• Informacje na temat:

  ćwiczenia ramion dla dzieci

Artykuły na temat: ćwiczenia ramion dla dzieci
 • Jest taki dzień w roku, na który w napięciu oczekują wszystkie dzieci. 1 czerwca, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka, to święto dzieci dużych i małych, które czekają na upominek. O ile z wyborem prezentu dla kilkulatka zwykle nie mamy problemu, o tyle trudniej jest nam zdecydować się na atrakcyjną zabawkę dla maluszka. Zanim więc kupisz prezent, przyjrzyj się naszym propozycjom.

 • Co zrobić, gdy dieta i ćwiczenia nie działają?

  Zgodnie z obowiązującymi trendami, atrakcyjny wygląd jest równoznaczny ze szczupłą, wysportowaną i proporcjonalną sylwetką. Dlatego ćwiczymy, zmieniamy diety, kupujemy zdrową żywność, ograniczamy(...), wychowując dzieci i prowadząc dom.

 • Ćwiczenia, które możesz wykonywać codziennie

  Wszystkie chcemy być fit, ale dbanie o formę to często nie lada wyzwanie. Dzielenie obowiązków między pracę, rodzinę i ćwiczenia wymaga dużej motywacji. Mamy propozycję dla kobiet, które w natłoku codziennych obowiązków nie znajdują czasu na aktywność fizyczną.

 • Joga – metoda na stres nie tylko dla kobiet!

  Zaplanowanie wakacyjnego wyjazdu, troska o rodzinę, wychowywanie dzieci, rozwój zawodowy czy aktywne życie towarzyskie – współczesne kobiety w większości przypadków z sukcesem łączą te obowiązki. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nadmiar zadań i nieubłaganie upływający czas, pod postacią stresu odbija się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu kobiet.

 • Przygotuj się do "białego szaleństwa"

  Sporty zimowe to znaczny wysiłek dla każdego organizmu - zarówno młodego, jak i dorosłego. Dlatego, żeby wypad na narty czy snowboard był udany zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, należy się do niego odpowiednio przygotować.

 • Fitness dla mózgu

  ...aktywności fizycznej doskonale sprawdzają się jako element fitnessu dla mózgu: taniec towarzyski, tai chi oraz joga. Istnieją także ćwiczenia opracowane specjalnie dla poprawy sprawności umysłowej - ćwiczenia Dennisona. Ćwiczenia Dennisona Ćwiczenia opracowane przez dr Paula Dennisona, twórcę kinezjologii edukacyjnej, są stosowane w terapii dzieci z różnego rodzaju problemami w nauce, ale tak naprawdę...

 • Fitness dla mózgu

  ...mózgu kogoś o 3 lata młodszego. Również inne formy aktywności fizycznej doskonale sprawdzają się jako element fitnessu dla mózgu: taniec towarzyski, tai chi oraz joga. Istnieją także ćwiczenia opracowane specjalnie dla poprawy sprawności umysłowej - ćwiczenia Dennisona. Ćwiczenia Dennisona Ćwiczenia opracowane przez dr Paula Dennisona, twórcę kinezjologii edukacyjnej, są stosowane w terapii...

 • Ratunek dla kręgosłupa

  ...przy komputerze czy za sklepową ladą, a stąd już tylko krok do uporczywego bólu w okolicy szyi, ramion, klatki piersiowej i krzyża. Szczególnie podatne na dolegliwości kręgosłupa są dzieci w okresie(...) podtrzymywanie główki niemowlęcia, zapewnienie właściwego oparcia dla pleców w dziecięcym wózku czy powtarzane jak mantra "nie garb się!" mają swoje uzasadnienie. Nieprawidłowa postawa sprzyja nadmiernym...

 • Nowe trendy w jodze

  Joga na ból pleców, palce, większy biust, czy zimne stopy, dla sportowców, seniorów i dzieci, dla kobiet i mężczyzn - rodzajów jest mnóstwo. Również miejsc, w których odbywają się ćwiczenia można dobrać wiele. Coraz więcej jest kuriozalnych odmian...

 • Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Poznaj pielęgnacyjny niezbędnik młodej mamy!

  Choć kobiety są przyzwyczajone do ciąży i związanych z nią trudów, to okres ten szczególnie wpływa na wygląd i kondycję ciała młodej mamy. Wzrost dziecka, przybieranie na wadze, rozciąganie skóry i działanie hormonów to ogromne wyzwania dla organizmu. Odpowiednia profilaktyka to jedno, ale po ciąży ciało wymaga wyjątkowej troski, aby wróciło do dawnej formy.