• Informacje na temat:

  do nagrywania cd

Artykuły na temat: do nagrywania cd
 • Lindsay Lohan nagrywa nową płytę

  Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" wyznała, że chciałaby ponownie wejść do studia nagraniowego.

 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami. Premiera późną wiosną 2016 roku

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym.

 • Shakira nagrywała płytę w Gdańsku

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Czy to się nagrywa?

  Statystki są nieubłagane: każdego roku przybywa samotnych kobiet w wielkich miastach i samotnych mężczyzn na wsiach.

 • Kasia Cerekwicka chwali się wakacjami

  Kasia Cerekwicka kilka lat temu zniknęła z show - biznesu, zrezygnowała również z koncertów i nagrywania płyt. Dwa lata temu przypomniała jednak fanom o swoim istnieniu przyjmując propozycję występów w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś koncertuje, nagrywa nowy materiał i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych!

 • Doda bez scenicznej maski

  Wokalistka jest ostatnio bardzo zajęta. Koncerty przeplatały się z nagrywaniem nowej płyty. Teraz na fanów czeka niespodzianka.

 • Julia Wieniawa: Marzę o studiach aktorskich od zawsze

  Kariera Julii Wieniawy nabrała rozpędu. Gwiazdka gra w filmach, spektaklach telewizji i nagrywa piosenki. Jej profil na Instagramie obserwuje 1,2 mln użytkowników!

 • Liam Hemsworth: To niezręczne, gdy musisz zdjąć majtki

  Liam Hemsworth czuł się dziwnie po nagrywaniu scen seksu z Kate Winslet.

 • Agata Steczkowska: to, co jest proste, jest czasem nieosiągalne

  "Kto chce znać prawdę, niech się odniesie do książki" - mówi o swojej książce "Steczkowscy - miłość wbrew regule" Agata Steczkowska. O muzyce i najnowszej płycie nagrywanej z chórem dziecięcym opowiada w wywiadzie dla PAP Life.

 • Ewa Farna pozuje w łóżku

  Przed Ewą Farną bardzo pracowity okres. Gwiazda jest w trakcie nagrań do nowej edycji Idola, gdzie jest jurorką, koncertuje i nagrywa teledyski. Po długim dniu pochwaliła się w sieci zdjęciem z łóżka.

Zdjęcia na temat: do nagrywania cd
 • Lenovo K5: Uchwyć najważniejsze chwile
Wideo na temat: do nagrywania cd
 • Pati Yang: Koncerty to przeżycie magiczne

  To słuchacze nadają sens mojej pracy. Nagrywanie płyt do szuflady nie miałoby przecież sensu - mówi wokalistka Pati Yang. - Kiedy wychodzę na scenę, zawsze czuję się naga - dodaje.

 • Zrezygnowałby z nagrywania pod jednym warunkiem

  Vloger Stuu wyznał, że zrezygnowałby z kręcenie filmików na YouTubie, gdyby miał możliwość zarobienia większych pieniędzy. Chłopak uważa, że im większa liczb zer na koncie, tym możliwości stają się większe. Vloger wyznał, że dochody z YouTube'a pozwalają rozkręcić mu swój biznes. (20m2 Łukasza/x-news)

 • Ola Ciupa o nagrywaniu programu na Majorce

  Ola Ciupa opowiedziała o swoich ostatnich doświadczeniach zawodowych na Majorce. Modelka nagrywała program telewizyjny oraz reklamę na Majorce - Trudno to nazwać pracą - przyznała. (x-news)

Dyskusje na temat: do nagrywania cd
 • Re: Awans w zamian za jednorazowy seks, co robić?

  Z dyktafonem rada jest średnia. W razie rozprawy sądowej, do w gestii Sędziego jest, czy uzna taki dowód, czy nie, a sam fakt nagrywania kogoś bez jego wiedzy i zgody może narobić kobiecie kłopotów.

 • Re: Sekrety udanej sesji ślubnej

  I należy przede wszystkim unikać nagrywania konsumowania związku w czasie nocy poślubnej ... bo może trafić do sieci! Nie warto ryzykować, bo smakuje tak samo jak wcześniej.

 • Re: On chce sexu a ja nie

  sztucznie odegrana scenka przez osoby, które w trakcie jej nagrywania pierwszy raz widzą środek na oczy. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Ja zbytnio takiemu przekazowi nie wierzę. Wole posiłkować się zdaniem ludzi, którzy na prawdę spróbowali i mogą mi dać rzetelną opinię na temat danego produktu. Tak tez było z mega erekcją. Zanim do niej dotarliśmy wypróbowaliśmy wiele innych środków

 • Re: Przedpremierowy fragment odcinka Iron Majdan

  mieszkam niedaleko LA ibylem mimowolnym swiadkiem nagrywania tego w Venice/to co oni tam wyprawiali to jest zwykla zenada i oszolomizm !!!!!

 • Re: On chce sexu a ja nie

  sztucznie odegrana scenka przez osoby, które w trakcie jej nagrywania pierwszy raz widzą środek na oczy. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Ja zbytnio takiemu przekazowi nie wierzę. Wole posiłkować się zdaniem ludzi, którzy na prawdę spróbowali i mogą mi dać rzetelną opinię na temat danego produktu. Tak tez było z mega erekcją. Zanim do niej dotarliśmy wypróbowaliśmy wiele innych środków

 • Re: Kochanie, odłóż wreszcie ten telefon!

  Mój było to samo-powód miał romans A 2 to byłam po rozdzirlnosci majątkowej znęcania I bez świadomości nagrywania I kamrowana na ten telefon.spal też Z telefonem wszędzie jak Z majtkami 24 godz/dobę. Psychoterapeuta. Polecam tylko porządny A TRUDNO o takiego.

 • Re: Jak często powinniśmy uprawiać seks?

  Uprawiać to można kartofle lub buraki , jaki był spokój jak nie było fb, internetu , ludzie byli normalniejsi ., dzisiaj szpiegowania , nagrywania , oczerniania etc. Przekleństwem są wszechobecne telefony w kinie , teatrze , kościele .Jeden z drugim może zapomnieć portfela , kosmetyków , ale nie smartfona , to chore , to pandemia.

 • Re: A to był taki dobry chłopak...

  Ludzie sukcesu o odpowiedniej pozycji społecznej nie chodzą do żadnych klubów i nie wyrywają żadnych panienek. Po pierwsze HIV i inne zarazy, po drugie możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów, a potem szantaży.

 • Re: Siedem prostych zasad żywieniowych

  Pies wegetarianin!. W chwili nagrywania filmu miał około 16 lat. Wygląda na jakieś 4-6 lat. "This Doesnt Work - Back To Eden Garden - L2Survive with Thatnub" https://www.youtube.com/watch?v=XvO9dVhd1Lw&feature=youtu.be&t=14m35s

 • Re: Krystyna Prońko: Liczy tylko na siebie

  Zawsze ją lubiłam.Bardzo dobra piosenkarka. Bez fochów gwiazdy.Nie chcę Jej zaglądać do kieszeni, ale oprócz koncertów, nagrywania płyt, pracowała w Akademii Muzycznej w Katowicach. No ale to samo życie.Życzę Pani Krysi wszystkiego dobrego.