• Informacje na temat:

  dania z jezynami

Artykuły na temat: dania z jezynami
 • Paulina Sykut-Jeżyna: zdradziła, jak wychowuje córeczkę

  Paulina Sykut-Jeżyna jest aktywną zawodowo mamą i nie korzysta ani z pomocy niań, ani pań do sprzątania. "Róża jest naszym małym naśladowcą i sprząta razem z nami" - mówi prezenterka. Przy okazji zdradza, że z mężem nie jedli śniadania w łóżku...

 • Paulina Sykut-Jeżyna bierze udział w maratonie

  Choć jakiś czas temu Paulinę Sykut-Jeżynę podejrzewano o to, że jest w kolejnej ciąży, prezenterka przygotowuje się do... maratonu. Dla Sykut-Jeżyny nie będą to pierwsze tego typu zawody, jednak maratoński dystans pokona po raz pierwszy odkąd została mamą.

 • Sykut-Jeżyna: odkąd mam córkę, jestem jeszcze bardziej empatyczna

  "Serce mi rośnie, kiedy mogę pomagać" - mówi PAP Life Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka, która jest ambasadorką programu wspierającego Akademię Przyszłości, przyznaje, że odkąd została mamą jest jeszcze bardziej empatyczna, zwłaszcza w stosunku do dzieci.

 • Sykut-Jeżyna: Nigdy się nie rozwiodę

  Nie wyobraża sobie życia z innym mężczyzną, niż ukochany mąż. Do szczęścia brakuje jej tylko jednego.

 • Nie daj się bakteriom

  Drobnoustroje to zupełnie naturalni „mieszkańcy” naszych ciał. Flora bakteryjna zdrowego człowieka waży łącznie nawet do dwóch kilogramów! Jednak istnieją też bakterie, które powodują ciężkie choroby. W podobny sposób zagrażają nam wirusy. Najczęściej nieświadomie sami zapraszamy tych niebezpiecznych gości do naszych organizmów. Jak tego uniknąć?

 • Fiolet na talerzu

  Wystarczy do dania głównego dodać  kilka fioletowych elementów. W ten sposób oszukujemy nasz mózg, bowiem już niewielka kompozycja na talerzu  sprawi, że danie będzie wyglądać obficie.  Fiolet w kuchni Oto lista produktów, która idealnie będzie komponowała się z fioletowym jadłospisem.  Otwierają ją owoce i warzywa: śliwki, jagody, winogrona, buraki, czerwona kapusta.  Naszym oczom wystarczy...

 • Zioła na rozgrzanie organizmu

  Mróz na dworze, ciepło w domu – zmiany temperatury powodują, że organizm w oczekiwaniu na chłód gromadzi energię. Dlatego nawet w ciepłym pokoju jest nam zimno. Warto wspomóc się rozgrzewającymi preparatami, które przy okazji… spalają tkankę tłuszczową.

 • Ziołowe mikstury w domu

  W​arto poświęcić teraz trochę czasu na przygotowanie domowych mikstur leczniczych.

 • Lipcowe zbiory ziół

  ​O tej porze lata warto zbierać niektóre zioła. Najlepszy do tego jest suchy, słoneczny dzień przedpołudniem.

 • Paweł Łukasik, Grzegorz Targosz "Retrowarzywa"

  ...przepisów to dania bezmięsne. Pod nóż poszło siedem zapomnianych lub sporadycznie wykorzystywanych warzyw: burak, rabarbar, jarmuż, skorzonera, pasternak, brukiew oraz topinambur.   Paweł Łukasik(...) "Na wolnym ogniu". W maju 2015 roku nakładem Samo Sedno ukazała się w całości przygotowana i opracowana książka kulinarna "Kipi Kasza".   Przykładowe dania (wybrane z rożnych części książki) to...

Wideo na temat: dania z jezynami
 • Przepis na drożdżówki z jogurtem i jeżynami

  W kuchni "Dzień Dobry Wakacje" proste i pyszne jogurtowe dania przygotował Piotr Kucharski. Wytłumaczył, jak zrobić sos tzatziki z rzodkiewką. Na stole pojawiły się takie dania jak: fasolka w pomidorach z jogurtem, burgery na sałatce z kukurydzy oraz drożdżówki z jogurtem i jeżynami.(Dzień Dobry TVN)

 • Jogurt w roli głównej

  W kuchni "Dzień Dobry Wakacje" proste i pyszne jogurtowe dania przygotował Piotr Kucharski. Wytłumaczył, jak zrobić sos tzatziki z rzodkiewką. Na stole pojawiły się takie dania jak: fasolka w pomidorach z jogurtem, burgery na sałatce z kukurydzy oraz drożdżówki z jogurtem i jeżynami.(Dzień Dobry TVN)

 • Ostatnie smaki lata

  Piotr Kucharski przygotował potrawy, które kojarzą się z latem. W kuchni "Dzień Dobry TVN" pojawiły się dania takie jak: konfitura z jabłek, ananasa i imbiru, fasolka z prażonym na maśle sezamem i wędzonym tofu, sznycle z kurkami i szpinakiem, a także maślane ciasteczka z kremem mascarpone, malinami i jeżynami.