• Informacje na temat:

  dawanie napiwkow

Artykuły na temat: dawanie napiwkow
 • Napiwek - tak, reklamacja - nie?

  Klient nasz pan - a jak jest w drugą stronę? "Wydajesz w lokalu ciężko zarobione pieniądze, więc masz prawo wymagać tego, za co płacisz, i nie ma w tym nic złego - o ile robisz to z klasą i na poziomie" - takiego zdania na temat reklamacji jest Agnieszka Pająk.

 • Bradley Cooper daje hojne napiwki

  Gwiazda filmu "Ugotowany" twierdzi, że nie jest skąpcem i bardzo chętnie dzieli się pieniędzmi, gdy zabiera swoją dziewczynę - piękną modelkę Irinę Shayk - na wytworne kolacje.

 • Mamma mia!, czyli miłość po włosku

  Wiecie, dlaczego włoska pizza smakuje najlepiej na świecie? Można się spierać, że chodzi o lokalne i naturalne składniki, jakieś tajemne przepisy przekazywane w sekrecie z dziada pradziada. A ja mówię, że chodzi o miłość! Właśnie tak! Wkładając serce we wszystko, co się robi w życiu, choćby w przygotowywanie tak banalnej potrawy, jaką jest pizza, dajemy światu naszą pozytywną energię i dobre emocje.

 • Beatrice przypomina mi babcie. wciska mi napiwek po cichutku do reki, zeby nikt nie widzial. Tak, jak moja babcia wciska mi prezenty. Tak, jak ostatni...

 • Wakacje all inclusive jak sama nazwa wskazuje nie są dla wszystkich. Jak się okazało wybierają je nasi rodacy, którzy za grosz kultury nie mają. Machają...

 • Praktyczny przewodnik po Hurghadzie

  ...wykorzystać sprzedawcom, warto prosić o wydawanie reszty w danej walucie bądź posiadać drobne banknoty. Te ostatnie przydadzą się także jako napiwki. W Egipcie, jak i innych krajach muzułmańskich...

 • Kłopoty z pamięcią czy początek alzheimera?

  Kłopoty z pamięcią w starszym wieku nie zawsze świadczą o chorobie Alzheimera. Wraz ze starzeniem pojawiają się pewne problemy i mówimy wtedy o zaburzeniach pamięci związanych z wiekiem. Jeśli jednak takie sytuacje powtarzają się często, powinno nas to zaniepokoić.

 • "Słoiki" jadą do domu

  Miasta są dla nich ziemią obiecaną. Tu jest praca, rozwój, prestiż. Osoby z małych miejscowości żartobliwie nazywane "słoikami" jadą po szczęście. Kim się stają? Odcinają się od prowincji jak Marta? Tęsknią za nią jak Lidka? A może jak Renata wciąż nie wiedzą, co odpowiedzieć na pytanie: "skąd jesteś?". Wakacyjne powroty do domu dają okazję, by o tym pomyśleć. Zrobić bilans zysków i strat.

 • ​Andrzej Krzywy: Nigdy nie gwiazdorzyłem

  Grał na ulicy, na weselach, pierwszy zespół założył jeszcze w podstawówce. Zajął się muzyką, bo nie urósł, a dziewczyny "leciały" na gitarzystów. Andrzej Krzywy, lider zespołu De Mono, wspomina początki swojej muzycznej kariery i tłumaczy czym tamta publiczność różniła się od współczesnej. - Nigdy nie gwiazdorzyłem. Nie wiem, może po prostu nigdy nie byłem aż tak bogaty - wyznaje.

 • Bonnie Parker: Palaczka cygar o lekkim spuście

  Clyde Barrow - brunet o brązowych oczach dotknięty oczopląsem, z dołeczkami pojawiającymi się podczas uśmiechu, dzielił z Bonnie pewne palące pragnienie życia i zdeterminowanie w kwestii przekroczenia za wszelką cenę swojego stanu społecznego. Tak zaczął się jeden z najgorętszych gangsterskich romansów wszech czasów.

Dyskusje na temat: dawanie napiwkow
 • Re: Ile powinien wynosić napiwek w knajpie?

  sa kims....lecz robia to z grzecznosci...bo zapewne sa turystami z krajow gdzie dawanie napiwkow jest tradycja. Mysle....ze odpowiedzi beda rozbiezne...bo duzo zalezy od samego czlowieka....miejsca