

  Ja kupiłem książkę- "Jak złapać rosyjskiego szpiega"-Naveed Jamali,Ellis Henican Czytałem bardzo dobre opinie na temat tej książki i myślę, że będzie strzał w dziesiątkę.

 • Re: Czym zastąpić masło na co dzień?

  NIE NA CO TYLKO NA KOGO ? NA OJCA DYRYKTORA I CAŁĄ MASĘ MiSIEWICZY,PiSIEWICZY,WSZELAKIEJ MAŚCI POCIOTKÓW I GŁUPAWE KOMISJE ŚWIRA ANTONIO.