• Informacje na temat:

  dziecko nie chce nosic okularow

Artykuły na temat: dziecko nie chce nosic okularow
 • Musisz je nosić, bo nic nie widzisz

  .... - Przeszkadzały mi - powiedziała. Rano mąż ją odprowadza do szkoły. Kiedy spytałam, czy była smutna powiedział, że nie, ale musieli wrócić do domu po okulary, bo ich zapomniała... Wieczorem znów była bez humoru. Długo trwało zanim udało mi się wreszcie z niej wyciągnąć, o co chodzi. - Nienawidzę ich! - ze złością ściągnęła okulary z nosa i wetknęła mi do ręki. - Nie wrócę w nich do szkoły! - Ale...

 • Dzieci odjeżdżają

  Marihuana nie uzależnia. Narkomani wywodzą się z marginesu. W dobrych rodzinach nikt nie bierze. Gimnazja i licea są „czyste”. Co musi się stać, żebyś przestała w to wierzyć? Twoje dziecko musiałoby zostać narkomanem. Niech los ci lepiej tego oszczędzi. Posłuchaj trzech matek, które przeszły przez najtrudniejsze doświadczenie swojego życia. Poznaj ich dzieci, które były fajne i takie „normalne”.

 • Nie znoszę tych okularów

  ...- Nie mogłam ich znaleźć. Chyba gdzieś zgubiłam. Potem ich poszukam - pośpiesznie odpowiedziała, nie patrząc na mnie. Jedną nogą była już za drzwiami. - Wracaj natychmiast! Koniec tych numerów. Zakładaj okulary i to szybko! - krzyknęłam do niej. Moje zdenerwowanie było całkiem uzasadnione. Córka zachowywała się tak codziennie. To, że musi nosić okulary, okazało się dwa miesiące temu. Weronika...

 • Katarzyna Dowbor: Rude nie jest złe, choć było...

  Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata - tak mówi o sobie Katarzyna Dowbor. Mimo niezadowolenia ze swojego koloru włosów, dziennikarka nie farbowała się nawet w okresie buntu. Zaakceptować siebie pomogli jej rodzice, a kiedy poszła do pracy - przekuła to nawet w atut.

 • Grzegorz Skawiński: Staram się nie liczyć lat

  Uważa, że rockową skórę może nosić nawet 80-latek. „Wewnętrznie czuję się bardzo młody”, zapewnia Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii. Nam mówi, jak dziś wygląda jego rockandrollowe życie.

 • ​ASUS VivoBook Flip 14: Nie tylko do pracy

  Przyznajemy, że jedną z naszych ulubionych prac redakcyjnych jest testowanie nowego sprzętu. Po pierwsze można poznać wszystkie nowości, po drugie porównać je ze sprzętem, na którym pracujemy na co dzień. Jest jeszcze trzecie - nie mniej ciekawe - możemy sprawdzić, jak sprzęt poradzi sobie nie tylko służąc nam do pracy, ale i dostarczając rozrywki. Takie testy przeszedł ASUS VivoBook Flip 14.

 • Kasia Adamik: Mama mówiła, żeby się nie bać

  Była gotowa robić wszystko, byle daleko od świata filmu, który na długie miesiące zabierał jej mamę – Agnieszkę Holland. Skończyła liceum plastyczne, rysowała komiksy. Rodzinny gen okazał się silniejszy, chociaż córce „tej” Holland groziło pozostanie w cieniu matki. Ale Kasia Adamik nie oszukuje, że pochodzenie utrudniało jej życie. Od Agnieszki uczyła się nie tylko robienia filmów, ale też...

 • Starsza pani nie chce zniknąć

  Ma 67 lat i chce zmieniać świat. Vivienne Westwood, projektantka mody, zadebiutowała jako fotografka: wydała album, w którym zdjęcia jej bogatych przyjaciół i top modelek sąsiadują z hasłami antykonsumpcyjnymi. Drwi ze wszystkiego i wszystkich, także z siebie.

 • Starsza pani nie chce zniknąć

  Ma 67 lat i chce zmieniać świat. Vivienne Westwood, projektantka mody, zadebiutowała jako fotografka: wydała album, w którym zdjęcia jej bogatych przyjaciół i top modelek sąsiadują z hasłami antykonsumpcyjnymi. Drwi ze wszystkiego i wszystkich, także z siebie.

 • Przygotuj dziecko do pierwszego wyjazdu na kolonie

  Pierwszy wyjazd to często stres dla dziecka i rodziców. Jeśli jednak dobrze przygotujesz smyka, kolonie staną się wspaniałą przygodą!