• Informacje na temat:

  dach

Artykuły na temat: dach
 • Dach w świątecznej odsłonie: Jak ozdobić dom lampkami?

  Święta to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę przesady w kwestii dekoracji domu. Dlatego też kolorowe, błyszczące ozdoby bardzo często montowane są nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz, a w szczególności na dachu. Jak szybko i bezpiecznie przystroić dach na święta?

 • Madonna płaci codziennie za dach nad głową 2700 euro

  Amerykańska piosenkarka Madonna, która od kilku tygodni mieszka w Portugalii, płaci codziennie za wynajmowany w Lizbonie apartament 2700 euro. Hotel Pestana, w którym mieszka obecnie, ma być tymczasowym miejscem zakwaterowania artystki.

 • Niedosyt kotki na gorącym blaszanym dachu

  ...z nich uporczywie pragnie czegoś innego. Margaret, żona Bricka, pragnie namiętności. Wdzięczy się i łasi jak kotka na blaszanym dachu. Za każdym razem jest brutalnie odrzucana. Po chwili widz marzy o tym(...) skończyło się... zaskakująco szybko. Pozostawiając lekki niedosyt. Jacek Poniedziałek, reżyser i autor przekładu "Kotki na gorącym blaszanym dachu", podkreślał w wywiadach, że sztuka Tennessee’ego...

 • Rowerki kręcone na dachu kamienicy? A może wypisywanie nazwisk idola na szosie?

  Tylko w kolarstwie można zbliżyć się do swojego idola w czasie występu tak blisko, żeby zobaczyć z kilkunastu centymetrów pracujące mięśnie atlety. To możliwe oczywiście na podjazdach, gdzie(...) więc na trasę niedługo po tragedii. A we Flandrii na podjazdach w szczerym polu ustawia się czasami po 50 tysięcy kibiców. VIP-y latają helikopterami do najciekawszych miejsc, sprzedaje się też...

 • Teatr Ludowy: "Kotka na gorącym blaszanym dachu"

  W co może zamienić się uroczystość rodzinna, gdy każdy z jej uczestników zostaje sprowokowany do podjęcia ostatniej walki w życiu: o pieniądze, godność, miłość, namiętność, życie, i o prawdę w końcu. A to brutalna i bezwzględna walka, w której nikt nie zostanie oszczędzony i nikt tak naprawdę nie wygra.

 • Pierwsze chwile pod wspólnym dachem

  Z czego wynikają kłótnie? Czy możliwy jest udany związek bez mieszkania razem przed ślubem?

 • Pod jednym dachem

  Wszyscy współczują młodym, którzy muszą się gnieździć ze „starymi”. O tym, jak w tym układzie czują się rodzice, mówi się mniej, tak jakby zakładano, że życie z synową czy zięciem pod jednym dachem to dla nich bajka.

 • Pod dachami Moskwy!

  ..., Rozenbauma, aż po hity Ałły Pugaczowej. Jest to druga część, po uwielbianym przez publiczność "Pod dachami Paryża" tryptyku muzycznego z udziałem naszych gwiazd. Cały wieczór w luźnym stylu i z klasą prowadzi Robert Kudelski. "Pod dachami Moskwy" to najlepsza uczta muzyczna z rosyjską piosenką w Polsce. Publiczność bawi się, nucąc piękne rosyjskie przeboje z naszymi Artystami. Koncert został...

 • Mieszkając z wrogiem pod jednym dachem

  "Trzymają mnie przy tobie tylko dzieci, kredyt i przyzwyczajenie". To mnie wkurzyło. Powiedziałam, że go spakuję i wystawię za drzwi.

 • Gdy już nie wiemy jak ze sobą żyć pod jednym dachem

  Gdy w związku zaczyna zgrzytać, często podejmujemy próby naprawy sytuacji, szukając winy w partnerze. Od wzajemnego obwiniania zaczyna się „szatański taniec” - pułapka, w jaką wpadają pary, które szukając bliskości, niszczą się wzajemnie. Taka postawa utrwala destrukcyjne schematy komunikacji i bezpowrotnie oddala od siebie kochających się kiedyś ludzi. Gdzie szukać pomocy, by wyjść z tego zaklętego kręgu?

