• Informacje na temat:

  dobieranie koloru do urody

Artykuły na temat: dobieranie koloru do urody
 • Jak dobierać kolor włosów do typu urody?

  Natura wcale nie jest nieomylna, na szczęście jej błędy da się naprawić. Czujesz się jak szara myszka? Dowiedz się, jak dobrać kolor włosów pasujący do twojej urody.

 • Dobieraj kosmetyki do koloru oczu

  Makijaż to sztuka korygowania mankamentów i podkreślania atutów naszej urody. Za sprawą właściwie dobranych kolorów, nie tylko cienia do powiek, ale również szminki czy różu, możemy podkreślić kolor naszych oczu.

 • Poznaj swój typ urody i świadomie dobieraj kolory

  Czysta wiosna jak Nicole Kidman, chłodne lato jak Angelina Jolie, ciepła jesień, a może ciemna zima jak Demi Moore? Czy wiesz, jakim typem urody jesteś? Sprawdź i dowiedz się, w jakich kolorach poczujesz się najlepiej.

 • Potęga koloru

  ...! Niezależnie od koloru wybranego garnituru, koszula musi być śnieżnobiała. Tłumaczenie panien młodych, że ich suknia w kolorze śmietankowym lub kremowym będzie wyglądała na zżółkniętą, jest bezzasadne(...) akcesoria (buty, pasek do spodni, pasek od zegarka) - czarne. Pory roku Wyróżnia się cztery podstawowe typy męskiej urody, nawiązujące do pór roku. Pan Wiosna cechuje się ciepłą karnacją...

 • Które kolory odejmują lat?

  Zdaniem stylistów najlepiej górne części garderoby dobierać do koloru oczu i włosów. Wówczas masz szansę stworzyć zestaw idealny.

 • Złota, srebrna, z kamieniami: Dobierz biżuterię do swojego typu urody

  Doskonale wiesz, w jakiej sukience ci do twarzy, jak dobierać makijaż stosownie do okazji i w jakich kolorach i fasonach wyglądasz najlepiej. Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak dobrać biżuterię do swojej urody tak, by podkreślić atuty i ukryć drobne mankamenty? Oto krótki przewodnik po stylowych, jubilerskich pomysłach.

 • Uroda w blasku słońca

  Nasz cel to wypocząć i zyskać na urlopie seksownie wyzłocone ciało. Są już nawet sposoby na to, aby podczas opalania zadbać o młodość i jędrność skóry!

 • Dobieramy suknię ślubną do sylwetki panny młodej

  Fason przede wszystkim O ile wybór koloru sukni ślubnej jest często konsekwencją aktualnie panującej mody, to już fason kreacji zawsze należy dobierać uwzględniając przede wszystkim upodobania i figurę panny młodej. Trzeba uświadomić sobie jedną rzecz: do różnych typów urody pasują różne kroje sukien i nawet najładniej wyglądająca na wieszaku kolekcja może najzwyczajniej w świecie źle na...

 • Joanna Horodyńska: Fantastycznie się czuję jako blondynka i nią pozostanę

  Stylistka pozostanie blondynką. Joanna Horodyńska nie zamierza ponownie zmieniać koloru włosów, w blondzie czuje się bowiem doskonale. Metamorfoza wymusiła na niej inny sposób ubierania, więc na nowo uczy się dobierać kolory i wzory do zmienionego wizerunku.

 • Modny blue

  Granat, błękit paryski, pruski i królewski - w tym sezonie modne są prawie wszystkie odcienie niebieskiego. Radzimy, jak je ze sobą łączyć i dobierać do koloru karnacji.