• Informacje na temat:

  dom feng shui

Artykuły na temat: dom feng shui
 • Feng shui - starożytna chińska nauka o harmonijnym współżyciu człowieka z otaczającym go światem - zrobiła w świecie furorę.

 • Feng-shui na zdrowie

  Centrum, serce domu jest miejscem szczególnym. To rezerwuar energii fizycznej, energii życiowej domowników.

 • Dziś znaczenia nabierze Twój dom i. miejsce do odpoczynku. Poznaj zasady feng shui i urządź swój świat na nowo. Dziś dobry czas na krótkie podróże i ruch...

 • Znaczenie piękna

  Uwielbiamy otaczać się pięknymi przedmiotami. Według naukowców wpuszczenie piękna do naszego życia poprawia nastrój, uwalnia od stresów i odpręża. Eksperci radzą, by stworzyć sobie estetyczną, bezpieczną przystań, w której będziemy mogli się schronić. Warto, by była jak najbardziej inspirowana naturą i pozwoliła na wyciszenie się. Znawcy feng shui podpowiadają, by nasze „codzienne gadżety...

 • Magiczny dom. Praktyczne wskazówki, jak oczyścić mieszkanie i odnaleźć harmonię

  Jak możesz uczynić swój dom miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla ciebie i twoich najbliższych? W jaki sposób poradzić sobie z wszechobecnym bałaganem panującym w mieszkaniu? Jak stworzyć miejsca przepełnione dobroczynną energią? Odpowiedzi udziela autorka będąca doradcą intuicyjnym, konsultantką feng shui i cenioną mówczynią.

 • Triki zwiększające domowy komfort

  Sposób aranżacji pomieszczeń ma wpływ nie tylko na to, na ile będą one funkcjonalne oraz estetyczne, ale też na samopoczucie przebywających w nich osób. Urządzając dom warto zwrócić na takie kwestie jak kolory, światło, czy dostateczna ilość wolnej przestrzeni i rozkład sprzętów.

 • Co się wydarzy w Roku Smoka?

  Kto wie, co wydarzy się w 2012 roku? Kto wygra wybory w USA? Czy nastąpi załamanie strefy euro? Mistrzowie feng shui przepowiadają, jak będzie wyglądał Rok Smoka.

 • Czy warto zwolnić tempo, by odnaleźć spokój?

  Otaczamy się coraz większą ilością przedmiotów. Jemy obficiej, marzymy o większych domach i autach. Ale zakupy są jak narkotyk – uszczęśliwiają tylko na chwilę. Pragniesz radości i wytchnienia? Zrób porządki w domu i duszy.

 • Czy warto zwolnić tempo, by odnaleźć spokój?

  Otaczamy się coraz większą ilością przedmiotów. Jemy obficiej, marzymy o większych domach i autach. Ale zakupy są jak narkotyk - uszczęśliwiają tylko na chwilę. Pragniesz radości i wytchnienia? Zrób porządki w domu i duszy.

 • Być architektem swojego życia

  Już starożytni zdawali sobie sprawę z tego, że otoczenie, w których żyjemy i pracujemy, ma duży wpływ na jakość naszego życia. Podobnie jak jedzenie nie jest tylko źródłem niezbędnej energii, tak dom to nie tylko miejsce naszego przebywania.

Dyskusje na temat: dom feng shui
 • Re: Mieszkanie świadczy o charakterze

  Moj dom świadczy o mnie, jest to swoisty chronograph, ktory mówi gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, Ludzie majacy wokól siebie bałagan, niepotrzebne rupiecie wg feng shui są znerwicowani, zablokowani przez brak dobrej energii.

 • Re: Mieszkanie świadczy o charakterze

  Moj dom świadczy o mnie, jest to swoisty chronograph, ktory mówi gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, Ludzie majacy wokól siebie bałagan, niepotrzebne rupiecie wg feng shui są znerwicowani, zablokowani przez brak dobrej energii. ciekawe co powie o duchach te feng .