• Informacje na temat:

  dziecko nie chce chodzić do przedszkoła

Artykuły na temat: dziecko nie chce chodzić do przedszkoła
 • Moje dziecko robi, co chce

  Projektują dziecko według własnych wyobrażeń. wkładają w jego wychowanie mnóstwo pracy, pieniędzy i marzeń. A kiedy syn czy córka wybiera własna drogę, ma inne pasje, cierpią. Przeżywają smutek, złość i rozczarowanie.

 • Znów chodzi na randki

  Przy dwójce małych dzieci Katarzyna Cichopek nadal znajduje czas dla siebie, nie zapomina także o porannych wypadach z mężem do kina.

 • Tylko dziecko

  Wiele kobiet rezygnuje z zawodowych ambicji na rzecz wychowywania dzieci. To trend na świadome rodzicielstwo czy efekt krytycznej postawy wobec własnych, niegdyś zapracowanych matek? A może kryje się za tym wybór spokojniejszego życia?

 • Chciałabym oddychać

  Zamknęła rozdział: praca w Panoramie. Stara się zamknąć prywatny wątek katastrofy smoleńskiej. Można powiedzieć, że to moment, kiedy Joanna Racewicz chce zacząć pisać swoją historię od nowa. Ma już na to najważniejszą zgodę – od samej siebie. Na spotkanie przychodzi uśmiechnięta, choć w trakcie tej rozmowy głos załamie jej się kilka razy.

 • Nie chcę być najlepszy

  Na czym naprawdę zarabiają kucharze i dlaczego sam tego nie robi? W rozmowie z SHOW Pascal zdradza też, z jakiego powodu kłóci się z ukochaną i dlaczego jego syn jest... mądrzejszy od niego.

 • Mój synek nie chce chodzić do przedszkola

  Niedawno urodziłam trzecie dziecko, jestem na urlopie macierzyńskim. Mój starszy syn chodzi już do szkoły, a młodszy - Kamilek ma 4 lata i w zeszłym roku poszedł do przedszkola.

 • Łączy nas tylko dziecko

  Jesteśmy pięć lat po ślubie, a ja czuję, że staliśmy się dla siebie obcymi ludźmi. Trudno mi nawet powiedzieć, kiedy to się zaczęło. Przed ślubem wszystko było pięknie. On jest ode mnie młodszy o cztery lata, ale to przecież nic wyjątkowego...

 • Dzieci należą do biologicznych rodziców? Nie tam...

  ..., ciekawsze. W trzecim pokoleniu zaczęliśmy od nich odchodzić, niemal 50 proc. młodych decydowało się na opuszczenie kibucu. Niektórzy chcieli się bawić, inni, szczególnie bardzo zdolni, studiować, rozwijać się(...)Kibuce, czyli izraelskie gospodarstwa rolne, w których wszystko jest wspólne, i których mieszańcy nie posiadają prywatnego majątku, zaczęły powstawać na początku XX wieku (pierwszy kibuc założono...

 • Swoje dzieci odchowałam

  Michał był nadpobudliwym dzieckiem, a ja nie dawałam sobie z nim rady. A córka i zięć w ogóle się tym nie przejmowali.

 • Prawie nigdy nie piłam typowo "po kobiecemu"

  Ciągnął mnie szumek "wielkiego miasta", wabiła knajpiana atmosfera, te światła, muzyka, dym z papierosów, gwar rozmów (choć z czasem więcej było w tym pijackich wrzasków i bełkotu, ale w moich wizjach zawsze chodziło o elegancki gwar intelektualnych rozmów). Książka "Alkoholiczka" Miki Dunin to nie tylko książka o nałogu. Jej opowieść to historia odkrywania własnej tożsamości i dojrzewania do...