• Informacje na temat:

  domowa biżuteria

Artykuły na temat: domowa biżuteria
 • Polki łatają domowy budżet... biżuterią

  Blisko połowa Polaków przyznaje, że przynajmniej raz w życiu coś sprzedała, aby wesprzeć domowy budżet (42 proc.). Połowa badanych kobiet zadeklarowała, że była to biżuteria, natomiast i mężczyźni najczęściej pozbywali się sprzętu RTV.

 • Jak skutecznie wyczyścić srebrną biżuterię?

  Oto domowe sposoby! Najlepsze!

 • Sześć sposobów, jak troszczyć się o biżuterię

  ..., by przecierać je spirytusem, bo bardzo tego nie lubią. Sztuczne korale wystarczy umyć w wodzie z dodatkiem delikatnego mydła. 5. Biżuteria z naturalnymi kamieniami Szafiry, rubiny i szmaragdy myj...

 • Pamiątka z wakacji – jaką biżuterię kupić na wyjeździe?

  ...dokładniej. Estetyka biżuterii z wakacji Nawet sztuczna biżuteria może być atrakcyjna i nie ma w niej nic złego, pod warunkiem, że jesteśmy świadomi tego, co właściwie kupujemy. Niektórzy kupują biżuterię na wakacjach po to, by później ją korzystnie sprzedać. I tak rękodzieło czy w ogóle artystyczna biżuteria, nawet sztuczna, może być nie tylko piękną ozdobą, ale też wartościowym przedmiotem...

 • Stworzona, by podkreślać piękno. Jak przechowywać biżuterię?

  Biżuteria jest najwierniejszą przyjaciółką każdej kobiety. Nosząc ją, wyglądamy piękniej i czujemy się pewniej. Delikatne, ozdobne błyskotki wymagają specjalnej pielęgnacji. Nie wystarczy tylko regularnie je czyścić czy polerować, muszą być także odpowiednie przechowywane.

 • Nie martw się drobnymi uszkodzeniami i śladami zużycia, widocznymi na ukochanych ozdobach. Poradzisz sobie z nimi domowymi sposobami!

 • Aranżacja domowej garderoby

  Każda kobieta marzy o domowej garderobie, w której będzie mogła przechowywać ubrania, buty, dodatki i akcesoria. Jest to praktyczne rozwiązanie nie tylko dla kobiet, a dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek i ład. Wystarczy niewielka przestrzeń, aby urządzić idealną garderobę. Pamiętajmy jednak o prawidłowym jej zorganizowaniu i zabezpieczeniu. Pomogą nam w tym różnego rodzaju szafy, odpowiednio dobrane drzwi, a nawet zawiasy. Radzimy, jak urządzić garderobę w domu.

 • Domowy budżet – jak sprawnie go zaplanować?

  Prawie co czwarty Polak nie planuje wydatków, tymczasem niemalże każdy z nas ma dostęp do rewelacyjnych narzędzi ułatwiających oszczędzanie i kontrolę nad kontem. Jak dysponować pieniędzmi, by na wszystko nam starczało?

 • Domowe sposoby na swędzącą skórę

  O tej porze roku, gdy na dworze deszcz i chłód, w pomieszczeniach ciepło oraz sucho, dokuczliwy świąd skóry doskwiera wielu z nas. Podpowiadamy, jak można sobie z nim poradzić.

 • Czyszczenie srebra w stylu eko

  Zastanawiasz się, czym wyczyścić srebrną biżuterię. Podpowiadamy, jak zrobić to domowym sposobem.

Zdjęcia na temat: domowa biżuteria
 • Patera z kryształem
Wideo na temat: domowa biżuteria
 • 5 domowych sposobów na wyczyszczenie biżuterii

  O szlachetną biżuterię trzeba zadbać w szczególny sposób. Innymi środkami należy czyścić perły, srebro czy złoto. Część dostępnych na rynku preparatów do czyszczenia biżuterii potrafi wyrządzić więcej szkody niż dobrego. Oto 5 sprawdzonych, domowych sposobów na zadbanie o świecidełka. Wszystkie produkty znajdziesz w kuchennej szafce lub lodówce.

 • 5 domowych sposobów na wyczyszczenie biżuterii

  O szlachetną biżuterię trzeba zadbać w szczególny sposób. Innymi środkami należy czyścić perły, srebro czy złoto. Część dostępnych na rynku preparatów do czyszczenia biżuterii potrafi wyrządzić więcej szkody niż dobrego. Oto 5 sprawdzonych, domowych sposobów na zadbanie o świecidełka. Wszystkie produkty znajdziesz w kuchennej szafce lub lodówce.(Agencja TVN)

 • Jak czyścić srebro? Prosty i szybki sposób

  Srebro to wyjątkowy metal, z którego przedmioty cieszą nasze oko. Popularna jest srebrna biżuteria, a także różnego rodzaju naczynia - głównie dekoracyjne. Srebro ma jednak tę wadę, że szybko się brudzi, staje się jakby pokryte brudem, przyprószone ciemnymi plamkami. Jak wyczyścić przedmioty ze srebra, by znów zachwycały nas pełnią swojego blasku? Są na to domowe sposoby - zobaczcie, jak w kilka