• Informacje na temat:

  cos pozyczonego na ślub

Artykuły na temat: cos pozyczonego na ślub
 • Na ślub założyła kreację sprzed… 120 lat!

  Angielskie przysłowie mówi, że każda panna młoda powinna mieć na sobie w dniu ślubu: coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego. Abigail Kingston chyba nie mogła sobie wziąć sobie tej ludowej mądrości bardziej do serca. Jej suknia ślubna liczy sobie już… 120 lat.

 • Ślub kontra wesele, polskie zwyczaje retro

  Styl retro rządzi w ślubnych trendach. Urządzenie wesela w stylu minionych dekad wiąże się z określoną estetyką, wyszukanymi kreacjami i właściwą dozą nostalgii. Jednak po inspiracje zwracamy się najczęściej za ocean, zupełnie zapominając, jak wyglądały przyjęcia weselne naszych babć i dziadków.

 • Do ślubu w pożyczonej sukni

  Niektóre dziewczyny wierzą w przesąd, że ślub w pożyczonej sukience wróży rychły rozpad małżeństwa.

 • Drugi ślub, pierwsza miłość

  ...o miłości. Po pół roku życia od spotkania do spotkania Sebastian zaproponował mi coś wyjątkowo szalonego. - Weźmy ślub! - rzucił. Boże! Jak mi się to podobało! Pobraliśmy się niedługo potem(...) jeszcze bardziej bym chciała, żebyś była szczęśliwa. Niekoniecznie z Sebkiem. - Ale przecież ślub... - Był i co z tego? Może być i rozwód. Nie martw się, ja ci pomogę. Rozmowa z Halinką dodała mi...

 • Ślub roku i... tylko jedna obrączka!

  Największą tajemnicą była suknia ślubna. Ale największym zaskoczeniem - całkiem co innego.

 • Książka… nijaka

  ...zapowiadający coś więcej ?   Autorka opowiada dość chronologicznie swoje życie od dzieciństwa, poprzez studencką miłość i taki też ślub az po współczesy okres piastowania coraz to wyższych funkcji...

 • Radość to mój stan naturalny

  ...​"O, jak mi dobrze", pomyślała. Udany związek, niedawny ślub, dobra passa zawodowa: własne programy telewizyjne i książki kulinarne. Ale żeby to wszystko osiągnąć, Ania Starmach musiała kiedyś wywrócić swoje życie do góry nogami.

 • Weselmy się w Krakowie

  Ach co to był za ślub! 20 listopada 1900 r. pod kościół Mariacki na krakowskim rynku ciągnęły tłumy. Oto od strony ulicy Karmelickiej zbliża się weselny korowód – wypełnione po brzegi białymi sukmanami, kolorowymi gorsetami i czepcami wozy chłopskie, roześmiani goście weselni, orkiestra, drużbowie na koniach i oni: poeta Lucjan Rydel oraz jego ukochana Jadwiga Mikołajczykówna.

 • 10 sposobów na tanie wesele

  Nie każda para chce i może sobie pozwolić na czterogwiazdkowy hotel, stroje od słynnych projektantów, drogie przystawki i luksusowy samochód. To wcale nie oznacza, że ich ślub nie może być jak z bajki. W kilku punktach doradzamy, co zrobić, by zorganizować wesele i nie zbankrutować...

 • Ślubne wyznania

  Poważna decyzja. Rodząca się potrzeba zmian. Pełna akceptacja drugiej osoby i pragnienie wspólnego dzielenia się marzeniami. To wszystko, czym kierować powinien się przyszły Pan Młody, który decyduje się na ślub z wybranką serca.