• Informacje na temat:

  do pracy

Artykuły na temat: do pracy
 • Pisanie pracy magisterskiej

  Pracując nad projektem pracy magisterskiej należy się zastanowić, co uzasadnia podjęcie jej problemu, co jest jego istotą, jaki jest jego kontekst (obszar problemowy). Dobrą metodą jest próba przedstawienia problemu i jego kontekstu za pomocą rysunku (mapy pojęciowej), wskazującego zależności między podsta­wowymi i pokrewnymi pojęciami.

 • Męski stres w pracy

  Według badań Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy nasz kraj jest jednym z najbardziej odczuwających negatywne skutki zdrowotne w Unii Europejskiej. Nie jest to dobra wiadomość(...) wszystko dla siebie, by nie okazywać, w ich mniemaniu, swojej słabości. Skąd się to bierze? Być może ze zbyt wielkich ambicji i przekonania, że muszą pokazać, jak wiele są warci. Sukcesy w pracy mają być...

 • praca-sanok.pl

 • Jak nie zaburzyć pracy jelit

  To co i jak jemy ma ogromne znaczenie dla pracy jelit. One nie lubią zmian, ale cenią udoskonalenia w naszej diecie. Co robić, aby nie zaburzyć ich pracy?

 • Efektywna przerwa w pracy

  Praca w pozycji siedzącej przed ekranem komputera wpływa negatywnie na nasze ciało. Po kilku godzinach odczuwamy ból i zmęczenie. W takim stanie spada efektywność naszej pracy.

 • Wróć do pracy - warto!

  Czasem chcesz, a czasem musisz zdecydować się na przerwę w pracy. Niezależnie od tego, jak by ona nie była długa, możesz chcieć wrócić do aktywności zawodowej. Masz wątpliwości jak się do tego zabrać? Zobacz, jak w podjęciu tego kroku mogą ci pomóc Fundusze Europejskie.

 • Wypadek w pracy

  Prawna definicja wypadek w pracy określa jako nagłe, powodujące uraz lub śmierć zdarzenie, które zostało wywołane przyczyną zewnętrzną, w związku z pracą (także w czasie podróży służbowej). Przepisy Kodeksu pracy wyjaśniają, co w takiej sytuacji zrobić. Pracodawca ma obowiązek niezwłocznie powołać zespół powypadkowy. Ustali on okoliczności i przyczyny wypadku oraz to, czy miał związek...

 • Ochłoda w domu i pracy

  ​Gdy żar leje się z nieba, przetrwać pomogą ci orzeźwiające kosmetyki i zabiegi. Mięta, cytrusy, chusteczki i żele przydadzą się w najgorętsze dni lata.

 • Karol Strasburger zdradził kulisy swojej pracy

  Karol Strasburger już od 25 lat prowadzi teleturniej "Familiada". Widzowie nie wyobrażają sobie, by ktoś mógłby go zastąpić.

 • Opowiedziała o swoim trudnym powrocie do pracy

  Eva Longoria opowiedziała o swoim trudnym powrocie do pracy po urodzeniu synka Santiago.

Zdjęcia na temat: do pracy
Wideo na temat: do pracy
Dyskusje na temat: do pracy
 • samochód do pracy

  Szukam samochód do jazdy do pracy. Jeżdżę głównie sama, rzadko kogoś zabieram ze sobą. Jaki model polecacie. Ostatnio przeglądałam auta używane Gliwice: http://www.pewnyautomobil.pl/o-nas i rzuciła mi się w oczy Toyota Auris. Co o tym myślicie. A może moglibyście mi polecić coś ciekawszego? Nie chcę, żeby dużo palił.

 • Re: Wypalenie zawodowe - teraz możesz je zdiagnozować

  Podstawowe pytanie w zakładzie pracy powinno brzmieć: "Jak tu jest?". YouTube: Kroll - Jak tu jest?

 • Dziwna propozycja w pracy..

  Szukałam długo pracy i w końcu znalazłam. Poważna duża firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Mam duże doświadczenie i skończyłam kilka kursów. Dostałam pracę jako asystentka głównego dyrektora. Pierwszy miesiąc szybko minął, a ja cieszyłam się z wypłaty. Teraz mija mi właśnie drugi miesiąc, a ja wciąż dostaję propozycję od mojego szefa... Wiecie, jakie propozycje. Bardzo

 • Re: Pojedynek w pracy

  Ja miałam takie toksyczne towarzystwo w pracy, więc postanowilam ją zmienić. Nie było łatwo, ale zrobiłam sobie dobre cv (w kreatorze szybkiecv), porozsyłałam i w koncu trafiłam na super prace :)

 • Jak zmotywować faceta do powrotu do pracy?

  Sprawa wygląda tak: znalazł pracę po długich poszukiwaniach. Praktycznie wcześniej szukał jej prawie pół roku! Ma wykształcenie wyższe (doktorat z biologii). Szukał każdej pracy. Okazało się, że przeszedł rekrutację do sklepu. Zwykła praca na magazynie budowlanym, jednak jego kierownik obiecał mu awans w przyszłości. Po jakimś czasie okazało się, że wszyscy dookoła w pracy i znajomi się z niego

 • Re: Jedzenie w pracy

  mam w pracy do dyspozycji tylko czajnik:/ Początkowo przynosiłam kanapki, ale po kilku godzinach w torbie robiły się takie hmm "rozmemłane", to samo dotyczyło sałatek w pojemnikach. Potem przeszłam(...) głód na kilka godzin i jest pełna wartości odżywczych. Dla mnie okazały się strzałem w dziesiątkę. Koleżanki z pracy się nawet zaraziły:D

 • Jestem gruba i nikt nie chce mnie przyjąć do pracy

  Byłam już na 15 rozmowach rekrutacyjnych. Głównie sklepy odzieżowe, markowe. Bo takie mam doświadczenie. Pracowałam przez dwa lata w dużym sklepie odzieżowym. Przez ostatni rok przytyłam dużo przez chorobę. Znam się na modzie, jestem inteligentna, zaradna, umiem liczyć i jestem miła. Ale zawsze przegrywam na rekrutacji ze szczupłymi dziewczynami, które inteligencją nie grzeszą. Ale swoim wyglądem przyciągają zapewne klientów, tak ktoś mi zasugerował na rozmowie! Nie mogę schudnąć....

 • Re: ​Jak zorganizować wesele bez alkoholu?

  Heniek powiem kierownikowi budowy że cię dziś w pracy nie ma, a dziś dwa stropy mamy zaszalować i ludzi brakuje, ale się wk.... Jak się dowie że znów na forum głupoty wypisujesz, a nie ma cię w pracy.