• Informacje na temat:

  dlaczego warto spacerowac

Artykuły na temat: dlaczego warto spacerowac
 • Dlaczego ciągle mam zimne ręce?

  ...od tego, czy jest ciepło czy zimno, i dodatkowo towarzyszą temu inne objawy, np. osłabienie, zmęczenie - warto skonsultować się z lekarzem. Obniżona temperatura ciała wraz z przemęczeniem mogą bowiem(...), lodowate dłonie. Jak sobie pomóc? Warto znaleźć własną receptę na redukcję stresu, np. ćwiczenia oddechowe, gimnastyka, relaks w kąpieli. Pomocne są też uspokajające i regenerujące ziółka, np. melisa...

 • Dlaczego chorujemy, gdy odpoczywamy?

  ...wakacje. Dlaczego tak często łapiemy infekcję właśnie wtedy, gdy mamy wolne? Bo nie umiemy odpoczywać i w ciągu dwóch tygodni chcemy nadrobić całoroczne zaniedbania. W efekcie sami sobie szkodzimy, a do(...) dodatkowo obniża naszą odporność. Kłopot z długotrwałym stresem polega też na tym, że bardzo często nie wiemy, że pozostajemy pod jego wpływem. Warto wiedzieć, że jego najbardziej charakterystycznym objawem...

 • Dowiedz się, dlaczego jesteś sama i zmień to!

  Wciąż zastanawiasz się, gdzie jest ten jedyny? Dlaczego twoje związki tak szybko się rozpadają? Sprawdź, co możesz zrobić.

 • Źródła energii

  ...(w przypadku tej choroby regularne posiłki są konieczne, bo zapobiegają niebezpiecznym skokom poziomu cukru we krwi). Raz w roku na czterdzieści dni warto też zrezygnować z tłustego i czerwonego mięsa, słodyczy, alkoholu. Dlaczego akurat tak długo masz ich nie jeść? Bo tyle czasu potrzeba, by obniżyć poziom cholesterolu i cukru we krwi. Zadbaj o to, by posiłki w tym okresie zawierały dużo jarzyn...

 • Jak chronić skórę przed promieniowaniem UV?

  O tym, czym różni się promieniowanie UVA od UVB, jakie zmiany promieniowanie słoneczne wywołuje w skórze oraz dlaczego kremów z filtrem warto używać nie tylko na plaży, opowiada ekspert marki Garnier.

 • A może za łatwo mi poszło?

  ...córka też reżyseruje? Dlaczego czasem warto pogryźć się na planie? O tym rozmawiamy w mieście jego urodzenia – Paryżu.

 • 10 tysięcy kroków

  By cieszyć się zdrowiem powinnaś codziennie przejść właśnie taki dystans! Chodzenie poprawia nastrój, wpływa na pracę mózgu i układu krążenia. Warto!

 • 10 tysięcy kroków dla zdrowia

  Jeśli z trudem przychodzi nam systematyczne ćwiczenie na siłowni, specjaliści zachęcają do innej aktywności - spacerów. Warunek jest jeden, warto każdego dnia wykonać 10 tys. kroków.

 • Przyjęcie weselne na łonie natury

  Przyjęcie weselne pod chmurką? Dlaczego nie! W Polsce uroczystości w plenerze zyskują na popularności, dzięki czemu pojawia się coraz więcej możliwości i ciekawych propozycji. Jeśli i wy marzycie, aby ten wyjątkowy dzień spędzić na łonie natury, ale nie wiecie, jak go zorganizować, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

 • ​Finlandia - co ciekawego tam zobaczyć?

  Niedotknięta ręką człowieka przyroda, zorze polarne, historyczne miasta... Tylko w Skandynawii dostaniemy szansę odkrycia ogromnych polodowcowych jezior, pełnych zabytków metropolii i magicznych pustkowi dalekiej Laponii. Zdecydowanie warto! Finlandia idealnie nadaje się zarówno na kilkudniowy wypad ze znajomymi, jak i rodzinne wakacje.