• Informacje na temat:

  czego nie mówić mężczyznie

Artykuły na temat: czego nie mówić mężczyznie
 • Czego pragną kobiety?

  Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki "Gdzie ci mężczyźni", mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego zabrać?

 • Czemu nie ja

  Nikt nie budzi tak skrajnych emocji w polskim show-biznesie jak ona. Jedni podziwiają ją za urodę, talent i pracowitość, inni bezlitośnie krytykują, zarzucając brak artystycznej samodzielności. Jej perfekcyjny wizerunek potrafi irytować. Nam Natasza Urbańska mówi: „Do ideału mi daleko, jestem całkiem normalną dziewczyną!”. Czy można jej wierzyć?

 • Czego wstydzimy się w łóżku i w związkach?

  Wstyd w pewnych granicach jest pożądany, dopiero w nadmiarze staje się problematyczny. O ile oblanie się przez kogoś rumieńcem podczas rozmowy o seksualnych fantazjach może wydać się urocze, to ciągłe ukrywanie swojej nagości przed partnerem w ła­zience lub pod kołdrą może być udręką - przyznaje seksuolog Michał Lew-Starowicz w książce "Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet...

 • Czego pragną mężczyźni?

  Uwodzenie to sprawa uniwersalna, zaprogramowana zarówno ewolucyjnie, jak i kulturowo - mówi Zbigniew Lew-Starowicz w książce "Kocha, lubi, pragnie". Znany seksuolog podpowiada też, co zrobić, żeby "znaleźć faceta" i nie stracić go po pierwszej randce.

 • ...akurat przy jej boku stoi jakiś miły przystojniak, czy nie. A jednak. Mężczyźni są nam potrzebni. Nawet jeśli nie po to żeby z nimi być, to chociażby żeby móc się zastanawiać, dlaczego z nimi nie(...) okazał) i prędko się pewnie nie dowiem, z resztą życie nauczyło mnie żeby zbyt wcześnie o tym nie orzekać. Mniejsza więc o nazwę. Będę o nim mówić Pan G. Od pół roku w moim życiu zapanowało pewne...

 • Czego pragną mężczyźni?

  Świat się zmienia, ale czy męskie marzenia również? Jaka kobieta jest dla współczesnych mężczyzn ideałem? O tym, co ich wabi, a co odstrasza z psychologiem społecznym Konradem Bocianem.

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Nie potrafiła się zatrzymać

  Zabił ją alkohol, a może nieszczęśliwa, toksyczna miłość? Właśnie minęło 20 lat od śmierci aktorki.

 • Dziewczyny nie do pary

  ...szczyptę zazdrości. Dlatego szukam mężczyzny silnego, stanowczego. Musi mieć charyzmę i wiedzieć, czego chce. A jednocześnie szanować moją niezależność. Nie jestem modliszką, która przyczepia się do(...) oczekiwania. I czekam. Bliscy to szanują i nie dołują mnie tekstami w stylu: "czas płynie, kiedy wyjdziesz za mąż?". Natomiast często słyszę od obcych: "dlaczego pani jest sama, nie ma dziecka?". Zdarza mi...

 • On mi nic nie mówi

  ..."Skąd mam wiedzieć, co on myśli? Przecież on mi nigdy nic nie mówi" - brzmi znajomo. Wiele kobiet przyznaje się, że musi się sporo nagłówkować, by mężczyzna zaczął mówić, zwierzać się, opowiadać.