• Informacje na temat:

  dziecko boi się duchow

Artykuły na temat: dziecko boi się duchow
 • Bal Sajgoński

  ...palcem pożądane papierosy i udaję roztargnienie, w duchu przygotowując się do targu. - Sau chức! [2] – Wietnamka odpowiada bez mrugnięcia okiem, naliczając sobie podwójną marżę. W końcu jesteśmy(...) okraść na przejściu dla pieszych za rogiem. Torebka była solidna, więc pasek, który miałam przełożony przez pierś, nie urwał się przy pociągnięciu. Poderwało za to i mnie i moją sukienkę, ku uciesze...

 • Boi się ciemności

  Moja, dziś 5-letnia, Kasia zawsze była bardzo pogodnym dzieckiem. Nie było problemu nawet, gdy przychodziła pora snu. Kładła się, słodko uśmiechała. Czytałam jej książeczkę, a ona zasypiała. Potem gasiłam światło i był spokój do rana. Niestety, od pewnego czasu to się zmieniło. Córka zaczęła budzić się w nocy.

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Boję się samotności

  ...​Kiedy oglądam się za siebie, to stwierdzam ze smutkiem, że moje życie nigdy nie było usłane różami.

 • Kto się boi zazdrości

  ...​Chcemy się z niej leczyć, ale zazdrość to nie choroba. Chcemy ją wyrzucić z naszych związków, ale zazdrość nie jest intruzem w miłości.

 • Dziecko i śmierć

  Ty to rozumiesz. Ale dziecko nie. Chciałoby się oszczędzić mu tego tematu... Rozmowa z dzieckiem o śmierci to jednak obowiązek rodzica. Od kogo ma się dowiedzieć, jeśli nie od ciebie? Z telewizji? Od kolegi z podwórka? Jak zacząć i jak wytłumaczyć, że ktoś umarł - doradza psychoterapeutka.

 • Nie boję się. Jestem inna

  ...stwierdzenie określa ciebie, to, kim jesteś? Jennifer Teege: - Ja - Jennifer Teege to dużo więcej niż tylko wnuczka Amona Götha. Może dlatego, że o moim dziadku dowiedziałam się mając 38 lat i wcześniej miałam już swoje własne życie. W przeciwieństwie do innych dzieci lub wnuków nazistowskich oprawców, ja definiuję siebie inaczej, poprzez coś innego. Czy pochodzenie stało się dla ciebie rodzajem...

 • Michał Czernecki: Zacząłem się cieszyć

  Długo czekał na swoje pięć minut. Dziś oglądamy go w „Diagnozie” i „Leśniczówce”. Aby osiągnąć sukces, musiał uporać się z traumą.

 • Nie igra się z duchami

  Choć mam już swoje lata, nie potrafię po zmroku minąć cmentarza. Wystarczy tylko, że zbliżę się do nekropolii, a krew mi tężeje i niespokojny umysł podsyła obrazy, od których skóra cierpnie na karku. Może nie czułabym się tak, gdyby nie to, co mnie spotkało wiele lat temu?

 • Patryk Vega: Zdarza mi się płakać

  Twórca „Pitbulla” prywatnie jest wrażliwcem. Cieszy się, że pokonał uzależnienia i został tatą trójki dzieci.