• Informacje na temat:

  dobry menedzer

Artykuły na temat: dobry menedzer
 • Zostań menedżerem swojego szczęścia

  Zastanawiałaś się kiedyś, które lata z życia kobiety są tymi najlepszymi? Na pewno słyszałaś już niejedną opinię, bo na ten temat lubią wypowiadać się politycy, lekarze i naukowcy. Ale nie daj się zwieść. Sama możesz wybrać, które lata będą najlepsze!

 • Łzy: Nadszedł dobry moment

  ...- Stwierdziliśmy, że wreszcie nadszedł ten dobry moment. Wcześniej nie chcieliśmy robić z naszego związku żadnej sensacji - powiedziała piosenkarka. Dopiero teraz piosenkarka powiedziała, co ją łączy z menedżerem Maciejem Durczakiem. Wcześniej obydwoje pomijali tę kwestię i nie wypowiadali się na ten temat. Nie chcieli zapeszać. - Ktoś zapyta, dlaczego nie zdecydowaliśmy się na to wcześniej? Bo...

 • Menadżerowie Adele zakazali jej korzystać z Twittera

  ...w stanie dużo wypić i dać dobry koncert.  - Ale gdy ma się dzieci, kac jest męczarnią. One szybko zauważają co się dzieje i próbują to wykorzystać.

 • Tamtej Majki już nie ma

  .... Zaśpiewałam w Opolu "Od rana mam dobry humor". Byłam jeszcze licealistką i mieszkałam z rodzicami w Nowym Sączu. O wielkiej popularności nie było jeszcze wtedy mowy. Pewnego ranka, leżąc w łóżku, usłyszałam jak ktoś zachrypniętym głosem śpiewa: "Od rana mam dobry humor". Pijany facet, wracając z imprezy, usiadł pod moim domem i zaczął śpiewać. Zrozumiałam wtedy, że moje piosenki mogą być zapamiętane...

 • Pan i Pani w sobie zakochani

  Kiedyś byli absolutnie nie w swoim typie. Teraz wydają się idealnie dopasowani. Piosenkarkę i jej menedżera połączyła wspólna pasja - muzyka. Scaliły wrażliwość, profesjonalizm oraz miłość do dzieci.

 • Złapała wiatr w żagle?

  Wróciła na dobre, ale wciąż każe czekać na siebie.

 • Tak się ubierają kobiety sukcesu

  Zarządy korporacji były kiedyś domeną mężczyzn. Kobiety też się tam pojawiały, ale ukryte w czarnych i szarych sztywnych garniturach i praktycznych butach. A kiedy już trafiły do elity korporacyjnych menedżerów, wolały się nie wyróżniać...

 • Rajdy? To sport dla kobiet!

  Na co dzień Aleksandra Kujawa pracuje w międzynarodowej firmie, gdzie jest menedżerem trzech zespołów IT. W weekendy rezygnuje z eleganckiego biura, szpilek i nienagannego kostiumu. Zakłada kombinezon i wsiada do rajdówki, by przemierzać błotniste lasy i nierówne drogi i realizuje swoje marzenia.

 • Koniec miłości

  Rozstali się pokojowo. „Mamy dobre relacje”, mówi SHOW były partner aktorki, Wojciech Błach. Ich drogi rozeszły się, gdy kariera Kamilli nabrała tempa. Co poszło nie tak?

 • 5 mitów na temat raka czyli jak „oswoić” chorobę nowotworową?

  Choroby nowotworowe stanowią w Polsce drugą, po chorobach układu krążenia, najpoważniejszą przyczynę zgonów. Zgodnie z prognozami już w roku 2025 mają znaleźć się na miejscu pierwszym. Jednak szybciej niż zachorowalność na raka rośnie lęk przed nim. 4 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem. To dobra okazja, by sprawdzić, czy myśląc o chorobie nowotworowej, nie kierujemy się przekłamaniami i opiniami, które z faktami na temat tej choroby nie mają nic wspólnego. Być może przed...

Wideo na temat: dobry menedzer
 • Shazza 25 lat na scenie. "Mam apetyt na więcej"

  Shazza na polskiej scenie muzycznej występuje od 25 lat. Jak przez ten czas zmieniła się polska muzyka? Czy zmienili się jej fani? - Nowe pokolenie odkrywa ją na nowo - zaznaczył w "Dzień Dobry TVN" przyjaciel i menedżer Tomasz Samborski. Jak świętowała swoje pięćdziesiąte urodziny? Na scenie programu wokalistka wykonała piosenkę "Miał takie piękne oczy".

 • Tajniki pracy menadżerów gwiazd. Co należy do obowiązków Leitner i Mecnera?

  Barbara Pasek z "Dzień Dobry TVN" postanowiła poznać tajniki pracy polskich menedżerów gwiazd. W tym celu spotkała się m.in. Filipem Mecnerem i Małgorzatą Leitner. Jaki jest zakres obowiązków Mecnera? - Filip po prostu ułatwia mi życie - zdradziła ekspertka kulinarna Anna Starmach. A na czym polega praca Leitner? Jak kontroluje wywiady swoich podopiecznych? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).

 • Tajniki pracy menadżerów gwiazd. Co należy do obowiązków Leitner i Mecnera?

  Barbara Pasek z "Dzień Dobry TVN" postanowiła poznać tajniki pracy polskich menedżerów gwiazd. W tym celu spotkała się m.in. Filipem Mecnerem i Małgorzatą Leitner. Jaki jest zakres obowiązków Mecnera? - Filip po prostu ułatwia mi życie - zdradziła ekspertka kulinarna Anna Starmach. A na czym polega praca Leitner? Jak kontroluje wywiady swoich podopiecznych? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).

Dyskusje na temat: dobry menedzer
 • -

  -

  Azalia, a moja szefowa to zapalona dziennikowiczka, jakos sie z praca wyrabiamy mimo tego;) no ale od czego ma sie asystentow;) Dobry menedzer ma czas na wszystko, bo umie delegowac obowiazki. Co do paniki, to ja zawsze mam wyrzuty sumienia po ataku i tak jest teraz:(