• Informacje na temat:

  czego nie lubią myszy

Artykuły na temat: czego nie lubią myszy
 • Dlaczego nasze jelita lubią pieczarki

  Pieczarki to nie tylko przyjemny dodatek smakowy do gulaszu czy zupy, lecz także idealny prebiotyk wspierający rozwód dobrych bakterii w jelitach. A mikroby te pomagają m.in. regulować poziom cukru we krwi, zapobiegając rozwojowi cukrzycy typu II.

 • Gadżety, które twój ulubieniec pokocha

  Witaj w świecie kocich gadżetów i zabawek. Znajdziesz tu wszystko, czego kocia dusza zapragnie. Elektryczne myszy, oryginalne drapaki i obroże wysadzane szlachetnymi kamieniami - wszystko po to, aby twój futrzak mógł wygodnie i bez przeszkód wieść swoje leniwe, królewskie życie (przynajmniej w naszym mniemaniu).

 • Taniec ludzi Goran

  Biskup zapytał kiedyś siostry z Abou Garam, czego właściwie ludzie od nich oczekują. Zafrasowały się. Ludzie nie oczekują od nich niczego. A potem najmłodsza z sióstr zastanowiła się i powiedziała: - Oni oczekują, że będą nam mogli pomagać - o życiu w wiosce w Czadzie pisze Olga Stanisławska w książce "Rondo de Gaulle’a".

 • Kusicielki po trzydziestce

  Koleżanki z lat szkolnych już dawno zadbały o własne ognisko domowe. Mąż, dziecko, praca zawodowa - to ich codzienność, ich świat. A Ty masz tylko kota, od czasu do czasu faceta na noc i tęsknisz. Do czego? Do najzwyklejszej normalności.

 • Dziecko i domowy pupil – czy da się to pogodzić?

  Choć dzieci uwielbiają domowe zwierzęta i często próbują przekonać rodziców do ich zakupu, to z różnych powodów nie zawsze można wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Przyczyny mogą być różne: alergia któregoś z domowników czy obawa, że nie starczy nam czasu, aby odpowiednio zadbać o nowego członka rodziny.

 • Z penisem jak z mężem...

  ...zafundować. Tymczasem, na kompleksy nie pomoże nawet najlepsza metka. O sobie samej musimy zacząć myśleć jako o najlepszej marce. Moja książka jest dla tych kobiet, które lubią się śmiać i zarazem chce im się coś naprawdę zmienić na lepsze w swoim życiu. Również seksualnym. Czy mężczyźni w ogóle lubią seks, czy traktują go jak test, który trzeba zaliczyć - najlepiej z najwyższą notą? Z.R...

 • Zabawa na planszy

  Wyłącz telewizor i telefon, smartfona schowaj w szufladzie i wstań od stołu. W te święta zaproś bliskich do wspólnej zabawy. Będzie wam potrzebna kostka do gry, pionki i gra planszowa. Dolary przeciwko orzechom, że wsiąkniecie w nią całą rodziną!

 • Joanna Trzepiecińska. ​Poukładałam sobie świat

  Ma niezwykle bogaty dorobek filmowy i teatralny, ale szeroka publiczność kojarzy ją przede wszystkim z rolą Alutki z "Rodziny zastępczej". Łukaszowi Maciejewskiemu powierzyła wspomnienia z dzieciństwa, refleksje nad pracą w teatrze i obserwacje dotyczące przemian zachodzących w zawodzie aktora i w świecie.

 • Z kim rozmawiają zwierzęta w wigilię?

  Zgodnie z odwieczną tradycją zwierzęta mówią ludzkim głosem w noc wigilijną. Analitycy z firmy Claritas sprawdzili, z kim będą rozmawiać w tym roku psy i koty.