• Informacje na temat:

  czy to ten jedyny test

Artykuły na temat: czy to ten jedyny test
 • Lumea – podsumowanie testów

  Gładkie ciało to marzenie chyba każdej kobiety. Depilacja nóg, pach i bikini wydaje się nam być walką z wiatrakami, którą jednak z uporem Don Kichota podejmujemy i liczymy, że może tym razem znienawidzone włoski odrosną nieco wolniej. Czy można jakoś wspomóc się tych nierównych zmaganiach? Czytelniczki Interii przetestowały na własnej skórze urządzenie Lumea Prestige BRI956/00.

 • Test oczyszczacza powietrza Philips AC3259

  Jeszcze kilka lat temu smog zdawał się być problemem jedynie krakowskim, a do tego sezonowym. Co więcej - nawet krakusi nie mieli dostępu do środków, które umożliwiałyby podjęcie walki z zanieczyszczonym powietrzem. Maski antysmogowe i oczyszczacze dopiero wchodziły nieśmiało na polski rynek.

 • Wielki test o żywności - sprawdź wyniki

  Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Dariusz Jakubowski zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Żywności.

 • Na własnej skórze: Omega Test

  Dużo mówi się o zbawiennym wpływie kwasów omega-3 i omega-6 na nasz organizm. Wiemy, jakimi produktami uzupełniać ich niedobory, ale jak sprawdzić, czy robimy to prawidłowo? Badaniem Omega Test, któremu się poddałam i dzięki któremu wiem, jakich chorób mogę uniknąć w przyszłości stosując odpowiednią dietę.

 • TEST: Wygoda i elegancja – dwa w jednym!

  ...wymagających stóp, które chodząc w tego typu obuwiu przechodzą prawdziwe męczarnie… Jakie więc buty założyć do pracy, na randkę, czy spacer, by czuć się komfortowo, a przy tym zachować klasę?

 • Test redakcji: Przyjazny środowisku Hyundai Ioniq

  Jeśli kiedyś zastanawiałeś się, jakie będą samochody XXI wieku, właśnie masz przed sobą odpowiedź na Twoje pytanie. Hyundai IONIQ to auto, które łączy satysfakcję z jazdy z najnowszymi technologiami i ekologią. Nowy model koncernu z Seulu to bardzo ciekawa propozycja na dynamicznie rozwijającym się rynku pojazdów hybrydowych. Mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się pierwszemu egzemplarzowi, jaki...

 • Alergia czy nietolerancja?

  ...​Dieta bez glutenu i bez nabiału to ostatnio bardzo modne trendy. Coraz częściej kupujemy zamienniki mąk pszennych, mleka roślinne, produkty bez laktozy itp. Dlaczego?

 • TEST: Dla kogo? Dla każdej z nas!

  ...„ W życiu piękne są tylko chwile… no i buty” powiedział kiedyś ktoś mądry i trudno oprzeć się wrażeniu, że pewnie była to któraś z nas, kobiet. Skoro nie ma idealnych mężczyzn, idealnych (nie tuczących) słodyczy, idealnych(zawsze perfekcyjnych) fryzur, to może warto postawić na buty?

 • Test Oral-B Genius 9000 Gold Rose: "Pobawmy się" w mycie zębów

  ..., wskazując, jak długo powinniśmy czyścić każdy łuk. Mam tendencję do szorowania zębów, więc co chwilę na szczoteczce zapalało się czerwone światło i ruchy główki zwalniały, a aplikacja dodatkowo informowała(...) szczoteczką Oral-B , od razu wiedziałam, że mam do czynienia z wyjątkowym produktem. Należę do osób, dla których estetyka jest równie ważna jak funkcjonalność i muszę przyznać, że miedziana barwa...

 • Test: Prostownica Philips Moisture Protect

  ...do działania. Dobra rada - nie sprawdzaj palcami, czy urządzenie osiągnęło już odpowiednio wysoką temperaturę, dzieje się to w naprawdę rekordowym tempie i możesz się oparzyć. Jest też coś dla zapominalskich! Nieużywane urządzenie wyłącza się automatycznie po 60 minutach. Kolejna zaleta to modne fale na zawołanie. Do tej pory musiałam się nieźle namęczyć, aby przed wielkim wyjściem lub weekendową...