• Informacje na temat:

  doskonalenie osobowosci

Artykuły na temat: doskonalenie osobowosci
 • Trening dobrany do naszej osobowości sprzyja motywacji

  Gdyby się zastanowić, jaki trening jest najlepszy, bez wahania można powiedzieć, skuteczny. Jednak zdaniem trenerów, najskuteczniejszy trening to ten, który będziemy wykonywać systematycznie i z przyjemnością, czyli taki, który będzie odpowiadał również naszej osobowości.

 • Gwiazda Czyjaś czarująca powierzchowność i doskonałe pierwsze wrażenie mogą być jedynie fasadą dla niezbyt przyjaznej osobowości. Ten ktoś zachowuje się...

 • Rośnie możliwość spotkania ludzi o oryginalnych zainteresowaniach, którzy poddadzą ci trafne rozwiązania. Dobry czas na doskonalenie swej osobowości w...

 • Pełna figura - pełnia mody

  "Najłatwiej ubiera się osoby szczupłe. Niemniej jednak, nie jest tak, że osoby o pełniejszych kształtach nie da się dobrze ubrać" - zapewnia projektantka Viola Śpiechowicz. Podkreśla, że moda powinna służyć podkreślaniu osobowości, a nie skrywaniu kompleksów.

 • Wygraj nowy zapach Avon Alpha

  Zapachy towarzyszą nam każdego dnia. Niektóre z nich mają potężną moc: koją, inspirują, intrygują, pobudzają… Dobranie idealnego zapachu jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie, jeśli szukacie zapachów dla dwojga – takich, które będą się wzajemnie uzupełniały i podkreślały Wasze osobowości.

 • Powiedz „tak”

  ...z pokolenia na pokolenie, stąd tak ważne jest użycie jedynie naturalnych i najlepszych tkanin. Jak tylko wypuścimy na rynek jedną kolekcję, zaczynamy nasz czas inwestować w próbowanie i doskonalenie...

 • Jak zmienić swoje życie krok po kroku

  Kaizen polega na nieustannym doskonaleniu. Wprowadzona w Japonii w latach 80. jako technika zarządzania, doskonale sprawdza się również jako metoda, którą każdy może wykorzystać w swoim życiu, dla osiągnięcia różnego rodzaju celów. Co sprawia, że jest tak skuteczna?

 • Pielęgnacja włosów koloryzowanych z Kérastase

  Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jaskrawego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Jednocześnie zachowując swoja osobowość, pragną one najlepszej pielęgnacji i ochrony oraz zachowania żywego koloru.

 • Jak się ubrać na świąteczny obiad

  Zapach świątecznych potraw roznosi się po domu, kolorowe światełka migocą na choince, a prezenty czekają na rozpakowanie. Każdy czeka na ten moment. Niezwykłą atmosferę świąt warto podkreślić odpowiednim strojem: eleganckim i odpowiednim do okazji, a zarazem dopasowanym do naszego indywidualnego stylu i osobowości. Jak skomponować idealną świąteczną stylizację?

 • Trudne tematy znajdą szczęśliwy finał, jeśli nie poddasz się schematom. Wiara w swoje możliwości pomoże ci utrwalić coś ważnego. Dobry czas na doskonalenie...