• Informacje na temat:

  ćwiczenia na mięśnie rak

Artykuły na temat: ćwiczenia na mięśnie rak
 • Gdy mięśnie słabną

  ...napięcia mięśniowego - mięśnie stają się bezsilne, mogą zanika. Tak się dzieje, gdy dojdzie do uszkodzenia obwodowych komórek ruchowych - takie uszkodzenie jest np. charakterystyczne dla miastenii, choroby(...) usunęły. W niedowładach wiotkich rehabilitacja ma nam pomóc wzmocnić mięśnie, ponownie nad nimi panować. Zapobiega ich zanikowi. Szybciej zobaczymy sukcesy, jeśli ćwiczenia będą wspierane dodatkowymi...

 • Ćwiczenia na wakacjach

  ...sami siebie i swoją sylwetkę postrzegamy i czy ją akceptujemy. Aby mieć dobre samopoczucie na plaży należy dużo się ruszać, pływać albo wykonywać ćwiczenia, które sprawią, że poczujesz jak funkcjonują twoje mięśnie i wreszcie pomyślisz, że nie jest tak źle jak myślałaś.

 • Ćwiczenia, które możesz wykonywać codziennie

  Wszystkie chcemy być fit, ale dbanie o formę to często nie lada wyzwanie. Dzielenie obowiązków między pracę, rodzinę i ćwiczenia wymaga dużej motywacji. Mamy propozycję dla kobiet, które w natłoku codziennych obowiązków nie znajdują czasu na aktywność fizyczną.

 • Menopauza bez dolegliwości - zioła, suplementy, ćwiczenia

  ...przechodzą przez ten okres niezauważalnie i bezproblemowo, innym mocno daje się on we znaki. U niektórych pań miesiączki ustają nagle, u innych najpierw zmieniają swój charakter. Stają się np. bardziej(...) właściwości. Dlatego warto sięgnąć po gotowe preparaty zawierające wyciągi z soi, Ekstrakt z koniczyny czerwonej - Roślina ta zawiera kilka rodzajów fitoestrogenów, które łagodzą ataki gorąca...

 • Dzieci karmione piersią mają silniejsze mięśnie jako nastolatki

  Dzieci karmione mlekiem matki mają w nastoletnim wieku silniejsze mięśnie nóg.

 • Jędrne i silne ramiona

  Zauważyłaś, ze skóra rąk zaczęła lekko więdnąć? Najwyższa pora o nią zadbać. Niezawodne okażą się proste ćwiczenia z ciężarkami (zacznij od dwukilowych)

 • Pięć sposobów na lepszą formę

  Nie masz ostatnio czasu na siłownię i basen? Są triki, dzięki którym ćwicząc w międzyczasie, wzmocnisz mięśnie i poprawisz kondycję.

 • Gimnastyka dla oczu

  Trzy proste ćwiczenia, które zapewnią ci dobry wzrok na lata!

 • Dieta na jędrną pupę

  Planując każdy posiłek (i każdą przekąskę), upewnij się, że zawiera on te trzy niezbędne elementy: białka budujące mięśnie, węglowodany zapewniające energię i tłuszcze kontrolujące apetyt - pisze Christmas Abbott, gwiazda crossfitu, autorka książki "Piekielnie twarda sztuka".

 • Biurowa gimnastyka

  ...napiąć mięśnie stóp. Przysiady. Stajemy za krzesłem, ręce opieramy na oparciu i robimy przysiady. Powyższe ćwiczenia można wielokrotnie powtarzać w ciągu dnia. Już po paru dniach regularnych ćwiczeń(...)Praca przy biurku, to codzienna rzeczywistość wielu z nas. I wielu z nas nieprawidłowo siedzi w trakcie takiej pracy. Ale nie to jest najgorsze. - Źle w biurze siedzi około 90- 95 procent  osób...