• Informacje na temat:

  drukarka w sieci

Artykuły na temat: drukarka w sieci
 • W pracy uważaj na... drukarkę

  Współczesne drukarki są niczym komputery, więc powinny być tak samo zabezpieczane - Dla hakera drukarka od komputera niczym się nie różni, jeśli chodzi o wejście do sieci - mówi PAP Life Jacek Żurowski i radzi pilnować drukowanych dokumentów.

 • Black Friday 2018. Najlepsze promocje w sieci

  Nowy smartfon, telewizor a może perfumy? Black Friday to dzień, w którym upatrzone od dawna produkty możesz upolować w znacznie atrakcyjniejszych cenach. Nie musisz gnać do galerii handlowej i przedzierać się przez dzikie tłumy – czarny piątek można świętować również w sieci. Będzie wygodniej, szybciej i… taniej. Zobacz, co warto kupić i gdzie szukać najlepszych promocji.

 • Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One

  ...- Drukarka HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One została opracowana z myślą o użytkownikach domowych, którzy poszukują łatwego w obsłudze i niedrogiego rozwiązania do drukowania profesjonalnej jakości zdjęć, dokumentów dwustronnych itp. za pomocą tanich wkładów tramentowych i opcji drukowania mobilnego.

 • Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One

  ...- Drukarka HP Deskjet Ink Advantage e-All-in-One z serii 3525 jest przeznaczona dla użytkowników domowych i w małych biurach, szukających ekonomicznego rozwiązania bezprzewodowego e-all-in-one umożliwiającego drukowanie większej liczby dokumentów mniejszym kosztem dzięki wygodnym rozwiązaniom mobilnym HP ePrint i automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.

 • Krok po kroku

  Dziś w pracy czekały na mnie niespodzianki:D dostałam szafeczkę pod biurko zwaną pomocnikiem, zostałam podłączona do drukarki i nie muszę używać swojego blueconnecta bo jestem w sieci dla gości(...). Może w końcu wychodzi ze mnie stres tych 2,5 roku bez pracy. Dobrze, że moglismy wrócić rodzinnie do wielkiej, sieciowej opieki medycznej, do której zapisała nas firma Pana A. Wczoraj skorzystałam po...

 • ...20 listopada w 14 miastach Polski w sieci salonów EMPiK-u (Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Białystok i Nowy Sącz - WSB) odbędą się eliminacje i półfinały do Szóstych Mistrzostw Polski w Szybkim Czytaniu.

 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet InkAdvantage 2545

  ...) i iPod touch® (3. generacji lub nowszy). Współpracuje z drukarkami HP obsługującymi technologię AirPrint i wymaga połączenia drukarki z tą samą siecią, z którą jest połączone urządzenie z systemem(...) mobilnego. Sterowanie skanowaniem/kopiowaniem wymaga, by urządzenie mobilne i drukarka były w tej samej sieci bezprzewodowej lub podłączone za pomocą bezpośredniego połączenia bezprzewodowego z drukarką...

 • Katarzyna Bonda: Stałe podnoszenie poprzeczki leży w moim interesie

  ..., jest dziś jedną z najbardziej znanych blogerek zajmujących się literaturą. Z krytyką spotkała się także decyzja o tym, by twoje książki były dostępne w sieci sklepów "Biedronka". - Tak, zebrałam(...) widziałam w jednej z sieciówek  reportaże jednego z najbardziej znanych polskich wydawnictw. - Proszę, a minęło ledwie kilka lat. Ci, którzy wtedy krzyczeli, że psuję rynek, dziś robią to, za co...

 • ...    W 26 małych miejscowościach zostaną założone nowe multimedialne świetlice od Fundacji Orange. Finalnego wyboru lokalizacji dokonali internauci w plebiscycie, który przez trzy tygodnie toczył się w sieci i prezentował 50 kandydatur wskazanych przez komisję spośród 1018 wniosków. Łącznie oddano w nim ponad 4 mln głosów. Lokale w zwycięskich miastach i wsiach zostaną wyremontowane...

 • Pięćdziesiąt miejscowości z całej Polski ma szansę na wygranie multimedialnej świetlicy, otwartej dla mieszkańców. Wszystko w rękach internatów, bo to właśnie oni w plebiscycie online zdecydują, gdzie powstanie 26 nowych, w pełni wyposażonych Pracowni Orange. Głosy można oddawać do 10 sierpnia na www.pracownieorange.pl.