Zdjęcia na temat: dach
Wideo na temat: dach
Dyskusje na temat: dach
 • Re: Jak zatrzymać przy sobie faceta?

  Było antykoncepcję stosować.;)) Najlepszą antykoncepcją jest brak koncepcji:))) Teściowa w drugim pokoju.;)))) Teściową to już dawno coś zżarło:))) Ahaaaa...i nigdy jej pod swój dach nie przyjąłem:)))

 • Re: Jovan Jakimowicz pozuje z Lechem Wałęsą

  Jak robi sobie zdjecia z bolkiem to niech nie wraca.

 • Re: Jak zatrzymać przy sobie faceta?

  Było antykoncepcję stosować.;)) Najlepszą antykoncepcją jest brak koncepcji:))) Teściowa w drugim pokoju.;)))) Teściową to już dawno coś zżarło:))) Ahaaaa...i nigdy jej pod swój dach nie przyjąłem:))) >>Toś ty wcale nie rodzinny:)))

 • Re: Jak zatrzymać przy sobie faceta?

  Było antykoncepcję stosować.;)) Najlepszą antykoncepcją jest brak koncepcji:))) Teściowa w drugim pokoju.;)))) Teściową to już dawno coś zżarło:))) Ahaaaa...i nigdy jej pod swój dach nie przyjąłem:))) >>Toś ty wcale nie rodzinny:))) Teściowa to całkiem obca osoba, mama mnie uczyła żeby obcych do domu nie wpuszczać:)))

 • Re: Zmienność nastrojów? Tak się to zaczyna

  Jak dla mnie, to już jest ChAD. Nie czekaj aż wpadnie w ostra manię (tym bardziej, że nie ma skłonności do depresji), tylko już dziś poszukaj dobrego psychiatry, porozmawiaj o tym co się dzieje i spróbuj nakłonić męża do wizyty. U mnie w małżeństwie nie było aż takich ostrych akcji, a jak walnęło to nie wiadomo było, co się dzieje. Kiedy zwrócisz się o pomoc dla męża? Jak Cię zdradzi? Narobi długów? Nie czekaj. Wiesz jakie w tej rodzinie jest obciążenie, a lekarze ChAD zaczyna się niewinnie...

 • Re: Jak zatrzymać przy sobie faceta?

  Było antykoncepcję stosować.;)) Najlepszą antykoncepcją jest brak koncepcji:))) Teściowa w drugim pokoju.;)))) Teściową to już dawno coś zżarło:))) Ahaaaa...i nigdy jej pod swój dach nie przyjąłem:))) >>Toś ty wcale nie rodzinny:))) Teściowa to całkiem obca osoba, mama mnie uczyła żeby obcych do domu nie wpuszczać:))) >>Toś Ty mamusin:)))))))))

 • Re: Dach w świątecznej odsłonie: Jak ozdobić dom lampkami?

  To sama wchodż na dach . Tylko jak będziesz spadać to proszę bez entuzjazmu OK ???

 • Re: Jak zatrzymać przy sobie faceta?

  Było antykoncepcję stosować.;)) Najlepszą antykoncepcją jest brak koncepcji:))) Teściowa w drugim pokoju.;)))) Teściową to już dawno coś zżarło:))) Ahaaaa...i nigdy jej pod swój dach nie przyjąłem:))) >>Toś ty wcale nie rodzinny:))) Teściowa to całkiem obca osoba, mama mnie uczyła żeby obcych do domu nie wpuszczać:))) >>to ja muszę na swoją policję nasłać niech ja zabiorą ,bo mnie

 • Re: Czternaście zaskakujących faktów o rudowłosych

  zreperuj dach, wypompuj wodę z piwnicy