• Informacje na temat:

  co zrobić gdy telefon wpadnie do wody

Artykuły na temat: co zrobić gdy telefon wpadnie do wody
 • Małgorzata Rozenek: Gdy czas na zmiany, pojawia się odwaga

  Odważnie zmienia swoje życie. Zawodowe i prywatne. Gdy coś zaczyna ją bardzo uwierać - rusza do działania. Bez strachu. Trudno, najwyżej się nie uda. "Olivii" opowiada o tym, co dostała od rodziców i co chce przekazać synom.

 • Gdy płoną policzki

  Cichy towarzysz. Odzywa się czasem albo męczy codziennie. Wstyd. Polki znajdują wiele powodów, by się wstydzić. Badania potwierdzają, że jesteśmy najbardziej krytycznymi wobec siebie Europejkami. Każda na nas wypisałaby długą listę. Rzeczy zawinionych i takich, na które nie mamy wpływu. Drobnych, jak obgryzione paznokcie, i poważnych, jak ojciec w SB. Porozmawiajmy bez skrępowania o chwilach, gdy...

 • Złość nasza powszednia

  Ręka na klaksonie samochodu i krzyk: "No jedź, ty...". Niemiła uwaga do ekspedientki. Szarpnięcie smyczą ulubionego psa. Czy to jeszcze ty, kulturalna, dobrze wychowana osoba, czy może zmieniasz się w okropną panią Hyde? Złość. Czasem jest silniejsza niż my. Wybuchamy agresją, bo przerasta nas życie: frustruje praca, przytłaczają obowiązki. Co ma zrobić kobieta, czując że nie panuje nad emocjami?

 • Mężczyzna, który nie potrafi kochać

  ...się ta moja golgota. Z kilku telefonów dziennie przeszedł do jednego na trzy dni. Najczęściej dzwonił, gdy był chory, miał kaca czy depresyjny nastrój. Kiedy domagałam się kontaktu, oburzał się(...) wypełniały wieczorne spotkania przy winie i szepty na korytarzach korporacji. Ja pomyślałam o tym dopiero, gdy M. pojawił się w moim życiu. Nie od razu. Najpierw było miło. Poznaliśmy się u znajomych...

 • Matki detektywki

  Określenie „matka detektywka” brzmi dziwnie. Niemal tak dziwnie, jak opowieści o tym, co muszą zrobić kobiety, żeby odzyskać należne ich dzieciom alimenty. Jednak te historie, jakkolwiek kuriozalne by się wydawały, są prawdziwe. A nawet powszechne...

 • Zbigniew Cybulski: Dwa zdania na temat dzieciństwa

  To prawda, że gdy wybuchła druga wojna, dwunastoletni Zbyszek Cybulski został bez ojca i matki. Nie był jednak sam. Opiekował się cztery lata młodszym bratem - pisze Dorota Karaś w książce "Cybulski. Podwójne salto". Autorka opisuje dzieciństwo jednego z najznamienitszych polskich aktorów sprawdzając, co w nim było prawdziwe, a co jego kolejną kreacją.

 • Powrót taty

  To, jaką jesteś kobietą, bardzo zależy od pierwszego mężczyzny w twoim życiu - od ojca. Czy wierzysz w siebie? Jakich wybierasz partnerów? Czy szybko podejmujesz decyzje? Wiele cech i zachowań córka "dziedziczy" po swoim tacie. Wasze relacje z dzieciństwa mogą być źródłem kobiecej siły albo... niepewności. Co zrobić, gdy emocjonalny spadek po ojcu przeszkadza być szczęśliwą?

 • Dlaczego nie lubimy uczucia wdzięczności?

  Gdy ktoś jest dla nas dobry, czujemy się jego dłużnikami. Jeśli to my pomagamy, oczekujemy wzajemności. Niestety, nie zawsze sobie z tym radzimy. Efektem może być bunt.

 • Kiedy kupujemy nowe buty, torebkę czy sprzęt elektroniczny, możemy się natknąć na papierową saszetkę z napisem „Silica Gel” i zwykle nie wiemy, co z nią zrobić, więc ją wyrzucamy. To pochłaniacz wilgoci, który warto zachować, bo bywa bardzo przydatny. Na przykład, gdy telefon wpadnie do wody, wystarczy wyjąć z niego kartę SIM i umieścić między dwiema takimi saszetkami. Po około...

 • Rzemiosło zabijania

  Miałem Paula za gadułę, który nie może się zdecydować, co zrobić z czasem, osaczył mnie, uczepił się z niezupełnie dla mnie jasnych powodów.