• Informacje na temat:

  drugi podbrodek jak się go pozbyć

Artykuły na temat: drugi podbrodek jak się go pozbyć
 • Jak wyszczuplić twarz

  W naszej kulturze za najbardziej pożądany, bo uważany za najładniejszy, uznaje się owalny kształt twarzy. Osoby posiadające "okrągłą" lub pyzatą buzię często zadają więc pytanie o to, jak odchudzić twarz.

 • Wahania wagi. Jak sobie z nim radzić?

  Przekwitanie niesie ze sobą wiele następstw: począwszy od zmian hormonalnych, spadku nastroju czy postępujących zmian w naszym wyglądzie. Po pięćdziesiątce trudne bywa również utrzymanie prawidłowej wagi – około czterdziestki zaczyna zwalniać metabolizm, przybywa nam coraz więcej nadprogramowych kilogramów, z którymi coraz trudniej sobie radzimy. Gdzie szukać przyczyn tego stanu i jak mu...

 • Te zabiegi mogą zniszczyć twoje sylwestrowe plany

  Przed sylwestrem panie często i chętnie decydują się na zabiegi, które je odmłodzą i poprawią ich wygląd. Niestety, niektórych zabiegów lepiej wystrzegać się przed wielkim wyjściem. Opowiedziała o nich dr Agnieszka Bliżanowska.

 • Łowy i dyplomacja

  Nowych kremów antycellulitowych jest mnóstwo. Zabiegów tego typu dużo mniej. A gdy powstaną, natychmiast je testuję. Tym razem dwa naraz: jeden zabieg na prawym udzie, drugi na lewym.

 • Ratuj szyję i dekolt

  ...owocowymi, które przyspieszają odnowę skóry i podnoszą poziom jej nawilżenia. Dobre kremy mają też flawonoidy i koenzym Q10. Krem powinien mieć lekką konsystencję i dobrze się wchłaniać (nie może być zbyt(...) w okolicy tarczycy. Natomiast w pobliżu żuchwy, lekko wklepując krem, "podciągaj" skórę ku górze. Nie zapominaj o bokach i tyle szyi. Raz w tygodniu Zrób peeling - pozbędziesz się szorstkiego...

 • Młodość ze wspomaganiem

  ...zmniejsza się podskórna warstwa tkanki tłuszczowej, a skóra wiotczeje. Przez to twarz wygląda jakby się zapadła, powstaje drugi podbródek, usta zmniejszają się, a nos i broda przesuwają do przodu. To(...), a nawet w jaki sposób go osiągnąć! - mówi dr Marcin Ambroziak. - Najczęściej chcą pozbyć się konkretnego defektu urody: skorygować kształt nosa, powiększyć usta. Często proszą też o nadanie bardziej...

 • Jeśli nie musisz decydować się na skomplikowaną operację plastyczną, to zrezygnuj z tego pomysłu. Wystarczy, że chirurg wstrzyknie odpowiedni preparat, abyś wyglądała młodziej i szczuplej.

 • Zabiegi piękna i młodości

  Jeśli nie musisz decydować się na skomplikowaną operację plastyczną, to zrezygnuj z tego pomysłu. Wystarczy, że chirurg wstrzyknie odpowiedni preparat, abyś wyglądała młodziej i szczuplej.

 • Piękno bez skalpela

  ...- Czterdziestoletnia pani wyciąga swoje zdjęcie sprzed dwóch dekad i mówi "tak poproszę." A ja jej na to, że to niemożliwe - śmieje się dr Agnieszka Bliżanowska. - W dermatologii estetycznej nie chodzi o "naciąganie zmarszczek". My nie cofamy czasu. Możemy jednak sprawić, że nasi pacjenci będą wyglądali jeszcze ładniej, niż za młodu.

 • Zadbana aż do przesady?

  .... Pielęgnacja urody też może stać się nałogiem. Kto przesadza z dbaniem o swój wygląd? Modelki, piosenkarki, gwiazdy filmowe? Otóż nie, ten problem dotyczy coraz większej liczby kobiet takich jak ty czy(...) cierpieć - powtarza. Na pewno muszę? Wbrew naturze Czasem zaczyna się niewinnie. Chcesz podążać za trendami i odważnie sama eksperymentujesz z najaktualniejszymi tendencjami. Równie często jak po...