• Informacje na temat:

  dobry materac dla dziecka

Artykuły na temat: dobry materac dla dziecka
 • Sposoby na dobry sen

  Wybrać twardy czy miękki materac? Spać z poduszką, czy bez? Która pozycja jest najzdrowsza dla naszego ciała? Radzimy, jak przygotować się do snu, by porządnie odpocząć i się zregenerować.

 • Jak prawidłowo dbać o materac

  Dobrze dobrany materac nie jest inwestycją na rok, ale na kilka lat. Pod warunkiem, że właściwie o niego dbasz. Jak? Koniecznie przestrzegaj kilku prostych zasad!

 • Jak się porozumieć w sprawach dzieci i finansów?

  ...prosisz. Trudno będzie mu się też oprzeć argumentom związanym ze zdrowiem dziecka. Poinformuj tatę, że ortopeda kazał kupić nowy materac, ponieważ wasza córka ma problemy z kręgosłupem. Jeśli były mąż(...), niestety, czasami mogą się sprawdzić. Dlatego dla własnego dobra nie powinnyśmy tolerować podtrzymywania kontaktów z byłą żoną, naturalnie poza tymi, które wynikają z praw i potrzeb dziecka...

 • Jak nauczyć się nic nie robić: Poradnik dla zapracowanych

  Leniuchować bez poczucia winy? Czy to jest w ogóle możliwe? Możliwe, a nawet konieczne! Zatrzymaj się i zobacz, jak ważne są chwile „tylko dla siebie”.

 • Pokój dziecka oczami dorosłych

  ...fragmencie mieszkania przez pierwsze lata centralne miejsce zajmować musi łóżko, bezpieczne w przypadku niemowlęcia, chroniące je przed nagłym wypadnięciem, wygodne i funkcjonalne w przypadku dziecka(...) - "przytulanki" oraz (dla starszych) różnego typu układanki i łamigłówki, bezpieczny kinkiet przy łóżeczku, taki, by dziecko mogło z czasem samodzielnie regulować rozświetlenie. Dziecięcy magnetofon...

 • Wolny czas z dzieckiem bez grama nudy

  Wreszcie w domu. Rzucasz się w wir zajęć, a twoja pociecha - na kanapę i... chwyta za pilota. Czy tak wyglądają wasze wspólne popołudnia i weekendy? Są powody, dla których powinnaś to zmienić!

 • Superwoman na dziecięcym

  ...​Wie, jak to jest, kiedy w szpitalu rodzic chorego dziecka czuje się samotny. Widziała takich ludzi, bo kilka miesięcy spędziła z córką w Centrum Zdrowia Dziecka. Teraz im pomaga, a razem z nią cała drużyna. - Nie robię tego dla zaszczytów - zastrzega. Jednak i tak zrobiło się o niej głośno. Anna Ojer zajęła pierwsze miejsce w konkursie na Warszawiankę Roku!

 • Wyprawka dla malucha

  Jak wybrać spośród setek produktów dla niemowląt rzeczy, które są naprawdę potrzebne? Nie wpadaj w panikę, ułatwimy ci to trudne zadanie.

 • Ratunek dla kręgosłupa

  ...szkieletowych. Ci, u których ból kręgosłupa pojawia się rzadko i nie jest szczególnie uciążliwy, dla zachowania dobrej kondycji mogą poprzestać na tradycyjnym aerobicu czy stretchingu, a także coraz(...) podtrzymywanie główki niemowlęcia, zapewnienie właściwego oparcia dla pleców w dziecięcym wózku czy powtarzane jak mantra "nie garb się!" mają swoje uzasadnienie. Nieprawidłowa postawa sprzyja nadmiernym...

 • Wybrałam miłość na całego

  Ojciec walczył w Powstaniu Warszawskim, mama była sanitariuszką. Ona została nauczycielką. – Byłam normalną dziewczyną – mówi – miałam chłopaka... Ale potem pojawiła się inna miłość, wszechogarniająca, do Chrystusa. Tylko że Małgorzata Chmielewska samą modlitwą żyć nie umie. Za dużo w niej energii. Została przełożoną Wspólnoty Chleb Życia. Pomaga bezdomnym, jest zastępczą matką dla porzuconych...

Wideo na temat: dobry materac dla dziecka
 • Gdzie położyć gości spać? Sposoby Anny Jażdżyk

  W święta często spodziewamy się rodzinnej wizyty. Co mogą zrobić osoby, które mają małe mieszkanie i nie wiedzą gdzie położyć wszystkich spać? W "Dzień Dobry TVN" Anna Jażdżyk z HGTV pokazała gadżety, dzięki którym nie będzie to już problem. Jak można przenocować gości za pomocą materaca z wypustkami, dmuchanej kanapy, przenośnego łóżeczka dla dziecka i namiocika dla malucha?

Dyskusje na temat: dobry materac dla dziecka
 • -

  -

  Wiesz byl taki dobry artykul, w magazynie Pani. O tym, jak dzis ludzie biegaja po specjalistach, zajeciach dodatkowych, po to tylko aby znalezc rozwiazanie dla swoich problemow. Ale tam go niestety(...) polozcie sie z nim razem do lozka, wanny, materac i poswieccie mu czas - we dwoje. Wtedy dasz mu to co najwazniejsze.