• Informacje na temat:

  dziecko nie chce jeść miesa

Artykuły na temat: dziecko nie chce jeść miesa
 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  ..."Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi aktorka Olga Frycz. Opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Ostaszewska: W całym swoim życiu mięso jadłam tylko przez trzy lata

  ..."Jeśli człowiek zdrowo się odżywia, to wcale nie musi jeść mięsa" - twierdzi Maja Ostaszewska. "Jestem tego żywym przykładem" - przekonuje aktorka. Ostaszewska, która nie jada też ryb mówi, że nigdy nie miała z tego powodu żadnych niedoborów.

 • Nie chcę być najlepszy

  Na czym naprawdę zarabiają kucharze i dlaczego sam tego nie robi? W rozmowie z SHOW Pascal zdradza też, z jakiego powodu kłóci się z ukochaną i dlaczego jego syn jest... mądrzejszy od niego.

 • Gdy maluch nie chce jeść warzyw, mięsa, nabiału

  Dobrze wiesz, jak ważna jest zdrowa dieta. Ale co zrobić, gdy dziecko na widok kotlecika ucieka, marchewką pluje, a mleku mówi stanowcze "nie"!

 • Moje dziecko się odchudza

  Prawie połowa gimnazjalistek ma za sobą przynajmniej jedną próbę odchudzania się, a wiele z nich kilka. Dla rodziców to sygnał, że powinni być czujni. Pomiędzy zdrową dietą a obsesją na punkcie niejedzenia granica bywa cienka.

 • Nie karm cukrzycy

  Ta choroba wcale nie musi rozwijać się latami. Możemy ją wyhodować w tempie ekspresowym. Już tygodniowe objadanie się może ją zapoczątkować. A dobra wiadomość? Są sposoby na to, żeby się przed nią obronić.

 • Andrzej Zieliński: Gram, ale nie tańczę

  Nie jest z tych, co „od dziecka chcieli grać”. Andrzej Zieliński na scenę trafił z braku pomysłów. W dodatku był wycofany, wyjście na środek sali, powiedzenie tekstu przed kolegami to był koszmar. A taniec? „Uśmiercił” pół rodziny, żeby usprawiedliwiać nieobecność na zajęciach. Potem zdarzało się grać do pustej widowni. Aktorska precyzja przyszła po drodze. Można to sprawdzić w filmie Juliusza...

 • Jak przechowywać żywność, aby przedłużyć jej trwałość?

  Robiąc zakupy, często zastanawiamy się, jak najdłużej zachować świeżość produktów takich jak wędliny, ser czy mięso. Najczęściej nie nadają się one do spożycia już po kilku dniach. Są jednak skuteczne sposoby na ich przechowanie.

 • GMO - bać się czy nie?

  Żywność modyfikowana genetycznie budzi mnóstwo wątpliwości. Stawka w grze o jej upowszechnienie jest wysoka.

 • Jest modna i smaczna, ale na tym nie koniec jej zalet. To także superkosmetyk i skuteczny lek. Lubisz dynię, ale rzadko kupujesz, bo uważasz, że na jej twardą skórę brak ci siły? Są na to sposoby!

Dyskusje na temat: dziecko nie chce jeść miesa
 • Nic na siłe

  Wiem z własnego doswiadczenia, zawsze miałam, ze tak powiem wybiórczy jadłospis i dla szynki, miesa a juz pasztetu szczególnie nie bylo w nim miejsca. Przedszkolanki strasznie sie skarzyly na mnie ze nie chce jesc i zeby moja mama sie za mnie wzieła (argumentujac to tmy ze dziecko sie wychowuje twarda reka). Mama uznala ze moze tka trzeba, kupila pasztet i probowala mnie w domu zmusic. Skutek

 • Re: Kulinarne upodobania kuzynek Antosia i mojego brata...

  Myslę tez, ze czesto jest tez to kwestią wychowania i braku konsekwencji rodzicow, bo kiedy dziecko kaprysi nad - dajmy na to - gotowanymi jarzynami, brokulem itp.i nie chce jeść, matka kapituluje(...) dostaniesz to samo na kolację. Moj brat byl tzw.niejadkiem- rownież rodzice się z tym uporali, choć do dziś nie je miesa (nie smakuje mu). Pamiętam tez swoj płacz nad duszoną marchewką, albo na leczo