• Informacje na temat:

  ćwiczenia posladkow

Artykuły na temat: ćwiczenia posladkow
 • Jak poprawić wygląd pośladków?

  ...1.Wioślarstwo Ekspert:  Alex Silver-Fagan, trenerka Nike i instruktorka w CityRow w Nowym Jorku Porada: Podczas wiosłowania na maszynie, staraj się ściskać pośladki przy każdym ruchu wiosłem – tak samo jak w przysiadzie. Większość osób uważa, że ćwiczenia na tym urządzeniu angażują tylko ramiona, a to nieprawda -  każdy ruch podczas wiosłowania angażuje też pracę nóg i pośladków. 2. Jazda na...

 • Trening pośladków - prosty i skuteczny!

  Marzysz o jędrnej, zgrabnej, uniesionej pupie? Nic prostszego! Trenerka Monika Kołakowska przygotowała filmik prezentujący najbardziej skuteczne ćwiczenia na brazylijskie pośladki. Sezon bikini właśnie się kończy, ale moda na zgrabne, silne ciało ma się całkiem nieźle również jesienią!

 • Ćwiczenia mięśni Kegla

  Zaradzą nietrzymaniu moczu. To skuteczna metoda, zwłaszcza na początku, gdy problem daje o sobie znać po kichnięciu lub jak się śmiejesz.

 • Kwadrans dla ciała: Kształtowanie pośladków

  Pośladki zbudowane są z tkanki mięśniowej otoczonej warstwą tłuszczu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą ci wzmocnić mięśnie tej partii ciała oraz spalić nadmiar komórek tłuszczowych, które tworzą cellulit.

 • Cztery proste ćwiczenia, które działają!

  Mniej znaczy więcej - to dewiza trenerów, którzy przekonują, że krótsze, ale regularne treningi szybciej przynoszą efekty! Znalazłyśmy dla was cztery ćwiczenia, które wykonywane w formie tabaty pomogą ci w krótkim czasie wzmocnić mięśnie i wyrzeźbić sylwetkę. Do dzieła!

 • Domowe ćwiczenia na ładną figurę

  Aby schudnąć i zyskać zgrabną figurę, nie musisz koniecznie ćwiczyć w fitness klubie. Możesz gimnastykować się w domu, używając rozmaitych przyrządów.

 • Skuteczne ćwiczenia dla kobiet, które można wykonywać zawsze i wszędzie

  ...czy specjalistycznych wkładek (np. TENA Lady), które szybko i skutecznie rozwiązują problem, a właściwie jego część. Chcąc zlikwidować przyczynę, należy stosować właśnie ćwiczenia na mięśnie(...) skuteczne ćwiczenia, musisz znaleźć odpowiednie mięśnie. Te, które powinnaś trenować, są ukryte wewnątrz nas - nie zobaczysz ich tak, jak bicepsa czy mięśni uda. Spróbuj więc wyczuć mięśnie Kegla...

 • Skuteczne sposoby na ujędrnianie pośladków

  ...proponuję wykonywać poniższe ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu. Poniższe ćwiczenia warto powtórzyć, w miarę możliwości, od kilkunastu do kilkudziesięciu razy. 1. Półprzysiady - stajemy w lekkim rozkroku(...) zadarta. Ćwiczenie powtarzamy i zmieniamy nogę. Powyższe ćwiczenia to tylko przykłady tego co możemy robić dla modelowania naszych pośladków. Wiele kobiet, już wyćwiczonych, dodatkowo obciąża ręce...

 • Menopauza bez dolegliwości - zioła, suplementy, ćwiczenia

  ...2 razy w tygodniu, po minimum 30 min. Możesz trenować sama lub zapisać się na zajęcia grupowe. Ćwiczenia aerobowe pomogą zachować sylwetkę Trening ABT to zajęcia łączące ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi, wykonywane w rytm energicznej muzyki. ABT to skrót od angielskich słów oznaczający brzuch, pośladki, uda. Bo głównie na tych partiach ciała ćwiczenia pomagają spalić tkankę tłuszczową...

 • Ćwiczenia na klatkę piersiową

  O biust kobiety na ogół troszczą się nakładając balsamy ujędrniające. To błąd, regularne ćwiczenia pomogą nie tylko wzmocnić klatkę piersiową, ale i poprawić kondycję piersi.

Wideo na temat: ćwiczenia posladkow