• Informacje na temat:

  dobry materac do sypialni

Artykuły na temat: dobry materac do sypialni
 • ...tylko to, co robimy i jemy przed nocnym spoczynkiem, ale również temperatura panująca w sypialni (najlepsza jest ta pomiędzy 18 a 20 st. Celsjusza) i rodzaj posłania – a ściślej rzec ujmując – materaca. Jego wyborowi poświęćmy więc odpowiednio dużo czasu i uwagi. Skorzystajmy z rad eksperta, który podpowie, jaki materac będzie najbardziej odpowiedni dla naszego wzrostu, wagi, wieku i dolegliwości...

 • Przygotuj się! Pięć postanowień noworocznych w sypialni

  Już wkrótce wkroczymy w Nowy Rok! Jak zawsze to idealny moment na wprowadzenie w swoim życiu diametralnych zmian. Zanim jednak kupimy roczny karnet na siłownię, zaplanujemy wakacje życia i zmienimy pracę, wróćmy do miejsca, w którym wszystko się zaczyna – do naszej sypialni. W jaki sposób urządzić ją w 2019 roku? Oto pięć noworocznych postanowień aranżacyjnych.

 • Salon i sypialnia z cieplejszą nutą

  W salonie spędzamy większość czasu. Pora go nieco odświeżyć i stworzyć atmosferę, która umili długie wieczory. Pora również na zmiany w sypialni.

 • Niezależnie od tego, czym po brzegi wypełniony jest Twój czas, dobra noc to absolutna podstawa dobrego dnia. A podstawą dobrej nocy jest przede wszystkim komfortowy materac.

 • Dobry sen to podstawa: Jak wybrać materac

  Niezależnie od tego, czym po brzegi wypełniony jest Twój czas, dobra noc to absolutna podstawa dobrego dnia. A podstawą dobrej nocy jest przede wszystkim komfortowy materac.

 • ​Rodzaje materaców. Które są odpowiednie, a których unikać

  Sen jest niezbędny do życia i prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka, dlatego też powinniśmy zapewnić sobie komfort wypoczynku, by nie odbiło się to negatywnie na zdrowiu. Jeśli staniemy przed wyborem odpowiedniego materaca do sypialni, powinniśmy mieć na uwadze kilka niezbędnych wskazówek, które pomogą nam dokonać trafnego wyboru.

 • Nie wypuść chi z sypialni

  ...wkładać tam żadnych przedmiotów ani kłaść materaca bezpośrednio na podłodze (brak cyrkulacji powietrza spowoduje bóle pleców). Jedynym kolorem uniwersalnym dla każdego rodzaju sypialni jest(...) w dobry nastrój. Jednak nie nad głową, bo to wróży kłopoty. Pomyślność związku zapewnimy zapełniając tzw. pole partnerstwa. To miejsce, które widzimy stojąc w drzwiach sypialni - prawy, tylni kąt...

 • Wybierz dobre łóżko i zdrową pościel

  Prawie jedną trzecią życia spędzamy w sypialni. Warto więc zadbać, by była komfortowo urządzona i zdrowa.

 • Jak urządzić przytulny pokój sypialniany?

  Sypialnia to miejsce, w którym każdy z nas spędza niemalże jedną trzecią swojego życia. Trudno zatem nie doceniać jego znaczenia, zwłaszcza w mieszkaniu nowożeńców.

 • ...od wczoraj :-), bo kupilismy sobie nowy materac w ikei. mam karte family i dla posiadaczy karty byla promocja. przy zakupie materaca mozna bylo oddac stary...