• Informacje na temat:

  czytanie

Artykuły na temat: czytanie
 • Czytanie - niedoceniana medytacja

  Czytanie to niedoceniana, ale jedna z najstarszych form medytacji. Skoro ta praktyka stała się modna, warto sięgnąć po sprawdzone metody i zakurzone książki. Tym bardziej, że czytanie zmniejsza naszą ochotę na słodycz...

 • Czytaj na zdrowie

  Jeśli sterta książek do przeczytania wyraźnie się piętrzy, warto zabrać się za nadrabianie zaległości. Jak donoszą najnowsze badania, czytanie książek może wpłynąć na długość życia, wydłużając je średnio o dwa lata.

 • Nowa era czytania

  Jeszcze kilka lat temu książki dawały relaks i oderwanie od codzienności. Dzisiaj często pomagają się kształcić, pracować nad charakterem i rozwijać wewnętrzne "ja". Czytanie zatem nabrało nowego(...) szkoleniowy CHEESE Experience, który obejmuje zarządy i grupy menedżerskie wielu międzynarodowych firm takich jak Kodak, Hewlett-Packard, IBM, Citibank, US Army, Xerox i wiele innych. Problem z czytaniem...

 • Praca za czytanie książek

  ...15 pracodawców, w tym największe krajowe i międzynarodowe firmy, postanowiło postawić kandydatom do pracy nietypowy warunek. W aktualnie prowadzonych przez nich rekrutacjach poszukiwane są osoby, które oprócz odpowiednich kwalifikacji, doświadczenia, czy znajomości języka obcego muszą wykazać się również czytaniem książek.

 • Jak dobrać światło do czytania?

  ...żarówki, ale mają zimną barwę. Czytanie przy nich męczy wzrok. Zobacz także:

 • Jesienne czytanie - wśród bestsellerów wciąż kryminały

  Jesienne, coraz dłuższe wieczory sprzyjają czytaniu, dlatego w najbliższych tygodniach można się spodziewać wielu interesujących nowości wydawniczych. Wśród polskich bestsellerów wciąż goszczą kryminały - podkreśla Sonia Draga, szefowa katowickiego wydawnictwa.

 • Małgorzata Potocka o tym, co daje czytanie książek

  Małgorzata Potocka jest zadeklarowaną miłośniczką książek. Zwraca jednak uwagę na słabą kondycję języka wśród młodzieży, a także dziennikarzy czy aktorów....

 • Ekspert: Dokładnie czytajmy etykiety na produktach

  Czytanie etykiet na produktach spożywczych jest ważne - liczą się nie tylko skład, czy informacja o alergenach, ale i data ważności. - Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z produktami o krótkim okresie przydatności do spożycia - mówi dr inż. Beata Przygoda.

 • Jak czytać etykiety?

  Producenci żywności umieszczają na nich informacje mające wywoływać dobre skojarzenia i skłonić nas do zakupu. Warto rozszyfrować ich treść.

 • Jak czytać etykiety?

  Producenci kuszą nas kolorowymi opakowaniami, chwytliwą nazwą i niską ceną. Niestety, czasami kryją się za tym niezbyt uczciwe praktyki. Co robić, by nie dać się na nie nabrać?

Zdjęcia na temat: czytanie
Wideo na temat: czytanie
 • "Nie przepadam za czarno-białymi scenariuszami"

  John Marsden zaczął pisać, ponieważ uczniowiew szkole, w której pracował, nie chcieli czytać. Seria powieści "Jutro" stała się nie tylko największym młodzieżowym bestsellerem w historii Australii, ale też fenomenem, który przekroczył granice wiekowe.

 • Hejtów nie czytam!

  Mam do siebie dystans i znam swoją wartość. Każdy z nas lubi czasem być podłechtany i dostać laurkę - podkreśliła Anna Oberc. Czy śledzi nieprzychylne komentarze na swój temat? - Staram się nie czytać hejtów, bo można wpaść w depresję. Moja mama przeżywa to strasznie - dodała aktorka.

Dyskusje na temat: czytanie