• Informacje na temat:

  czego nie można jeść w ciąży

Artykuły na temat: czego nie można jeść w ciąży
 • Suplementy - czego ci brak?

  ...​Wierzymy, że są tabletki na wszystko: sprawne serce, mocne kości, dobrą odporność, spokojny sen. I że można je kupić bez recepty. Problem w tym, że większość tego typu środków to suplementy diety, a one z zasady nie leczą - mówi farmakolog, prof. Halina Car. Kiedy i jakie są nam potrzebne dla zdrowia? Odpowiada ekspertka.

 • Do Auschwitz trafiła w trzecim miesiącu ciąży. Przeszła przez piekło

  ..."Tuliłam go od porodu przez dziewięć dni. W Auschwitz było tyle łez i wrzasku, a on nie zapłakał ani jeden raz. Spojrzał na mnie pewnego dnia... miał niebieskie oczy" - wspomina Leokadia Rowińska, która do obozu w Auschwitz trafiła będąc w trzecim miesiącu ciąży. To jedna z dwunastu bohaterek, których losy Sylwia Winnik opisała w książce "Dziewczęta z Auschwitz".

 • Waga ciąży

  Zanim Edyta zdecydowała się na macierzyństwo, przeszła na zdrową dietę i zaczęła ćwiczyć jogę. Agnieszka z myślą o dziecku uporała się na terapii z trudnym dzieciństwem. Kiedyś zachodzenie w ciążę wiązało się z bliskością, czułością, namiętnością... Dziś coraz częściej towarzyszy mu restrykcyjnie przestrzegany plan. Postanowiliśmy sprawdzić, co się za nim kryje.

 • Dlaczego warto jeść ryby?

  Największym grzechem, jaki popełniamy, przyrządzając dania z ryb, jest ich smażenie.

 • Dlaczego warto jeść ryby?

  Sięgajmy po nie minimum dwa razy w tygodniu. To źródło kwasów omega-3, które wspierają układ krążenia, obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, pomagają zmniejszyć ryzyko choroby Alzheimera oraz wspomagają procesy uczenia się i zapamiętywania.

 • Anna Mucha: Takiej mnie nie znacie

  Czego się boi? Co ją kręci? Czy naprawdę nie boli jej internetowy hejt? W rozmowie z SHOW Ania zdradziła też, czym dla niej jest macierzyństwo. I opowiedziała, dlaczego dołączyła do grona piszących celebrytów.

 • Zdrowe pokarmy na cenzurowanym

  Niektóre mogą zawierać niechciane „dodatki”! Sprawdź, co powinnaś jeść tylko od czasu do czasu, a czego w ogóle unikać.

 • Nie będę żałować

  Ciepła, radosna, z poczuciem humoru, a jednocześnie ambitna i konsekwentna. Beata Tadla wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza sobie. Swojej pracowitości i odwadze. Nie boi się podejmować ryzykownych decyzji. Ani w pracy, ani w życiu osobistym.

 • Gwyneth Paltrow: Nie potrafię być inna

  Skromna i zwyczajna, czy wyniosła gwiazda? Gwyneth nie dba o opinie na swój temat. Po prostu żyje tak, jak lubi. Wzbudza skrajne emocje, od zachwytów po miażdżącą krytykę. Podobno inne gwiazdy filmowe jej nie lubią.

 • Sama śliczność nie wystarczy

  Superniania. Znana w całej Polsce pogromczyni niesfornych maluchów. Choć jest powszechnie znana z programów TVN, zawsze wolała drugą stronę ekranu. Choć jest specjalistką od małych dzieci, my pytamy ją tylko o dorosłych.

Dyskusje na temat: czego nie można jeść w ciąży
 • da się przeżyć

  skurczu.No cóz, może byłam szczęściarą, ale uważam,że do porodu można się odpowiednio przygotować, tak, aby sobie pomóc.M.in trzeba ćwiczyć, dużo spacerować do samego końca ciąży ( oczywiście, jeśli zdrowie pozwala), nie jeść za dwóch, nie wpychać w siebie byle czego, tj słodyczy i wszelkich innych konserwantów, bo wtedy kilogramy szybko lecą i rzeczywiście kobiecie grubej ale nie od ciąży, tylko

 • Re: Wśród uniesień

  paradowanie topless przysługuje - nie wiadomo dlaczego - jedynie, ekspedientkom w sklepie z tropikalnymi rybkami. - Przepis pochodzący z czasów Olivera Cromwella mówi, że nie wolno jeść w dniu Bożego(...)Prawo absurdu W absurdalności przepisów prawnych w czasach współczesnych przoduje Unia Europejska, gdzie przepisów wzbudzających śmiech, irytację i gniew można znaleźć na pęczki. Jednak w wielu