• Informacje na temat:

  czy można zatrudniac nieletnich

Artykuły na temat: czy można zatrudniac nieletnich
 • Kate Middleton zatrudnia nową stylistkę, aby odświeżyć swoją garderobę

  ...będzie można zobaczyć Kate w ubiorach w całości zaprojektowanych przez Karla Lagerfelda... (...)Czy Kate Middleton kiedykolwiek popełniła jakieś modowe faux pas? Nic takiego nie przychodzi do głowy. Jej nienaganne, dopasowane płaszcze, designerskie sukienki i oryginalne kapelusze są zawsze...

 • Czy wartości kobiece wypierają z naszego życia wartości męskie?

  Ostre współzawodnictwo, dominacja i ambicja to cechy kojarzone z sukcesem i władzą. Te cechy są też kojarzone z mężczyznami. To dzięki nim mężczyźni byli przez wieki uważani za stworzonych do zajmowania kluczowych stanowisk i ról przywódczych: w rodzinie, w przedsiębiorstwie, w państwie. Ale świat zorganizowany przez agresywnych mężczyzn rozczarowuje - to wojny, recesja, rozpad więzi.

 • Zapomniane teleturnieje. Polacy je kochali!

  W latach 90. w polskiej telewizji niepodzielnie królowały teleturnieje. I choć niektórym tytułom udało się przetrwać nieco dłużej, to właśnie dekadę 1990-2000 śmiało można nazwać złotym czasem tego gatunku.

 • Uwaga niania!

  Dobra opiekunka jest jak... yeti - podobno istnieje, ale trudno ją znaleźć. Agata i Sylwia sparzyły się kilka razy. Zatrudniały frustratki albo oszustki. Czy pomyłki w ogóle można uniknąć? Co decyduje o trafnym wyborze niani: intuicja czy profesjonalizm agencji? I jak postępować z osobą, której powierzamy dziecko: zaufać czy być czujną, kontrolować, nagrywać?

 • Hanna Bakuła: Soft-feministka

  ..., nieprzewidywalni, nie można na nich liczyć. Jak mi się spóźnia alkoholik, to ja nigdy nie wiem, czy się zachlał czy zepsuł mu się samochód. - Byłam z kolegą wirtuozem, za chwilę koncert, wszyscy czekają. Do(...)Joanna Jałowiec: Podobno napisała pani trylogię dla kobiet? - "Wnuczkożona, czyli jak utrzymać laskę" to książka dla kobiet w średnim i młodym wieku. Jedne i drugie są ostrzegane przed...

 • Wakacyjne wieczory...

  Wakacyjne wieczory, te z pola namiotowego, domu wczasowego czy miejscowości uzdrowiskowej, znacznie różnią się od wieczorów tradycyjnych, spędzanych w domowym zaciszu.

 • WMF

  WMF

  ...formy prostsze. Podobnie jak komplet porcelanowy Rosenthala, tak i komplet sztućców jest doskonałym pomysłem na gustowny prezent. Posiadaczem sztućców czy zastawy stołowej WMF można stać się nie tylko(...)Pomimo wysokich cen, wyroby WMF znajdują swoich nabywców. Obecność marki na stole świadczy o dobrym guście gospodarza. Siłą wytwórni są nie tylko znane w świecie jakość i wzornictwo, ale długa, ponad...

 • Jak wyjść za mąż w dwa miesiące?

  Miłość od pierwszego wejrzenia – OK, ale żeby ekspresowy ślub? Przecież przygotowania trwają rok! A można inaczej. Trzy panny młode opowiadają, jak w przyspieszonym tempie zorganizowały ślub i wesele. Każde w innym stylu. Bez wpadek, gaf i stresu.

 • Dzieci kosmosu

  W Polsce co piąta para ma problem z poczęciem. Co dziesiąta nie wie, na czym polega in vitro. A to, co nieznane, wzbudza lęk. Czy jest się czego bać?

 • Jamie Oliver - z miłości do produktu

  ...„To kucharz, umiejący grać na więcej niż jednym bębenku” - pisze Gilly Smith - biografka Jamiego Olivera i trudno nie przyznać jej racji. Przebojowy Brytyjczyk od lat gotując, zmienia świat na lepsze. Jego akcje społeczne zyskują nie tylko duży rozgłos, ale przede wszystkim przynoszą wymierne rezultaty.