• Informacje na temat:

  co zrobić gdy zgubi się dowod osobisty

Artykuły na temat: co zrobić gdy zgubi się dowod osobisty
 • Co zrobić, gdy zgubisz dokument

  Twój dowód albo paszport gdzieś się zapodział? Jeśli nie wiesz, gdzie są twoje dokumenty, powinnaś je jak najszybciej zastrzec.

 • Zastrzegamy zgubione i skradzione dokumenty

  W sklepach większy ruch przed nadchodzącymi powoli świętami... A gdy jesteśmy zabiegani i zamyśleni, to... w to graj złodziejom! Gdy zginie nam dokument, trzeba szybko działać.

 • Co zrobić, gdy na urlopie stracisz dokumenty

  Wakacje to okres żniw dla złodziei, strzeżmy więc portfeli jak oka w głowie! Jeżeli jednak ukradną ci lub zgubisz dowód, paszport czy karty płatnicze, zachowaj zimną krew i zgłoś ten fakt jak najszybciej odpowiednim władzom.

 • Dziś kobiety zdradzają tak samo, jak mężczyźni

  ...- Zdrady mężczyzn i zdrady kobiet w coraz mniejszym stopniu różnią się motywami i sposobami realizacji. Wcześniej w grupie mężczyzn najczęstszą ich przyczyną był seks, a w grupie kobiet niezadowolenie i chęć wyjścia z obecnego związku, zauroczenie, zakochanie się w kim innym. Dzisiaj coraz częściej kobiety zdradzają z ciekawości, ze znudzenia - jako powód podają chęć "urozmaicenia życia", mówią...

 • Co powie guru?

  ..."To" słowo kojarzyło im się z satanistami albo szaleńcami wierzącymi w UFO, więc go unikały. Bo czy niedzielne nabożeństwo lub szkolenie z komunikacji może mieć coś wspólnego z sektą? Grażyna była pewna, że ambitny mąż chodzi na kursy samorozwoju. Marta miała nadzieję, że jej partner jest gorliwym katolikiem. Weronika ufała, że córka wycisza się na zajęciach jogi. Prawda była gorsza...