• Informacje na temat:

  dym tytoniowy jak usunąć

Artykuły na temat: dym tytoniowy jak usunąć
 • Po przyjęciu czasem w salonie pozostaje zapach dymu tytoniowego. Jak go usunąć? Trzy łyżki sody do prania (węglan sodu) wymieszaj z połową szklanki wrzącej...

 • Jak usunąć zapach tytoniu?

  .... Nasyp jej na talerzyk i ustaw blisko popielniczki.  Rozważ zmianę nawyku! Zastąp tradycyjne papierosy alternatywnymi wyrobami tytoniowymi, w których wkłady tytoniowe nie są spalane, a jedynie podgrzewane. Takie wyroby  nie wytwarzają dymu ani popiołu lecz aerozol, który ma o wiele mniej intensywny zapach niż dym z tradycyjnych papierosów.  Zobacz także: 

 • Jakie problemy skórne najczęściej występują u niemowląt? Co jest ich przyczyną? Jak łagodzić dolegliwości i jak im zapobiegać? - odpowiadamy na pytania, które mogą nurtować świeżo upieczonych rodziców.

 • Jakie problemy skórne najczęściej występują u niemowląt? Co jest ich przyczyną? Jak łagodzić dolegliwości i jak im zapobiegać? - odpowiadamy na pytania, które mogą nurtować świeżo upieczonych rodziców.

 • Wrzody: Prawda i mity o chorobie

  Z tym schorzeniem większość z nas jest... za pan brat. Albo sami się z nim kiedyś borykaliśmy lub nadal borykamy, albo ktoś z naszej rodziny lub znajomych je miał. Dobrze wiedzieć o nim jak najwięcej.

 • Gdy kaszel nie mija

  ...fizycznym. I po kontakcie z drażniącymi drogi oddechowe czynnikami, jak zimne czy suche powietrze, dym tytoniowy, intensywne zapachy czy alergeny, np. roztocze, sierść psa i kota, pyłki roślin. Astma często(...). Pozwalają szybko opanować atak astmy, w tym kaszel. Konieczne jest też unikanie czynników prowokujących ataki kaszlu. Kaszel jest towarzyszem osób palących papierosy. W dymie tytoniowym są szkodliwe...

 • 6 kroków do świeżego oddechu

  Ponad połowa przypadków nieświeżego oddechu, to nieprawidłowa higiena jamy ustnej. Ale brzydki zapach z ust może być również spowodowany infekcją migdałków, zatok lub chorobą układu pokarmowego. Nie ulega wątpliwości, że halitoza to bardzo wstydliwy problem, z którym trzeba walczyć. Tylko jak? Oto kilka ważnych wskazówek.

 • Papierosy i zła dieta: Paradontoza murowana

  Dużo palimy, szybko żyjemy, nie zwracamy uwagi na dietę, a wszystko to odbija się na naszym zdrowiu, zwłaszcza na stanie jamy ustnej. Według różnych statystyk od około 70 do aż 90 procent dorosłych Polaków cierpi na paradontozę, nic dziwnego, skoro jak podaje OECD do dentysty chodzimy średnio raz w roku.

 • Palaczu! Sprawdź co Ci grozi, jeśli nie rzucisz palenia

  Zgodnie ze statystykami Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC), na bardzo zły stan uzębienia narzeka 16 proc. palaczy, którzy aż 4 razy częściej niż osoby niepalące zapadają na choroby jamy ustnej. Stany zapalne dziąseł i języka, suchość w ustach, a nawet nowotwory – to tylko niektóre z nich. Co tak naprawdę dzieje się w ustach palacza i jakich dolegliwości możemy uniknąć...

 • Choroby oskrzeli i płuc dobrze leczone

  ..., a dym tytoniowy wpływa drażniąco na i tak podrażnione drogi oddechowe, nasilając ich skurcz. Sprzyja też przerostowi znajdujących się w ścianie oskrzeli gruczołów, co wywołuje nadprodukcję śluzu(...) 90 proc. przypadków. Schorzenie rozwija się u osób powyżej 40. roku życia. ● Objawy. Mogą być identyczne jak u astmatyków, czyli: przewlekły kaszel, najbardziej dokuczliwy nocą i rankiem...